Hozzászólás: Kettő az egyben http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157576 Sun, 21 Sep 2014 17:27:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157576 denes: ezért nem fognak szeretni.

]]>
Szerző: denes http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157574 Sun, 21 Sep 2014 17:11:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157574 a szicíliai maffia, mint – “lokálpatriotizmus-vallás – és családszeretet” együttese hasonlat elhangzott Fridi riportjában. Aki nem sajnálja azt a kb 40 percet, at ATV-s linken meg tudja hallgatni.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157571 Sun, 21 Sep 2014 16:21:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157571 denes: ha én bármit hozzá tettem volna, rajongóim már körbe köpködtek volna. ez így tökéletes. ellenem nem tudnak szólni, a cikkben foglaltakat meg nem tudják cáfolni.
így én csak “ollóztam”.

]]>
Szerző: denes http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157566 Sun, 21 Sep 2014 15:20:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157566 Kedves István,

Érdemes lett volna még a szicíliai maffia, mint – “lokálpatriotizmus-vallás-családszeretet” együttese hasonlatot külön kiemelni, de remek volt a cikk, gratulálok!!!

]]>
Szerző: denes http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157557 Sun, 21 Sep 2014 12:34:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157557 bocsánat, lejjebb veszek, de már nagyon kikívánkozott belőlem ez az interjú, mert vagyon ütős volt 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157556 Sun, 21 Sep 2014 12:30:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157556 denes: mert kapkodsz…én meg közben egy cikket szerkesztek.

]]>
Szerző: denes http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157555 Sun, 21 Sep 2014 12:29:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157555 elment, én látom, csak nincs még moderálva

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157554 Sun, 21 Sep 2014 12:26:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157554 denes: kérünk egy linket, a többi az én dolgom.

]]>
Szerző: denes http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157553 Sun, 21 Sep 2014 12:26:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157553 sajtótermékek közül amúgy nálam a Magyar Narancs viszi el a pálmát… Az ATV-s interjú linkje lemaradt: http://www.atv.hu/videok/video-20140917-friderikusz-2014-09-16
Tanulságos, világos és tömör “előadás”

]]>
Szerző: denes http://kanadaihirlap.com/2014/09/20/ketto-az-egyben/#comment-157552 Sun, 21 Sep 2014 12:14:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15930#comment-157552 Látod István vérszemet kaptam:

Magyar Bálint hasonló támájú ATV-s interúja Fridivel zseniális volt, érdemes megnézni, sztem két zseni. Kérdezni is tudni kell (mondhat bárki amit akar, sztem a legjobb riporter). de ilyen világosan válaszolni is.

]]>