Hozzászólás: Napi szösszeneteimből – avagy Ügyér-ködések a külügyértelen és pénzügyértelen világban http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Horváth Béláné http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160448 Fri, 24 Oct 2014 11:19:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160448 Kedves Fenyvesi Glória! Az eszébe sem jut ugye, hogy vannak beteg gyerekek is? Van olyan gyerek aki a betegsége miatt többet hiányzott a megengedettnél, ezért kénytelen osztályt ismételni. De, ha magatartás problémás a gyerek, akkor nosza öntsük ki a fürdővízzel? Minek is az olyan? Dobjuk ki ugye?
Nem ám majd segítjük és tanítjuk! Remélem, hogy önnek nincs gyereke!

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160367 Fri, 24 Oct 2014 04:55:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160367 “16 évesen kidobják az Iskolából”?
Miért nem tanult rendesen,szorgalmasan, hogy időben befejezze az általánost?
Kényelmeseb volt csavarogni az Iskolába járás helyett?
Miért kellene 18 évesen a kicsiket molesztálva,megverve, értékeiket elrabolva Iskolában tartani a deviáns tanulókat?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160351 Thu, 23 Oct 2014 18:50:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160351 ami a cikkben említett adatátviteli mennyiség adózását illeti – egy ejakuláció cca. 238e huf adótartalmat jelent – tessék mondani, az impotensek és spermaszegények kapnak adókedvezményt?
és, ha igen, mi lesz a mérőszám? főleg, hogyan?

]]>
Szerző: Horváth Béláné http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160342 Thu, 23 Oct 2014 17:27:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160342 Majd mi fizetjük, nekünk mindent kell fizetni.
Internet??? Ózdon a dög melegben elzárták a vizet…
Az oktatás modernizációjáról beszélnek, meg, hogy nem kell tankönyv, majd netről 🙁 Persze, hogy nem kell tankönyv, ha 16 évesen kidobják az iskolából. Se érettségi, se szakma, semmi, de persze majd 2018-ra nem fizet szociális támogatást.
No, kihull a megőszült hajam is attól a rettenetes felelőtlenségtől, amit a fiatalokkal tesznek, pedig ők lennének a jövő… Jövő? Lesz jövő így?? 🙁

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160324 Thu, 23 Oct 2014 15:41:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160324 Horváth Béláné

2014 október 23
8:45 de.

ezt tőlük is megkaphatod! =))

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160286 Thu, 23 Oct 2014 13:09:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160286 horváth béláné: egy csöppet ellentmond ennek a netadónak az az orbáni rögeszme, hogy 2018-ig minden háztartásban legyen széles sávú internet.
hogy’ fog ennek örülni a félanalfabéta julis néni, meg a pérón lakó zsiga gyerek!
igaz, nem sok adót fognak fizetni, mivel számítógépük, na, az nem lesz, de milyen jól fog mutatni a falban a csatlakozó!
kiépítenek több tíz- esetleg százezer csatlakozást, habokra, és azt ki fogja megfizetni?

]]>
Szerző: Horváth Béláné http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160279 Thu, 23 Oct 2014 12:45:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160279 RonaGyuri: Sőt! Még zsidó patkány is voltam, amikor az Éhségmenet Őrsre érkezésekor narancsot és csokit adtam néhány embernek. Ugye nem kell mondanom, hogy nem a menetbeli emberek mondták. 🙁

]]>
Szerző: Horváth Béláné http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160278 Thu, 23 Oct 2014 12:43:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160278 llanfair: Persze, mi még ki tudjuk fizetni. De: azon kéne lenni a kormányzatnak, mindegy is milyen oldali, meg színű, hogy először mindenki lakjon jól, aztán mindenkinek ingyen legyen a net, tudja azt használni, tudjon tájékozódni és tanulni! Igen, már ősz a fejem, de mégis ilyen naívságokat szeretnék még látni életemben!

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160264 Thu, 23 Oct 2014 11:57:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160264 ad Fónagy elvtárs és a MÁV:
http://index.hu/belfold/2014/10/23/lokdosodes_anyazas_a_becsi_railjeten/

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160236 Thu, 23 Oct 2014 09:05:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160236 Horváth Béláné

2014 október 23
1:21 de.

Csak az utolsó gondolatra: reménytelen!
Birkák vagyunk, s félünk. Ráadásul ebben a témában még rosszabb a helyzet, mint a létezőben volt. Most direktben kapod meg, hogy haza-áruló vagy, de legalább is komcsi-bérenc, ha csóválod a fejedet!=))

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160225 Thu, 23 Oct 2014 07:25:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160225 Horváth Béláné: Szerintem nem lesz ilyen komoly a dolog. Úgy állapítják meg az adót, hogy ki lehessen fizetni. Miután egy fontos, nélkülözhetetlen valami, ezért az emberek ki fogják fizetni.
Ez egy csak adó, pénzt kiszedni az emberekből.
Van egy Popeye című film. Megy az adószedő, és kiró adót mindenre.
Hűtőgépadó. De hát nincs is feltalálva! Nincs? Akkor “nincshűtőgép” adó.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160223 Thu, 23 Oct 2014 05:57:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160223 nos, ami fónagyot illeti, jó gyorsan besorolt a cinikus kormányzati halljakendek közé.
az van ugyanis, hogy ezekre a szuper IC-kocsikra nem lehet kerekesszékkel felszállni, ugyanis se nem elég szélesek az ajtók, se a lépcsőzet nincs úgy kialakítva.
mikor ezt fónagy elvtársnak meg találták említeni, rezzenéstelen arccal volt pofája a köz szemébe vágni: nincs ezen, kérem, semmi rendkívüli, ugyanis ELEVE NEM TERVEZTÉK ilyenre a kocsikat!
mi a jó kurva anyátok van? ennyire semmibe veszitek fogyatékkal élő embertársaitokat?

]]>
Szerző: Horváth Béláné http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160222 Thu, 23 Oct 2014 05:21:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160222 Jó reggelt! Nem értem meg az internet adót. Érthetném, hogy elveszik az utolsó szórakozásomat, az egyedül maradtak – utazásra nem lévén pénzük – ilyentén való kapcsolattartását, hát ne szórakozzunk, írjunk levelet, a postán adjuk föl. Ne nézzünk filmet, ne hallgassunk zenét, nézzük a köztévét – hülyüljünk meg attól, ha eddig ez nem sikerült. Tájékozódni ne akarjuk a Klubrádióról, hallgassuk Orbánt péntekenként a közrádióban, hogy hazudik? Nem baj, hisz a 2/3-ad is neki hisz. Jah! Hogy esténként a külföldön élő gyerekünkkel szeretnénk beszélni? Miért ment el a balga gyerek? Majd hazajön, ha látni akar. Hogy ma már a neten vannak még a középiskolás tankönyvek és feladatlapok is? Ne tanuljon az a fránya kölök, menjen dolgozni végzettség nélkül közmunkára! Hisz azt mondta Orbán, hogy 100 %-os lesz a foglalkoztatottság 2018-ra! Már szoc. segélyt se fognak akkorra adni! Hát ilyen illiberális lesz az élet Magyarországon. Azért még vannak kivételek az országban is: van olyan hely pl. Siófok, ahol ingyen netehezt minden állandó ott lakó, sőt aki betöltötte a 18. évét, még ingyen okos telefont is kap hozzá! Mi van??? Az ingyen netre majd adót v etnek ki? Megáll az ész és egyhelyben topog… No, ez kéne Orbánnak. A népnek nem kell ész, a nép dolgozzon, ne gondolkozzon, mert ugye abból csak baj lehet – neki, nekik, számukra. Ne akarjunk tájékozódni, majd ők elmondják a kormányszócsöveikke, propagandájukkal, hogy mi mit tudjunk, annyi elég a hülye alattvaló, rabszolga népnek. Na ezt akarják tenni velünk. S ahogy látom, meg is teszik, hisz náluk a 2/3-ad, a többi meg hallgat – óriási némaság az országban – alszanak – lesz valami ami fölébreszti őket? Talán ez? Nem tudom….

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/22/napi-szosszeneteimbol/#comment-160200 Wed, 22 Oct 2014 19:29:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16550#comment-160200 Ez a derék Mityuka – természetesen a nem megszorítások mentén – az internet megsarcolása mellett; szappan-adóval és ha még nem volt elég jelentős bérenkívüli csökkentéssel is kedveskedett nekünk! =))

]]>