Hozzászólás: Büdöskék http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/ Fri, 08 Sep 2017 15:11:07 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-174031 Sun, 26 Apr 2015 09:52:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-174031 Fenyvesi Glória: maga nem ellenkező nézetű, hanem egy megszállott jobbikos. Miért kellene magát/magukat elfogadni? Ki mondta, hogy én demokrata volnék? Egyem az érzékeny lelkét: a maga szája tényleg büdös! Ott rohad benne az összes jobbikos propagandaszöveg.
Még mindig nem válaszolt csodált vezérének idézett kijelentéséről. Gondolom, az, hogy Vezérének könyökén jön ki a holokauszt, szintúgy említésre se méltó.
Egyben igaza van: nem a szájával kellene foglalkoznom, hanem az agyával. Úgy lobotómiailag. Akkor talán egyszer hasznos tagja lenne a társadalomnak.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-174021 Sun, 26 Apr 2015 06:10:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-174021 Az itt kommentelőknek tetszik az Ille István stílusa?
Senkit nem zavar, hogy egy-egy vele ellenkező nézetűt “büdös szájú”-nak nevez, sőt ettől erősebb jelzői is voltak már…Mással szemben is…

Ez az elfogadás, a demokrácia?
Amit fennen hirdetnek?
Ez követendő példa?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-174015 Sat, 25 Apr 2015 17:17:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-174015 KORDON BLUED: kicsit későn ébredtek a fiúk, vagy csak csúnyán benéztek valamit.
Ez a szerződés nem mai keletű, és a magyar kormány mehet a Herkó páterhez, Brüsszel egy már működő eljárást nem fog megbontani.
Lázár találkozni fog az EB régiós főigazgatójával, és világossá akarja tenni, hogy ezt a megbízást nem tudják elfogadni. Akkor mi van? Hát ne fogadják el. Attól még az Altus vizsgálódni fog. Ha pedig a kormány nem működik együtt velük, kapnak a pofájukra Brüsszeltől, aztán majd sírdogálhatnak, hogy az a csúnya EB nyomja Krahácsot! Mert, bizony, mi többet érdemelünk, különbek vagyunk mindenki másnál, csak nem engednek kibontakozni minket. Orbanisztán a legjobb, múltja fényes, csak a jelene sötét, az is azért, mert lenyomják, leszólják. Pont, mint Krahácsot.

]]>
Szerző: KORDON BLUED http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-174010 Sat, 25 Apr 2015 16:12:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-174010 Remélem, azért a nácik akadékoskodása nem fogja fékezni az ALTUS őszinte ténymegállapító munkáját.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173957 Fri, 24 Apr 2015 09:15:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173957 Fenyvesi Glória: valóban, méghozzá a maga szája. Olvasson már utána, kinek is cége az Altus és mi is a feladata – amit egyébként 2014 óta sikeresen el is végez!
Talán még maga is képes megérteni, mik is a tények.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173947 Fri, 24 Apr 2015 05:02:56 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173947 Az Eu-nak(miniszterelnökként) hazudó Gyurcsány cégét mégis “foglalkoztatja “az EU?
Hát,itt valami bűzlik!

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173895 Wed, 22 Apr 2015 17:28:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173895 Nem értem a kicsinyítőképzőt 🙂 mert úgy büdös az egész banda, ahogy van, a pöcegödör hozzájuk képest egy Nina Ricci.
Ja én kérek elnézést a büdöskéktől – mármint a virágoktól – mert hát rájuk nézve az összehasonlítás sértő 🙂

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173892 Wed, 22 Apr 2015 12:39:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173892 Nekem erről helyből Kosztolá
nyi virágversei jutott az eszembe..
Tavaszi büdöske

Nem én voltam !!

(Mert jaám, illatozik ez az egész bagázs. És már nem törkölyszagú, hanem bélsárszagú esténként a szellő..)

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173882 Wed, 22 Apr 2015 01:30:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173882 A büdöskék közé illik a kormánypárt bölcs jogalkotóinak sora is. Indíték: a köztéri fényképészeti tilalom. A rendelet lényege, hogy mostantól engedély nélkül senki le nem fényképezhető, s már az is bűncselekmény, ha ez mintegy véletlenül megtörténik, nemhogy az, hogy művünket közzé is tesszük újságban, interneten, családi albumban.
Nyilvánvaló, hogy a drákói szigor a miniszterelnök úr saját lábain álló kedves leánya meg a miniszterelnök úr sajátos öltözködéséről elhíresült főtanácsadója miatt született.
Azért az mókás lesz, ahogy érvényt szereznek majd a rendeletnek.
Előre sajnálom már szegény japán turistákat – ők köztudottan az átlagnál többet fényképeznek – akiknek az ország elhagyása előtt le kell adniuk ellenőrzésre fotomasinájuk memóriakártyáját, és ha azon megjelenik az ismeretlen katona sírjánál díszelgő katona – mert, biza, néha akad ilyen demo a Hősök terén – akkor jaj nekik!

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173875 Tue, 21 Apr 2015 21:20:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173875 Kedves Aptyuka!
Kár az “ides annnnnyukat” szidni. Ők nem tehetnek arról, hogy ilyen koloncokká, népnyúzóvá nőtték ki magukat a magzataik. Személyesen nekik kell olyanokat kívánni, amiről azonnal tudjuk, hogy mit is jelentene… Mégsem “parlagi”. Első gondolatom az volna, hogy a “büszkeségük” mindig mutasson fél hatot… Erről mindenki tudja, mit is kívánnék Nekik, úgy szívből, egyenesen bele az arcukba. Ha ilyen “kórságot” küldenék rájuk, akkor nem is szaporod(hat)nának, de örömet sem szerez(het)nének ezen a téren. Legalább ennyiben jól megkeserít(het)ném az életüket.
Bizony mondom, bitang jól esne a tudat, hogy kudarc-kudarc és kudarc érik őkegyelmességüket a párnák között, meg mindenhol, úgy egyébként is…
G.B.

]]>
Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173873 Tue, 21 Apr 2015 21:05:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173873 Kedves István,
olyan jól esne irgalmatlanul, jó “szaftosat”,olyan “olaszosat”. Lekapni a fejemről a nem létező kalapomat, s “beledobálni” a jogosan átgondolt és kimondott káromkodásokat. Majd ezek után tökéletesen meg is taposni a fejfedőt, s közben ki is mondani, hogy kinek és milyen okból küldeném a “szépen, megformázott” mondataimat. Mint tudjuk, a fityesz arcába.
Kár, hogy több okból nem tehetem.
1.) Itt nem illő ilyeneket írogatni, pedig irgalmatlanul el tudnám kerekíteni – fantáziádra bízom…
2.) Félő, hogy Akiknek címezném, no azok úgy el vannak “havazva” az újabb, meg újabb harácsolással, hogy nem érnek rá a irományomat olvasni. Pláne, ha az rájuk nézve NEM KEDVEZŐ. S, bizony, nem kozmetikáznék a véleményemmel… Soha nem teszem.
G.B.

]]>
Szerző: Aptyuka http://kanadaihirlap.com/2015/04/21/budoskek-2/#comment-173872 Tue, 21 Apr 2015 20:59:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=20600#comment-173872 Nem tudom, szabad-e olyanokat gondolni, hogy a jó kurva édes anyjukat, aztán még olyat, hogy rohadjanak meg – de most rögtön!

]]>