Hozzászólás: A NER közelgő bukása http://kanadaihirlap.com/2014/09/21/a-ner-kozelgo-bukasa/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/09/21/a-ner-kozelgo-bukasa/#comment-157763 Wed, 24 Sep 2014 18:44:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15938#comment-157763 Inkább agyonmagyar, mint agyon-más szavazat
Magyarországon!

]]>
Szerző: kiss pál http://kanadaihirlap.com/2014/09/21/a-ner-kozelgo-bukasa/#comment-157726 Wed, 24 Sep 2014 13:54:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15938#comment-157726 áLMODIK A NYOMNOR kÉRINÉ…
TEGYÜK FEL HOGY ÉHINSÉG KÖSZÖNT RÁNK U ÁRMÁNYKODÁSA MIATT.
akkor IS A MILLIOK SZAVAZNÁNAK JOBBOLDALRA RÉSZBEN MERT ANNYIRA UTÁLATOS A BALOLDAL,RÉSZBEN PEDIG A JOBBOS SZVAZÓK ELKÖTELEZETTSÉGE nem RACIONÁLIS ALAPU.

1945 TAVASZÁN A NÉMETKENEK KI TILTHATTA VOLNA MEG HOGY TÖMEGESENSSZÁÁLLJANK SZEMBE A HITLERI RENDSZERREL?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/21/a-ner-kozelgo-bukasa/#comment-157563 Sun, 21 Sep 2014 14:37:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=15938#comment-157563 “Onnan pedig nem más, mint a rengeteg embernek kézzelfogható és jól érzékelhető jövedelemnövekedést hozó rezsicsökkentés (2013 januárjától) és néhány csoport (pedagógusok, egészségügyi dolgozók, közmunkások) célzott juttatás emelkedése (2013 őszétől) rántotta ki, és generált több mint egymillió további szavazót a Fidesznek a ciklus második felében.”
ezt vitatom, mivel nem veszi figyelembe a korábbi – úgyszintén fidesz uralom alatt elkövetett áremeléseket.
az említett juttatásemelések pedig egyenesen hazugság. jutalomfalat, az volt, de nem hosszú távra biztosított emelés.
az egy millió szavazó is hamis kép, mivel, ha az valós lett volna, nem lett volna szükség a kilóra megvett kettősökre, mert simán meg lett volna a 5/4-ük is, így is csak pont annyit kompenzáltak a semmiközükhozzánk erdélyi agyonmagyar kettősök, hogy éppen meg lett a 2/3-hoz szükséges nyamvadt egy mandátum.
remélem, most büszkék rá.
csakhogy, ők még nem tartanak ott, hogy magyaroszágon vehessék fel a nyugdíjukat. a kárpátaljaiak – akik szavazata, már, ha volt, semmit nem ért, oszt mégis profitálnak a magyarságukból.
megérte segget nyalni, romániaiak?

]]>