Hozzászólás: Illúziók http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: deák s. http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154211 Thu, 31 Jul 2014 19:41:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154211 ..hülyítésen,-helyesen.

]]>
Szerző: deák s. http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154210 Thu, 31 Jul 2014 19:40:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154210 A cikk rendben van,de az esztergályosok,vízszerelők,autószerelők(stb.) sajnos sokkal okosabbak,mint a felsőfokú hülyítésben átesettek.

]]>
Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154064 Tue, 29 Jul 2014 20:40:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154064 Sajnos ez a 3,14-csa már kiskorában lángész volt.Később le pisálták és nem a láng,hanem az ész aludt ki.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154055 Tue, 29 Jul 2014 19:55:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154055 Fuser. Appenzell. St Gallentol 20 perc. Meg nen kostoltam, de vettem negy felet. Majd otthon. Sajnos a gyarba nem lehet bemenni. A fo profiljuk a sor.

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154053 Tue, 29 Jul 2014 19:43:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154053 llanfair
2014 július 29
3:17 du.

Má azért is érdekel, mert ősszel ha megyek ki a húgomhoz lehet útba kellene ejtenem. Soha nem voltam még lepárlóban. Bár lehet ott ragadnék… 🙂 )))))))))

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154050 Tue, 29 Jul 2014 19:39:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154050 llanfair
2014 július 29
3:17 du.

Szia!:) Whiskylepárlót Svájcban??? Ott milyen whiskyt csinálnak? Kóstoltad? És hol van az?

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154040 Tue, 29 Jul 2014 19:26:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154040 A cikk egyébként nagyszerű ez abból is látszik, hogy jimbo, fórumunk egyik legostobább fajankója milyen tartalmasan tudott hozzászólni! 🙂

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154039 Tue, 29 Jul 2014 19:23:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154039 Ille Istvan: No szoval. Katolikus templom Svajcban. A vendegkonyvben szep keresztenyi beiras. Istenem pusztitsd el a zsidokat. Marmint Jezus rokonait? Szep dolog a keresztenyi szeretet. Igaz, volt kereszteny aki valaszolt neki. Nem igazan szepet.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154038 Tue, 29 Jul 2014 19:17:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154038 Fuser. Ha mar itt vagy elmondanam, ma egy whiskyleparlot latogattunk meg Svajcban. 🙂

]]>
Szerző: Fuser http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154022 Tue, 29 Jul 2014 18:15:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154022 llanfair
2014 július 29
1:39 du.

Lájk!

“De szerencses ember maga, agyrazkodast soha nem fog kapni. Ez is valami.”

🙂 ))))))))))) Sírok a röhögéstől!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154018 Tue, 29 Jul 2014 18:04:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154018 llanfair: fenyvesi ahhoz túl finnyás. nem bírja a bűzt, a koszt, meg a mosdatlanságot. ha jól tudom, gázának izrael juttatja a vizet. izraelben meg MINDENKINEK porciózott a víz – háztartásilag, persze. ha ott lakó vendéget fogadnának, külön vízigényt kell bejelenteniük. talán ezért, és nem udvariatlanságból, nem fogadnak szívesen izraelen kívülről odalátogató rokonokat, ismerősöket.
mi lenne, ha elzárnák a vizet? mivel minden liter vízzel, ami nekik kevesebb, áttételesen a hamaszt támogatják! mi lenne, ha kikapcsolnák az áramot? mindaddig, míg a hamasz alagútjait puszta kezükkel be nem temetik a palesztinok, vagy darabokra nem szaggatják őket?
az, persze, nem lenne humánus, de mennyivel kevesebb civil palesztin áldozattal járna!

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154012 Tue, 29 Jul 2014 17:39:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154012 Fenyvesi gloria. Maga tenyleg olyan buta, hogy olyan mar nincs. Magat meg szembesiteni sem erdemes vele, mert meg azt sem fogja fel. Maga azt kepzeli, ha megtamadja a Hamasz Izraelt es megol ot izraelit, akkor Izraelnek hatot kell megolni es nyert? Nem tunik fel az okos fejenek, hogy a Hamasz utasitja el a tuzszunetet? Az sem, hogy a jobbik kivetelevel az arabok tuntetnek? De szerencses ember maga, agyrazkodast soha nem fog kapni. Ez is valami. Maguk az uj vilag remenysegei? Jol nez ki a vilag. Miert nem segit be a Palesztinoknak? Vonuljon be. Mi majd csak megleszunk maga nelkul.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-154000 Tue, 29 Jul 2014 17:03:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-154000 fenyvesi glória: ne kezdjük előröl. azok a gyerekek utoljára karon ülő csecsemő korukban voltak ártatlanok. remélem, megtekintette e tárgyban izraeli csatolmányát! mitől van az, hogy azok az ártatlan palesztinok kórházak, iskolák, óvodák és más közintézmények udvarait használják kilövőállásnak, ahol a viszont csapás óhatatlanul civil áldozatokat is fog szedni? azután meg lehet jajgatni, meg hajat tépni, hogy de gonoszok is az izraeliek!
hát a palesztin öngyilkos merénylők, aki szinte kizárólag civil áldozatokat szednek?
tudja, az izraeliek felszólították a gázai lakosokat, hogy hagyják el a megtámadott területet. erre mi történt? azok az ártatlan hamasz-terroristák (ki ne találja már, hogy jogos honvédő harcot folytatnak hebron és a többi város rakétával lövésével!) meggátolták a távozásukat, élő pajzsként használják őket!

meddő erőlködés magát meggyőzni.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-153992 Tue, 29 Jul 2014 16:53:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-153992 Az, hogy ártatlan gyerekeket gyilkolnak, és sokkal több az áldozat az egyik részről, aránytalan, az azt jelenti, amit a cikkíró kijelentett?
Miért tüntetnek világszerte sokan, és tiltakoznak a jogvédők,az agresszió ellen? Az Ensz is megálljt parancsolt…

]]>
Szerző: szendam http://kanadaihirlap.com/2014/07/29/illuziok/#comment-153978 Tue, 29 Jul 2014 16:02:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15104#comment-153978 Kedves PuPu!
Évek óta hűséges olvasód vagyok (minden reggel Te vagy a harmadik, akire rákattintok), időnként pedig idézlek is Téged a saját blogomon.
Most arra kérnélek, hogy ha lehet és főleg, ha egyetértesz a dologgal, úgy a blogodon, mint itt, a KMH-n népszerűsítsd “Tuareg” kezdeményezését!
A felhívás itt olvasható (eredeti link azon keresztül!): http://szendamondja.wordpress.com/2014/07/29/indul-az-orszag-gyulese-mozgalom/
Köztársasági köszönettel, szendam!

]]>