Hozzászólás: Kövér László szerint a világ… http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Kiszely Anna Mária http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156734 Fri, 05 Sep 2014 13:17:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156734 István kedves!

Már tudod nekem is nekemesett, viszont nem lett tőle drágább a kenyér. A véleménye, meg mint a közmondás, tudod….

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156732 Fri, 05 Sep 2014 12:37:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156732 millerh: na, ez a dealer-dolog a KMH megmondóasszonyánál nem fog jóra vezetni! nem az a baj, hogy felismerte, a boda nemzettestvér asszony kommentjei kétségtelenül tudatmódosítók hatása alatt születnek, hanem, hogy megemlítette neki. az ilyesmiért a bölcsek kövének birtokosa általában habzó szájjal szokott nekimenni az őt kritizálni merészelőknek. lehet, hogy magával kivételt tesz, és csak lehülyézi 🙂

]]>
Szerző: millerh http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156729 Fri, 05 Sep 2014 11:49:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156729 Igazsátalan a cikkíró. A Kövér alapból ilyen, vagy nincs szüksége semmilyen drogra, vagy egy egész életre valót bekapott egyszerre…
Kedves Marcsi ön meg ne kajtasson dealerek után, mert önnek sincs rá szüksége semmilyen drogra…

]]>
Szerző: Kiszely Anna Mária http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156705 Thu, 04 Sep 2014 10:07:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156705 Merkel nem azt a cselekedetet kezeli le – hiszen náluk van Horn Gyula szobor, meg utca is, ha jól tudom – hanem ezt a megrögzött minidúcsét, aki mindenkinek az orra alá durrant vagy az asztalára köp éppen amilyen kedve van. Na ezt a tőről metszett tahót ezt kezeli a szintjén.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156671 Wed, 03 Sep 2014 19:17:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156671 neked, picinyem 🙂 nem tudom,élvezni fogod-e?

]]>
Szerző: iván http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156666 Wed, 03 Sep 2014 18:55:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156666 “Hacsaknem…..”
Ha Magyarország 25 éve tehetett egy (nem mindennapi) szívességet a németeknek, és ezt az egykori NDK-s FDJ-os titkár Angela lekezeli, – akkor most ő tehet egy szívességet….

]]>
Szerző: Eleftheria http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156645 Wed, 03 Sep 2014 10:23:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156645 Két külön dolog milyen diplomáciai lépések történnek a felszínen és milyen tényleges intézkedéseket hoz ez vagy az a kormány. Való igaz, hogy a félnótás, felcsúti keresztapával és gengszter klikkjével exponálnia magát rangon aluli minden magára valamit adó nyugati politikusnak. De még ez is csak féligazság mert Orbán ha jól tudom még mindig az Európai Néppárt egyik alelnöke. A tény az hogy, komolyan nem sértette ( az EU valódi főnökévé vált ) Németország érdekeit a demokratikus jogállamiságot felszámoló Orbán-rendszer. Attól mert nincs jogállam még nem csökken a Daimler és mások extraprofitja, legfeljebb lerohad az ország gazdaságilag, szociálisan, morálisan… Az EU-s alapokból szabadon nyúlhatnak le a Simicska-Lázár stb. klánok, ellenben a demokratikus jogállamiságot megőrző Görögországot a második világháború óta nem tapasztalt módon készítették ki. EU-s alapértékek…? Ugyan, mit számítanak az ilyesféle klisék a “hatékonyság” és profitmaximalizálás mindenhatóságának korában…? Igaz, hogy ott van még a Putyin ( akihez természetesen mentalitásban sokkal közelebb áll )irányába történő hinta-palintázás de ez még egy eléggé képlékeny kiszámíthatatlan dolog.
Egy kis analizálása a jelenlegi európai gazdasági, politikai viszonyoknak:

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156617 Tue, 02 Sep 2014 15:08:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156617 horváth béláné: nem kellene boda marcsi baromságait kompetens hozzászólásként venni. a cikket nem én írtam, forrása a post végén olvasható.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156616 Tue, 02 Sep 2014 14:27:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156616 kedves donom, sokba fog nekünk ez még kerülni!a forint szar, az áramárak a nemzetközi energiapiacokon szépen mennek felfelé, a földgáz ára szintúgy, paks-II anyagi bukta, de magyarország természetesen jobban teljesít, és a matolcsy-féle unortodox gazdaságpolitikának köszönhetően mindjárt utolérjük a legfejlettebb kapitalista országokat, és dolgos népünk győzni fog!

]]>
Szerző: Kiszely Anna Mária http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156608 Tue, 02 Sep 2014 05:33:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156608 Ezek a szocio- és pszihopaták, hogyan értenék annak a jelentőségét, hogy a határnyitás 25. évfordulójára nem jött el a Német vezető? Ez annyira jellemző rájuk. Csak a fidesssss, ez a fontos. Azért én reménykedem, hogy a magyar népet többre becsülik, mint a vezetőit. Ezért is, Hajrá OGYM, Hajrá Köztársaság!!!!!

]]>
Szerző: Horváth Béláné http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156607 Tue, 02 Sep 2014 04:58:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156607 Az a baj, hogy nem Ille szerint ilyen az országunk, hanem Európa és más az azon kívüliek szemével nézve is ilyen, az itthon élőkről nem is beszélve, persze leszámítva a kondér körül szorongókat és a sablon szöveget hallani akarókat, mert azoknak még jó, még nem az árokparton ülnek, várva hogy bele is rúgják őket. De csak hallkan mondom,hogy azok közül is sokan fognak oda kényszerülni, s beleborulni az árokba várva a rokonokat a szociális temetést.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156606 Tue, 02 Sep 2014 04:34:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156606 Ille István
2014 szeptember 1
4:02 du.
Nem drogozik, megszállta a démon. A rezsidémon! Rezsidémon űzés a rezsipontokon.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156596 Mon, 01 Sep 2014 20:05:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156596 marcsi: ez csak másodközlés. ugye, ott van a post végén a forrás, de ezt maga képtelen felismerni. végtelen elvakultságában, csak, hogy belém köthessen, teljes marhaságokat ír.
érhető. maga garp tizedes reinkarnációja. 😛
most éppen hol tart? még ki tudja mondani a nevét?
egyáltalán, tudja, mire is asszociálok én és a cikkíró?
kétlem. maga irodalmilag megállt úz bencénél 😛

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156594 Mon, 01 Sep 2014 20:02:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156594 marcsi: akkor lesz nagy bajban! mert ugye, kétségtelen, hogy kommentjeit halucinogén szerek befolyása alatt írja. már többször kértem a dealere elérhetőségét, de maga olyan kicsinyes 🙁

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2014/09/01/kover-laszlo-szerint-a-vilag/#comment-156593 Mon, 01 Sep 2014 19:51:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15637#comment-156593 reklám alatt….:az ilyenek is megélnek itthon,és nem is akárhogy,még drogra is telik nekik…..na ez mindent megmagyaráz ,(remélhetőleg nem sokáig!)

]]>