Hozzászólás: Nem tudhatom http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-208414 Sat, 20 Aug 2016 12:43:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-208414 Nahát OIM*
Ezek szerint te nem is votál “gazdasági igazgató” ?

Háát kisanyám…még engemet, soka látott és tapasztalt náci-szakértőt is átvertél az ócska dumáddal.

Úgy tűnik minden egyes szavad egy hazugság.

Rohadék kis tégla.

*OIM = Ostoba Idióta Marcsa.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-177114 Sun, 14 Jun 2015 09:11:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-177114 lelszi: miért erőlteti az angolt? Magyarul se perfekt, akkor meg? Megnyugtatom, a végén nem maga fog nevetni. Minden ilyen, a per kimenetét célzó kommentje bekerül az argumentumok közé. Maga szerint hogy’ fogják értékelni?

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-177112 Sun, 14 Jun 2015 08:34:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-177112 Ille István

– he laughs best who laughs last!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-177075 Sat, 13 Jun 2015 14:56:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-177075 lelszi: sajnálattal közlöm, hogy a korábbi hozzászólása alapján az eljárást újra fogom indíttatni, most már nem ismeretlen tettes ellen. A bizonyítással nem lesz semmi gond, a miatt ne aggódjon. ráadásul most már előzetes meghallgatásra se lesz szükség. Olyan, hogy valamit egyszerűen lezárnak indokolás nélkül, nincs. Jobb, ha maga nem gondolkodik, mert még megárt 😀

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-177064 Sat, 13 Jun 2015 14:13:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-177064 Ille István

Úgy tűnik mindketten lemaradtunk valamiről, Határozatot én sem kaptam csak Tájékoztatást!

Én sem kaptam semmilyen tájékoztatást egészen 2015.04.29-ig, pedig többször is érdeklődtam, emailben és faxon is. Panaszt nyujtottam be a tájékoztatás hiánya miatt, erre jött egy válasz, melyet nem tudok ide beilleszteni jpg. képként.
A lényeg: “… a bíróság tájékoztatja Önt, hogy az eljárás befejezésre került 2014.január 2. napján.”
Mivel indoklás nincs, gondoltam, elmagyarázták Önnek, nem elég valótlanságokkal vádolni valakit, azt bizonyítani kell!

Na innentől tehet újra “spamba”! Ha kíváncsi a “Tájékoztatásra”, adjon egy email címet, elküldöm.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-177003 Fri, 12 Jun 2015 18:49:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-177003 Lelszi: sajnálatos módon elfelejtették megküldeni az ítéletet, így eddig nem volt róla tudomásom, de hétfőn első dolgom lesz lekérni a bíróságtól. Gondolom, meg van az archívumban. Igazán jól jönne, mivel ennek az ítéletnek birtokában már elég sok mindent elkövethetek, mert hát egy határig büntetlenséget biztosít.
Még egyszer nagyon köszönöm, kedves Lélfai Szilárd, hogy felhívta a figyelmemet erre a súlyos mulasztásra!
Segítene nekem egy kicsit? Szíveskedjen ide idézni a Határozat számát, úgy könnyebb lesz rákerestetnem.

Ugyan egy csöppet furcsállom, hogy a bíróság az új év első munkanapján már ítéletet hozott egy, a per tárgyát nem érintő ügyben, mivel a maga becsületsértési pere még első fokra sem került – hiszen eladdig még csak a békéltető volt meg – de maga biztosan jobban informált. Vagy megint lemaradtam valamiről? Esetleg valaki beszámíthatatlansági indítványt adott be ellenem?
Hogy mik vannak ?!

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-176997 Fri, 12 Jun 2015 16:15:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-176997 Nyugodtan tegyen spamba, majd az eredeti beadványokat lehozzák máshol, esetleg a kedvenc NOL-ján! 🙂

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-176996 Fri, 12 Jun 2015 16:10:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-176996 Ille István

Elfelejtette “Szolgálati Közleményben” lehozni, hogy 2014.01.02-án a Ráckevei Járásbíróság Önt hivatalosan is beszámíthatatlannak ítélte! 🙂

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-176612 Mon, 08 Jun 2015 09:24:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-176612 Mi ez a diktatúra?
Amit , ugye Orbánon számon kérnek, de itt előírás?

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-175852 Thu, 28 May 2015 17:50:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-175852 sorozatos, több hozzászólót érintő, sértő személyeskedése, ismétlődő rasszista és antiszemita hozzászólásai okán a MODEM alapján végleg kitiltva.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-175823 Thu, 28 May 2015 10:52:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-175823 Fenyvesi Glória: valóban. Lassan rájöhetne már, hogy az nem a magáé 😀

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-175813 Thu, 28 May 2015 08:10:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-175813 Ki is személyeskedik e fórumon legtöbbet?
Az, aki mindenkit lehurrog,minősít, de nem kicsit, és jogtalanul…
Mert nem csak egyféle vélemény létezik bármely dologban…

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-175792 Wed, 27 May 2015 18:57:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-175792 Jobbikos propagandahirdetés és felesleges személyeskedés okán kommentje törölve

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-175745 Tue, 26 May 2015 21:14:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-175745 Marcsi: szép kis beszéd volt, de ez csak terelés, mellébeszélés. Még 18 perce van. Ha annak lejártáig nem vezeti elő bizonyítékait, maga halott ember. Erkölcsileg, persze. A gyászbeszédet, ha nem bánja, majd én mondom el.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2015/05/23/nem-tudhatom/#comment-175744 Tue, 26 May 2015 21:01:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21238#comment-175744 A munkám,a jellemem,a beosztottaim megbecsülése,elismerése miatt
tisztelnek,ezen felül a baráti köröm és ismerőseim is.
Miért vittek volna el maga elmebeteg?A törvényeket betatottam,semmit nem követtem el,dolgozni a szoc.ban is kellett, ezt az értelmesebb elvtársak is belátták!
Tégla meg lehet,hogy maga volt és most azon bosszankodik,hogy ma már
pláne demokráciában és nem a szocializmusban (és ennél a kormánynál)
ebből már nem lehet megélni!Marad a szervezkedés….és ez a fórum,aminek nem válik dicsőségére,az biztos!
Bosszantani elismerem néha tudott,(részben mert sötét,meg még jellemtelen is)de megsérteni nem!De időnként használt az alacsony vérnyomásomnak!
Egyébként csak magát égeti,nem kicsit hanem nagyon,maga nem jópofi,mint hiszi,sokan már arra sem méltatják,hogy hozzászóljanak a cikkhez,mert ordenáré stílusban válaszol!
Annyira primitív,hogy” belepofázik”!!!a másoknak írt válaszomra is,Dubois nem naív,csak esetleg normális hangnemben írt,amire reagáltam.Mag tényleg egy komcsi csökevény,nem hagy másokat szólni,olyanokat sem akikkel ha nem is egyezik a véleményünk,de
kulturáltan lehetne vitatkozni.
Na nem csak primitív,hazug,jellemtelen,öntelt alak,de még erőszakos is…a többi tulajdonságát nem sorolom fel,mert hosszú lenne és már így is több időt pazaroltam magára,mint kellene!
Nagyon csodálom,hogy ilyen hosszú ideig megtűrik itt,de nem az én bajom!
Duguljon be végre!

]]>