Hozzászólás: Tizenhat nap éhezés http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/ Fri, 08 Sep 2017 01:30:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166781 Mon, 22 Dec 2014 19:25:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166781 Fenyvesi Glória:
“5 tonna saját termesztésű krumplit és hagymát hozott idén Karácsony előtt a budapesti rászorulóknak a romák lakta Baranya megyei Cserdi község polgármestere, Bogdán László.
Az adományokat a Budapest Bike Maffiával közösen juttatják el a fővárosi, főként VII. és VIII. kerületi rászorulóknak – mondta az atv.hu-nak az adományosztás helyszínén, a VIII. kerületi Lőrinc pap téren Bogdán László.”
ha ez után még egyetlen szót is mer szólni a cigányokra, hát karácsony ide vagy oda, elküldöm a jó kurva anyjába!

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166569 Sat, 20 Dec 2014 14:45:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166569 Eldrad!
Én irgalmas vagyok a szegényekkel,adakozok is, pedig én sem vagyok jómódú.
De ami most van, az évtizedek munkája a politikusaink részéről. Nem kifejezetten ez a kormány tehet csak róla.
A rengeteg államadósságot vissza kell fizetni…
És nehogy azt higgye, hogy én is elégedett vagyok mindennel.
De azért megválogathatná a szavait!

]]>
Szerző: Eldrad http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166539 Sat, 20 Dec 2014 09:58:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166539 glória, hogy a pestis takarítana el, komolyan…
.
Adakoznak? Kik? Az orKbán- banda? Akik legyártottak immár klb. 5 millió szegény embert, további 500- 700 ezret külföldre kergettek, munkahelyek tízezreit szüntették meg, boltosokat és családjaikat tették nincstelenné?
.
Akik adakozni akarnak, azokat meg adminisztratív eszközökkel gátolják, nehogy már annyi szegény ember legyen egy helyen? A röfögő duszón harag péter meg kijelenti, hogy nem is éheznek azok a gyerekek, csak egyszerűen NEM SZOKTAK REGGELENTE SOHA ENNI???
.
És akkor teneked van pofád itt ezekre hivatkozni, mint Segélyosztó Jótevőkre?
.
Hát, te glória, te vagy nem vagy normális, vagy egy sz,..rzsék provokatőr vagy, aki szándékosan törli a lábát a legkiszolgáltatottabakba.
.
Mindkettőért pontosan azt érdemelnéd, amit Vezéred, és családtagja, bűntársai.
.
Ezen kívül:
.
AMIKET MOST IDE LE MERTÉL ÍRNI, AZT EL MERNÉD MONDANI EGY SZEGÉNYKONYHA ELŐTT, TE ALJAS DISZNÓ? Vagy, egy külföldön dolgozó magyarok jelenlétében tartott fórumon, valahol, ÉNY Európa bármelyik városában, ahol sok a magyar melós?
.
Ugye?
.
Aljas, gyáva szörnyeteg vagy, remélem, az lesz egyszer a sorsod, mint azoknak, akikről ez a cikk szól. És akkor jó sokáig fogsz élni, hogy megismered, kiket gyaláztál, gúnyoltál.
.
Dög.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166530 Sat, 20 Dec 2014 08:02:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166530 A Templomok ajtajai azért vannak zárva sokszor,mert ellopják az értékeket…
És igen, főleg Karácsony előtt, de egész évben is sokan jótékonykodnak.És az emberek adakoznak.
Teajárat a hajléktalanoknak,a férőhelyeken melegedni,aludni lehet…
A Máltai ,a baptista, a Református, a Katolikus Szeretetszolgálat is teszi a dolgát.
Na, és a családok is kapnak tüzelőt, élelmiszer csomagokat.
És itt van Zsuzsa asszony, O.V. tanácsadója, aki malacokat kacsákat, stb. osztogat…

]]>
Szerző: cornelius http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166506 Fri, 19 Dec 2014 20:57:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166506 Bibliai átkokat nem tudok adni.

Tanácsot az ellenzéki pártoknak és szervezeteknek viszont igen:

Tanulják el a cikkíró stílusát, mert az unalmas, gyermeteg és mindenfajta erélyt, felháborodást sőt dühöt nélkülöző nyilatkozataik szart sem érnek.

Képtelen vagyok rájönni, mért nem esik le nekik a tantusz, hogy most egyedül a szó ereje az a fegyver, amivel harcolhatnának. Nem pedig a mindenféle látható felháborodást és indulatot nélkülöző tudálékos csevegéseik Kálmán Olgával.

]]>
Szerző: Eldrad http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166464 Fri, 19 Dec 2014 12:37:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166464 Az egésznek a mottűja az első mondat lehetne, mindjárt mondom, miért:
.
“…A kétharmad leszavazta a Párbeszéd Magyarországért képviselőinek javaslatát, hogy a kormány oldja meg a rászoruló gyermekek étkeztetését a téli szünidőben is…”
.
– Na. A 2/3. Hol vagytok, 2/3 mániás s…ggfejek?
.
Dénes, marcsi, glória, enretsprize, és a többi szemétláda?
.
EZ A TI KÉTHARMADOTOK. Látjátok?
.
Az állatnál is rosszabbak vagytok, mert az állat nem hagyja éhezni sajátjait, főleg az utódait nem. Ti meg…
.
Undorító, aljas, rohadék banda.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166455 Fri, 19 Dec 2014 08:27:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166455 György Molnár: csöndes korosztályi harc az egész. Lázár max. karaktergyilkosságra gondolhatott – ahogy az már megszokott a Fidesznél. de, hogy már egymást is marják, az azért biztató! ez már szinte felér az ellenzék belharcával 🙂

]]>
Szerző: György Molnár http://kanadaihirlap.com/2014/12/19/tizenhat-nap-ehezes/#comment-166454 Fri, 19 Dec 2014 08:21:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=17885#comment-166454 “….. Lázárnak, Rogánnak, Orbánnak meg a többi stricinek nincs lelkiismerete egy deka sem, viszont a pofátlanságuk, arroganciájuk mértéktelen…”

Ez a Lázár kivégzéssel fenyegette meg Pokornit (aki korpa közé keveredik….) pedig Lázárt előbb fogják kivégezni. Megérdemelné.

]]>