Hozzászólás: Új törvényeink elé http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153665 Sat, 26 Jul 2014 08:14:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153665 Geyza

Ez meg igazi “Genyza metódus”! – Értelmesen nem tud hozzászólni, elkezd “nácizni”

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153648 Sat, 26 Jul 2014 00:15:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153648 huncanada: jó ötlet! azután, ha megért valamit, simogassa meg a buksiját is! 😀 még egy ilyen debilnek is, mint boda, szüksége van a sikerélményre.

]]>
Szerző: HunCanada http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153647 Sat, 26 Jul 2014 00:13:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153647 István, ha ez így van, akkor a kétéveseknek szóló verzióval próbálkozom: rajzokkal, ákombákomokkal 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153646 Sat, 26 Jul 2014 00:09:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153646 huncanada: bodának a 4 éves is magas szint 🙂 amúgy sem fogja fel a cikk iróniáját…

]]>
Szerző: HunCanada http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153645 Sat, 26 Jul 2014 00:06:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153645 Marcsi
2014 július 25
4:26 du.

Nézze Marcsi! Hogy ezt is megértse, megpróbálom elmagyarázni. Nem ítélhet el semmilyen népcsoportot kollektíve, hiszen gondolom azt nem vitatja, hogy vannak tisztességes roma emberek is. Így van? Na ha egy tisztességes roma ember él a Földön, akkor sem Ön, sem más nem mondhatja azt, hogy cigánybűnözés!! Mit szólna ahhoz, ha holnaptól Önt mint magyart megbélyegeznék magyarbűnözőként?? Hiszen biztosra veszem, hogy magyarok is vannak börtönbe, bűncselekmények miatt. Szóval az Ön logikája szerint ha van cigánybűnözés akkor van magyarbűnözés is, és Ön kedves Marcsi akkor szintén bűnözö, -az Ön logikája alapján. Érthető, vagy magyarázzam el úgy mint egy 4 évesnek inkább?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153642 Fri, 25 Jul 2014 23:55:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153642 marcsi: mondja, mióta maga dönti el, hogy egy témát érdemes-e “ragozni”, vagy sem?

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153633 Fri, 25 Jul 2014 20:26:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153633 Na cigány bűnözés volt,van és lesz,erről nem csak a kétes megítélésű (egyszer jó egyszer rossz…röhej)Pásztor et.nyilatkozott…hanem egy cigány vajda is a nagy nyilvánosság előtt!!!!ha megtalálom a cikket,idézek tőle és megnevezem,napi hírlevélben olvastam róla és videó is volt…kár ezt a témát ragozni4

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153605 Fri, 25 Jul 2014 15:37:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153605 tipikus nyilas.náci metódus :
Ha nem tud mit mondani , akkor elkezd másokra mutogatni.

Igaz Létfaikám ?

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153599 Fri, 25 Jul 2014 14:42:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153599 jani

Amikor valaki nem tud értelmesen hozzászólni, de hozzászólnia “kötelező”, akkor illen hülyeségeket fog irkálni. Megkérdezhetné Kerekes elvtársat, hogy miért nem arról értekezik, hogy Kanada kiutasítja a dolgozni vágyó, munkát keresők ezreit!
A Dömötör-Kolompár klán is megélhetési bűnözők, legalább is egyesek szerint! 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153558 Fri, 25 Jul 2014 03:02:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153558 jani: semmi gond. ha nem érti, hát nem érti. hígul a cigányság, erősödik a magyarság. így a jó. himmler meg meglesz a maga fajelmélete nélkül is.
nem szeretném, ha bármilyen okfejtésemből profitálna. még a végén elszégyellném magam.

]]>
Szerző: jani http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153546 Thu, 24 Jul 2014 21:15:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153546 Ille István
2014 július 24
11:55 de.

Mint már előbb mondottam, nem először említettem ezt a szociológiai tényt. Korábban nem volt kifogása. Nem is volt miért. Most sem értem mi a probléma, de ha nem csak sejtelmesen utalgatna, hanem kifejtené okos észrevételét, talán más is profitálna belőle.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153514 Thu, 24 Jul 2014 15:55:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153514 jani: a magyarokét erősíti. aha. hát, valóban érdekes ez az arca, ami már elég jól kikandikál az eddigi felettébb humanista álarc alól.
himmler, ha élne, leverné magának a vigyázzmenetet és sírva könyörögne a receptért 🙁

]]>
Szerző: jani http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153512 Thu, 24 Jul 2014 15:31:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153512 Korábban már leírtam, hogy nincs éles etnikai határvonal a cigányok és a magyarok közt. Évszázadok óta van átjárás. Viszont az átjárás nem egymást kiegyenlítő, hanem a cigányság rovására történik. A tehetséges, moderált cigányok általában a magyarokhoz asszimilálódnak, a lecsúszott, társadalom perifériára került lumpen magyarok pedig gyakran a cigányságba olvadnak. A lényeg, hogy mind a két folyamat a cigányság minőségi összetételét rontja, míg a magyarokét erősíti. Ez is az igazsághoz tartozik.

]]>
Szerző: Kerekes Sandor http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153496 Thu, 24 Jul 2014 11:17:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153496 Otperces megoldasok egy evszazados problemara.
A magyar tarsadalomnak nagy az adossaga a ciganyokkal szemben. Hamar szembe kellene nezni a holokauszt bunevel, akkor bizony ugyanugy szembe kell nezni a ciganyok ellen elkovetett bunokkel is. Ha egy cigany lopni kenyszerul a megelheteseert, akkor bizony az nem csak az o hibaja, hanem azoke is akik ebbe a helyzetbe kenyszeritettek.
Gettoba zarni pedig nem fogja megoldani a problemajat, hanem meg rosszabba fogja tenni. De nem csak az ovet, hanem mindenkiet.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/07/23/uj-torvenyeink-ele/#comment-153473 Thu, 24 Jul 2014 04:23:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=14982#comment-153473 A cigányok, ha a jogaikról van szó, fennen hangoztatják kisebbségi mivoltukat,az abból származó előnyöket,de ha bűnöket követnek el,pl. külföldön, akkor bezzeg magyarok, és a magyarokat járatják le.
A sajtó pedig ehhez asszisztál…

]]>