Hozzászólás: Zavar a NERőben? http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: RonaGyuri http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160904 Mon, 27 Oct 2014 17:23:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160904 Fenyvesi Glória

2014 október 27
12:34 du.

Lassan mondom, hogy magácska is felfogja. Az alábbi tények nyilvánosak és senki sem vonta kétségbe:
Horváth adó”ellenőr” problémát észelelvén a szolgálati út betartásával próbálkozott – köztük sorban a nevesített 3 NAV-os főnökkel, majd kormányzati-politikusok felé próbált tovább lépni (róluk még nem tudunk). Mikor borított a nyilvánosság felé az I-es NAV vezető utasította a II és III. -at a felülvizsgálatra, azok jelentették és I. nyilatkozott is, hogy minden rendben van! Magyarul elsummantották a dolgot! Nos, ők legalább ezért okkal és joggal hurcoltatnak meg!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160903 Mon, 27 Oct 2014 16:41:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160903 fenyvesi glória: bizony, az. ezért kértem már sokadszor, bizonyítsa állításait. de nem, maga ilyet nem tesz.
nem tudom eldönteni: jusztse, zum dafke, vagy, mert nem tudja?
maga szerint?

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160902 Mon, 27 Oct 2014 16:36:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160902 Mint ahogy sok minden csak felvetés, bizonyíték híján…

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160901 Mon, 27 Oct 2014 16:34:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160901 Az az APEH-os,vagy NAV-os nő tényleg gyanús lehet, akit a reptéren mutatott a Híradó…
Lehet, hogy Győzikének ő engedte el a milliós adótartozását?
Persze, ez csak fantázia részemről…

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160735 Sun, 26 Oct 2014 07:16:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160735 Bocsánat ! ungibungi n e m . k f t., hanem természetesen z r t, azaz egy “zártkörű részvénytársaság”.

A fid SS már a kilencvenes években . k i é p í t e t t e . a hozzá-közeli vállalkozások portfolióját. Nagyon neves vállalatok a tagjai, amelyek áttételes a gazdasági titok leple alatt előre kiépített csatornákon közelezően és folyamatosan adaptálják az éltető profitot (pl. csakis Mahír reklám formájában stb.) kizárólag – egy újabb zártkörű a zárt körben – “a fiatal demokraták” bűnszövetségének.
Ezért ezek természetesen már az alapításakor is . z á r t k ö r ű e k . voltak. E cégek képezik csak igazán a titkos fid SS gazdasági társaságok körét, ami nem azt jelenti, hogy a vezér a cég-portfolió bővítése elől bármikor is elzárkózna. Nem. Biztos, hogy az eltelt évtizedek alatt jócskán bővült ez a kör.

Talán egy csöpp reménysugár e vonatkozásban, az Orbán-Simicska affér későbbi kibontakozása…
.

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160733 Sun, 26 Oct 2014 06:52:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160733 ˙

Apropó Unge-Bunge kft (ejtsd: ungibungi) !

Szóval tessék!
Még alig hűltek ki a gázolaj szőkítési botrány húsz-éves szálai, mely panama ugyancsak áfa csalásra épülő játszmaként híresült el, még ma is telistele ismeretlen tettesekkel, most meg itt van a nyakunkon ez az étolaj botrány… Hát kérem !?
Úgy tűnik ez az ország olajérzékenységben szenved. Van erre orvosság egyáltalán ??? 🙁
.

]]>
Szerző: málnaszőr http://kanadaihirlap.com/2014/10/25/zavar-a-neroben/#comment-160732 Sun, 26 Oct 2014 06:34:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=16639#comment-160732 Csak úgy mellesleg, ha már bizonyítékok hiányáról pofázik ez a di@tor*.
Azt a 84 éves osztrák állampolgár, éjjel száguldozó és szegény Váradi Andrást állítólag halálra elgázoló gépkocsivezetőt látta már valaki ? Létezik egyáltalán, vagy csak a kocsiját használta valaki ott Alcsút-Felcsút és Etyek környékén ?

* Azért írtam így @-beiktatva, a cenzor automata nehogy kivegye a kommentemet. Lehet hogy helyesebb lenne ilyenkor autoritort írni, az finomabb.

]]>