Hozzászólás: Orbán, a bátor? Megfutott! http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155326 Tue, 12 Aug 2014 14:09:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155326 Burkás :
Bizony bizony kisfiam.
Nekünk itt lehet , a Jób Oldall -nak meg nem.
Tudod öcsi a saját lakásomban hányhatok , nincs avval semmi baj.
De ha bejönne valaki ugyanezért az uccáról , valószínűleg agyonverném egy kapával.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155325 Tue, 12 Aug 2014 14:06:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155325 Ilyenek ezek.
A hülye Emeszpék meg bezárták a Lipótot.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155319 Tue, 12 Aug 2014 13:23:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155319 geyza: lesz egy kis nyugtunk, amikor napok múlva visszatakarodik az usa-beli porosfalvi szeretetotthonba, ahol ápolják. valami kisimisinek hívják. mire átáll az amerikai időzónára, lemegy a nap. azon felül a spam-szűrőnk alkalmas ip-címre is szűrni. ott két ip-címe lesz: a szeretetotthoné, meg a közkönyvtáré.
simán kizárható a forgalomból, még csak spamra se kell tenni.
itthon – sajnálatos módon – aki kölcsönözte neki a hozzáférést – annak szűk tartományon belül, de – változó ip-címe volt, kb. 4-5öt variált a vodafon.
nem lett volna korrekt letiltatni, mert hát, nem tehet róla, hogy burkus elmebeteg.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155318 Tue, 12 Aug 2014 13:10:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155318 Burkás laci még mindig jár ide ?
Azta…kis szorgalmaska..

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155316 Tue, 12 Aug 2014 12:57:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155316 burkus laci: azt írják az arra rendszeresített oldalakon: MNO, Heti Válasz, k…info stb.
magának is javaslom azt a közeget. meg fogják tapsolni.

]]>
Szerző: ferge http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155315 Tue, 12 Aug 2014 12:55:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155315 8:25 de …..megis hogy gondolod ? nektek szabad formedvenyt irni tucatszamra itt de a jobb oldalnak nem ?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-155309 Tue, 12 Aug 2014 12:25:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-155309 http://1.1.1.3/bmi/magyarnarancs.hu/data/cikk/9/13/6/cikk_91306/nacikangyallal_blur.jpg.jpg

a jó kurva anyátokat, azt! ezt akartátok, turulban született történelemhamisítók? schmidt mária elgondolkodott ezen a jövőképen, amikor mellbedobással védte ezt a förmedvényt? hát orbán? vagy mégiscsak alányal a jobbiknak? a bar!kád május 29-i számának címlapján vona azt mondja: másodikból lesz az első!
viktor, azt hiszed, megúszod?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153530 Thu, 24 Jul 2014 18:46:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153530 llanfair: beh rég hallottam ezt a bájos szót: kedvesem…affrancba… reménytelenül romantikus vagyok…

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153528 Thu, 24 Jul 2014 18:35:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153528 Ille István: Én már rágós vagyok, engem nem ennének meg. De kedvesem veszélyben lenne, Őt nem kockáztatom.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153527 Thu, 24 Jul 2014 17:55:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153527 llanfair: mábocs, de az adrenalin meg az idegesség nem ugyanaz. mivel se a repülést, se a hajózást nem kultiválod, ettől kezdve a bungee jumping, vagy a rafting nem jöhet szóba. marad egy látogatás az emberevők földjére, abban a reményben, hogy a kannnibálok túl finnyásak 🙂

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153525 Thu, 24 Jul 2014 17:38:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153525 Ille István. Igazad van. Elfogadom. Tőlem megvezetett barmok is lehetnek. Nekem mindegy minek nevezed, a xxxxx, én tudom, hogy nem csokoládé. Azt pedig vedd tudomásul,hogy nem idegeskedem, hanem ideges vagyok. De ez kellemes, mert izgalmas heteim következnek. De nem írom le, mert én csak dicsekedni tudok.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153523 Thu, 24 Jul 2014 17:01:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153523 llanfair: nem a komment kiengedéséről, vagy letiltásáról van szó. értsd meg, nem magyarország a náci, nem a nemzet a náci, hanem az egyes ember. jelenleg sem berendezkedése, sem eszmerendszere, se hivatalos ideológiája nem náci magyarországnak.
nem is liberális, főleg, nem demokrata, de azért még nem náci.
a patkányok az utcán meg nem náci, hanem hungarista (újnyilas) egyenruhákban vonulgatnak, és nem az ország nézi el, hanem a hatalom, ami, persze, kollaboráns.
a kommentelők sem nácik – fingjuk sincs arról, mit is jelent annak lenni – csak megvezetett barmok, akik egyéni sikertelenségük okán becsatlakoznak egy zászló alá.
akad egy mondás: mások hülyesége okán önmagad bünteted, ha idegeskedsz miatta.

]]>
Szerző: Gyula Bognar http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153519 Thu, 24 Jul 2014 16:40:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153519 A kollektív bűnösség elvetése a magyarok nagy részében pontosan az, ami ezt fenntartja. Amíg a nemzet, az egész magyarság, kivétel nélkül, becsületesen, hazugságok és torzítások nélkül szembe sem tud nézni múltjával, le nem tudja azt róni ´s elismerni bűneit, addig NINCS MEGBOCSÁJTÁS! Kollektív bűnözés marad MINDEN, amíg egy társadalomnak jelentős része tagadja az elődök elkövetett bűneit. Európában, az állati szinten gondolkozó Oroszok, Ukránok, Belorusz, Kazah és egyéb Szovjet nemzetiségek mellett csak a Keletre nyitó Magyarok maradnak ebben a kategóriában. Tragédia, hiszen a néma kisebbség a civilizált emberek módján ugyanúgy levezekelte a WWII bűnöket, mint a Németek és nem érdemli meg ezt a megbélyegzést!

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153518 Thu, 24 Jul 2014 16:34:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153518 Ille István: Németország sem volt akkor náci, mert volt néhány nem náci? A rájuk szavazók számát, a nem szavazók számát összeadom (a nem szavazók tudták mi lesz a voksaik nélkül).
Nekem nem jön ki a liberális ország. Olvasom a kommentekben a cigány, zsidó, öregek és mások elleni gyűlöletet. Olvasom, hogy temetőben és Dunában a helyük. Náci ruhába bújt patkányok masíroznak az utcán, és az ország elnézi. Holokausztot tagadnak és Izrael lobogóját égetik. Zsidókat írnak össze és olvassák fel a névsort, vérdíjat tűznek ki zsidók fejére, és az ország nagy része hallgat. Az ország nagy része örülne a cigányok és zsidók megsemmisítésének. Csak nem mernek még lépni. Kellene hozzá egy Szálasi. Bár már volt aki elkezdte irtani Őket. De boldogok lennének ha valaki megoldaná egy éjjel. Nem fognának értük fegyvert. Igaz még csak lehetetlenné teszik zsidó művészeinket. Azt hittem ez a nácizmus. Ha nem, akkor elnézést kérek. De azért, mert a kutyafalkába belekeveredik néhány bárány, attól az még kutyafalka marad. Csak egy idő után nem lesz köztük bárány. Tudod ez olyan, hogy mindenki azt kiabálta egyenként, hogy Jézus, de mégis Barabásnak hangzott. Magyarország nem náci, csak úgy viselkedik?
De mondták már, hogy baromságokat beszélek, gyakoroltam egy kicsit. Te vagy a moderátor, ne enged ki a kommentet. De nem vonulok vissza.

]]>
Szerző: ghost http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/orban-a-bator-megfutott/#comment-153517 Thu, 24 Jul 2014 16:33:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14987#comment-153517 llanfair

Én inkább antidemokratikusnak nevezném, némi diktátori filinggel.
Viszont valljuk be őszintén, itthon működik a kommunikációs technikájuk, sokan beszopják, nem mellesleg az USA-ban tanulták évekig. Ha most nekik ezt nagy nyilvánosság előtt meg kellene magyarázniuk, hogy miért is nem teheti be a lábát a Fehér Házba, egyértelmű, hogy azt közvetítené kuszafogú, hogy nem ér rá a ME, mert annyira elfoglalt, hogy nem fér bele az előjegyzési naptárába, meg hát harcolni is kell az EU-val, és az egész embert kíván. Kifogásokat kiválóan tudnak találni, a legjobb védekezés a támadás eszközét nagyon jól használják, és fordítják a javukra.

]]>