Hozzászólás: Semmibe veszik Orbánt http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158406 Wed, 01 Oct 2014 19:03:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158406 apuwader: igaz, én kértem a a kibontást, de vessenek a mókusok közé, ha értem, milyen összefüggésben van ez a fajvédő konferenciával 🙁

]]>
Szerző: apuwader http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158403 Wed, 01 Oct 2014 18:57:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158403 Kulturálisan és gazdaságilag jelenleg a világot uraló “fehér ember” oly mértékű önpusztításba kezdett, amely más meghatározó népekre nem jellemző.
Saját reprodukciójára képtelen, folyamatos pszichés gondokkal küzdő, öngyilkosságra, abortuszra és más erőszakos tevékenységre hajlamos, környezetét rohamosan felélő istentelen szörnyeteg lett.
A függetlenedést kívánó kis népek népszavazása is például segélykiáltás, hátha zártabb közösségként túlélhetik a globális multikulti katyvaszt. És itt a zárt közösség az ijesztő kulcsszó, hisz ez már maga a kirekesztés a kollektív öngyilkosságban hívőknél.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158395 Wed, 01 Oct 2014 18:02:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158395 apuwader:
“Amúgy a reprodukcióra szintén képtelen tarajos gőte létét – élettér hiányában – védelemben részesíti a társadalom, ugyanezen tulajdonságokat felmutató fehér embercsoportok segélykiáltása halálos bűn.”
aha. kifejtené bővebben, melyek ezek a fehér embercsoportok és hol is hallható a segélykiáltásuk? ne felejtse el, miről is szól a cikk, úgyhogy, ha kérhetem, ennek szellemében bontsa ki az igazságot.

]]>
Szerző: apuwader http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158393 Wed, 01 Oct 2014 17:49:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158393 Pedig teljesen békés és pozitív jelentésű szóösszetétel.
Ahogy a KMH közössége kidolgozta magának a szerinte legjobban használható szabályrendszert, a “MODEM-et”, – hisz fórumának túlélése volt a tét – ugyanezt joga van megtenni bármely népnek, népcsoportnak.
1950 óta 250 nyelv (és ezzel nép) tűnt el a nagyvilágból, manapság 500 van veszélyben. Szerintem humánus dolog a védelmük.

]]>
Szerző: apuwader http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158392 Wed, 01 Oct 2014 17:14:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158392 Köszönöm a linket, elolvastam és a hozzászólások nagyrészét is. Tanulságos.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158391 Wed, 01 Oct 2014 17:13:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158391 apuwader: valahogy nem tudok örülni az első felvállalásának sem 🙁

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158390 Wed, 01 Oct 2014 17:12:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158390 llanfair: szerintem kell, különben önkényesnek tűnik, ha valakit figyelmeztetek, vagy kimoderálom.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158389 Wed, 01 Oct 2014 16:55:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158389 Ille István: Nem kell ide modem. Az jó ízlésnek elégnek kellene lennie. Akinek nincs, a modem sem segít.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158388 Wed, 01 Oct 2014 16:51:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158388 apuwader: http://kanadaihirlap.com/2013/09/21/a-kmh-moderalasi-szabalyzata/
dolgozunk a hírlapot bemutató cikkbe történő inzertálásán

]]>
Szerző: apuwader http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158387 Wed, 01 Oct 2014 16:51:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158387 Remek, figyelem az értesítést.
A fajvédő – fajgyűlölő kettősből ragaszkodnék az elsőhöz, a második jelzőre megpróbálok nem okot adni.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158386 Wed, 01 Oct 2014 16:42:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158386 apueader: töredelmesen bevallom, most én sem találom – pedig lepsénynél még megvolt! kérdeztem a főszerkit, mihelyt megkapom a választ, tájékoztatom.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158385 Wed, 01 Oct 2014 16:41:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158385 Fenyvesi Glória: Kicsit olvasna akkor tudná, hogy homokos pároknak nem lesz homoszexuális a nevelt gyermeke. Illetve nem nagyobb arányban, mint a “normális” házaspároknál. A tévhitek nélkül sokkal jobb és világosabb lenne a világ. Elhiheti. Elég sok homoszexuálist láttam már életemben, egyszer nem jutott eszembe, hogy kipróbáljam. Tényleg nem akar egy kicsit olvasni, és ismereteket felszedni?
Inkább a butaságtól féltse a fiatalokat. Mint látjuk, az veszélyesebb.

]]>
Szerző: apuwader http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158384 Wed, 01 Oct 2014 16:34:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158384 Már többször átnéztem a honlapot lelkiismeretesen, de nem találom a moderálási alapelveket. Természetesen ettől nem változik meg a világnézetem, de magától értetődően tudomásul veszem, hogy ezen a honlapon vendég vagyok és elfogadom a vendéglátó szabályait. (csak olvashatnám már)

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158381 Wed, 01 Oct 2014 16:25:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158381 apuwader: keresse nyugodtan, van rá ideje, de úgy vélem, teljességgel értelmetlen, mivel attól még nem fog megváltozni a világnézete.
érdekes, hogy mindentől függetlenül nem háborodik fel, hogy fajvédőnek/fajgyűlölőnek neveztem…

]]>
Szerző: apuwader http://kanadaihirlap.com/2014/09/30/semmibe-veszik-orbant/#comment-158379 Wed, 01 Oct 2014 16:12:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16169#comment-158379 Sajnos még nem találtam meg, egy kis segítséget elfogadok.

]]>