Hozzászólás: Sakk-matt http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-162605 Tue, 11 Nov 2014 22:15:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-162605 utolsó Író pracli,
nálad ez születési hiba vagy különórákat veszel?
Tudsz már lovagolni pávatollal? Nem örülnék ha ekkora lenne a nadrágomban,mint te!

]]>
Szerző: utolsó irokéz http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160749 Sun, 26 Oct 2014 08:36:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160749 A kanadai demokrácia születése előtt már itt voltunk, virágzó kultúrával. Ma már csak pár ezren vagyunk, a kultúránk elpusztult. Kik ezek, akik vér áztatta, elrabolt földünkön osztják az észt? Történetünk figyelmeztetés, a világ népeinek.

]]>
Szerző: llanfair http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160747 Sun, 26 Oct 2014 08:22:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160747 Zsuzsa Kiss. Lehet, hogy Figyelo oreg, es azert teved. De sajnos ket nap mulva maskeppen mondja el, es akkor neki mar az a valosag. A tegnapit letagadja. Mit higgyjek neki el, mikor ennyire megbizhatatlan a memoriaja? Ha ilyen szornyu dolgot teved, akkor nagy baj van az aggyal. Vagy ott sem volt. Az oregkori feledekenyseg a regmultra egyre jobban emlekszik, es a tegnapot felejti. Raadasul Figyelonek volt mostanaban nehany nagyon aljas, embertelen es kegyetlen velemenye. Azt pedig nem a kor hozta ki belole.
A bigott gyulolet sem ereny, amit erez mindenki ellen, ha baloldali. Vagy ramondjak. Es imad feltetel nelkul mindent, ami jobboldali. Vagy annak mondanak. Az pedig szornyu bun, hogy fogalma nincs, hogy mi van Magyarorszagon most, de szilardan kiall mellette. Mit neki a valosag.

]]>
Szerző: Pék Judit http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160737 Sun, 26 Oct 2014 07:23:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160737 Úgy gondolom, hogy ha alacsony is az iskolázottság M.-on, általános iskolába mindenki járt. Mi volt a szokás? Valami olyasmi történt az iskola területén, amit nem volt szabad megtenni, a pedagógus belépett az osztályba és föltette a kérdést. Álljon fel önként és vallja be, aki megtette, mert különben az egész osztály meg lesz büntetve. Ilyen egyszerű az egész. Orbánéknak is csak ezt kellene tenni, ha lenne hozzá merszük.

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160724 Sun, 26 Oct 2014 04:45:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160724 Zsuzsa Kiss

2014 október 25
5:56 du.

Attól, hogy újra elmondod pofátlan arrogáns mocskolódásodat (tudatlan és tehetségtelen) még nem leszel okosabb.

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160722 Sun, 26 Oct 2014 04:37:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160722 Gyuri10

2014 október 25
5:57 du.

A két hölgyeménnyel még mv-s időszakomban akasztottuk össze bajszunkat, mikor megpróbáltak lekezelő módon kioktatni.

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160721 Sun, 26 Oct 2014 04:30:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160721 Zsuzsa Kiss

2014 október 25
5:56 du.

Tudod Zsuszóka, ha nem csak kiemlet szakértőként értemél a guglizáshoz, hanem használni is tudnád, akkor akár tudhatnád is, hogy Clarika bizony egész életében nagy mesélő volt!
Ja és talán azt is tudnád – bár talán István által említett három forrás is említi, így még guglizni sem kell -, hogy aznap derék elvtársaitok (legalább is az álatalotok szentként imádott Fiuk szülei) pártértekezletet tartottak!

]]>
Szerző: laca http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160720 Sun, 26 Oct 2014 03:41:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160720 Ez a”figyelo”nem egy konyv elado volt montrealban?Igaz haromszoros aron adta a magyaroknak((( Siralmas minden megszolasa.Szelemileg nem tudja mar kovetni az esemenyeket.Serteni nem akarom-hisz idos-de kritizalni igen !!

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160719 Sun, 26 Oct 2014 02:08:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160719 Köszi Zsuzsa, valóban rosszúl írtam a neveket összekavartam. Nem csoda 57 év után.-
Az emberek, meg hadd gúnyolódjanak, lesznek még ők is öregek.

]]>
Szerző: Gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160715 Sat, 25 Oct 2014 21:57:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160715 kedves klárika,
nem értem miért erőlködsz állandóan az”én ott voltam”mal.Sajnos a minden “többit”te meg sem tanultad.Így aztán nincs is mit elfelejtened. RÓNA GYURI,ne haragudj a hivatlan prókátorkodásomért, de Nagyanyó marhaságai már csípik a szemem.Szegényen gondolom nem tudok segíteni,mert a gyógyszere Kanadában gurult el és én sokezer kilóméterre élek tőle.

]]>
Szerző: Zsuzsa Kiss http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160714 Sat, 25 Oct 2014 21:56:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160714 Kedves Figyelő, nem veszed észre, hogy R.Gy. pökhendisége már túllépett minden határt. Ille Pista egy nyeretlen kétéves hozzá képest, s legalább neki van humora is. Az október 25-i tömegmészárlás (200 azonnali és 300 következményes) halottal a Kossuth téren volt. Ezt Te is jól tudod, csak néha tévedsz a neveknél. Hisz ott voltál. Egyébként Budapesten rengeteg lövöldözés volt állandóan, bármi kis csetepaté előfordulhatott aznap a Köztársaság téren is, hisz a PÁRT szíve ott dobogott (betojva…)

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160711 Sat, 25 Oct 2014 20:15:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160711 Figyelő

2014 október 25
2:58 du.

Hát a te helyedben ezen nem is csodálkozom. Kínos lehet az a sok bornírt marhaság amit C.B. -ként tőled találni lehet! =))

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160708 Sat, 25 Oct 2014 19:40:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160708 ronagyuri: most mi a gond? ha ott volt, hát ott volt. egy apró hibája van a dolognak: okt. 25-én senkit nem lőttek le a köztársaság téren
http://www.complex.hu/1956/koztarsasagter.html
https://epa.oszk.hu/00000/00003/00005/048-080.html
http://beszelo.c3.hu/cikkek/koztarsasag-ter-1956

persze, ezek mind rosszul emlékeznek…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160705 Sat, 25 Oct 2014 19:32:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160705 Charles Gati szerint Orbán élete legnehezebb döntése előtt áll. ha tovább menetel kelet felé, és az utóbbi évek kurzusát folytatja, minden bizonnyal megbukik, de, ha újít, és nyugati értékek szerint irányítja az ország sorsát, abba is belebukhat.
az előbbi tuti, az utóbbi eshetőség.

]]>
Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/sakk-matt/#comment-160704 Sat, 25 Oct 2014 19:27:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16632#comment-160704 Figyelő

2014 október 25
2:58 du.

Az egyértelmű, hogy nagy ívben teszel a tényekre, talán nem is nagyon érted a dolgokat (már többször adtad jelét kemény olvasásértési nehézségeidnek)
Ami meg a neked úgy rémlik, hogy ott voltál, s épp 25.-e volt, és október, noch dazu 56, ráadásul a XX.században! Nem sok(k) ez neked így?
De, hogy valamiért csak te emlékszel így, ezt a klinikai esetet hívják mániákus hazudozásnak! =))

]]>