Hozzászólás: Adj neki! http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/ Fri, 08 Sep 2017 17:39:08 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176239 Wed, 03 Jun 2015 09:20:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176239 “Orbán és sleppje a kisujját sem mozdítja”
– Dehogyis, sőt a titkárnője útján leszól Mucsára, hogy a nevemben is tegyetek oda egy árpádsávos (nemzetiszín is lehet mellette) szalaggal díszített koszorút. A felirat pedig így szóljon:
Wermacht és SS testvéreinknek akik életüket áldozták a végső győzelemért. Viva Orbanini !!!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176196 Tue, 02 Jun 2015 11:21:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176196 Azt mondja Juncker, hogy ha Orbán őrültségnek nevezi a menekültkvótát, akkor nem ismeri ki magát az ideggyógyászatban.
Szerintem pedig DE. Valszeg papírja is van róla.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176183 Tue, 02 Jun 2015 07:02:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176183 charlie:
“A magyar kormányzat irányultságától függetlenül rossz színben tünteti fel az eseményeket a nemzetközi sajtó, ha vezető nyugati politikusok érdeke így kívánja meg – mondta Udo Ulfkotte a XXII. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon.
Reuters: A német újságíró Megvásárolt újságírók című könyvét mutatta be pénteken Budapesten. A Miként irányítják a politikusok, a titkosszolgálatok és a nagytőke a német tömegmédiát? alcímű kötet tavaly szeptemberben jelent meg Németországban, és azt taglalja, hogyan korrumpálják a titkosszolgálatok, a nagyvállalatok vagy a lobbiszervezetek a média munkatársait.

Ulfkotte tizenhét éven keresztül az egyik legrangosabb német napilap, a Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) politikai rovatának munkatársaként, valamint közel-keleti haditudósítójaként tevékenykedett. Az április 23-án megnyílt XXII. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon magyar nyelven első alkalommal bemutatott könyvében az újságíró saját magát és munkatársait leplezi le a nyilvánosság előtt.

A sajtótájékoztatón a szerző kifejtette, hogy karrierje során sok hibát követett el, egyebek mellett dezinformálta az olvasókat, propagandaműveket írt, ezeket ma már bánja.
Úgy vélte, összeesküvés-elmélet lenne azonban azt állítani, hogy a vezető nemzetközi médiavállalatok hátterében cenzúra működne, nincs előírás arra vonatkozóan, egy német újságírónak mit szabad megírni vagy mit nem. Ulfkotte mindenesetre azt állította, hogy a FAZ szerkesztőségénél előfordult olyan eset, amikor valamely titkosszolgálat munkatársa által megírt anyagot adtak ki az ő neve alatt.
“Ezek segítségével gyorsan zsarolhatóvá válik az ember, és az igazság megvásárolható lesz” – mondta. Ulfkotte hozzátette, amennyiben egy újságíró hajlandóságot mutatott arra, hogy részt vegyen ebben a játszmában, hamarosan magasra juthatott a politikai vagy közéleti “ranglétrán”.

A szerző azt állította, az érdekeltek évente rendezett titkos konferenciákon egyes háborúknak már azelőtt előkészítik a médiafogadtatását, hogy egyetlen katona a harcmezőre vonulna. Úgy vélte, az afganisztáni, iraki vagy más konfliktusokat “nem lehetne lefolytatni az állampolgárok támogatása nélkül”.
Az ukrán válságra utalva Udo Ulfkotte kifejtette, szerinte “az emberek nem akarnak háborút Ukrajnában, Oroszországgal. Ha bárki megkérdezi az embereket Magyarországon vagy Németországban, többségük nem akar szankciókat Oroszországgal szemben – mégis szankciók vannak érvényben”.

Na, kisfiam, ezen dolgozzon még egy cseppet 😀

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176181 Tue, 02 Jun 2015 06:29:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176181 Fenyvesi Glória: ne beszéljen olyasmiről, amivel még nem is találkozott.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176176 Tue, 02 Jun 2015 06:14:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176176 Ille István!
Az értelmiség, az Magyarországon is értelmiség!
Akikre büszkék is lehetünk…
Vannak szakmai és tudományos folyóíratok…

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176155 Mon, 01 Jun 2015 19:35:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176155 Die Zeit, a német értelmiség lapja…hahaha
Erről írta Udo Ulfkotte, hogy pénzért ír hazugságokat?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176147 Mon, 01 Jun 2015 18:05:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176147 Kiss Eszter. ne izéljél már! Hát mijafasznak van a szűkített vélemény szabadság? Mondhatsz akármit, kormányzatilag ki nem szarja le?

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176145 Mon, 01 Jun 2015 17:37:42 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176145 István

Milyen szerencsések, hogy ott élnek és nem itt :), mert itt már rég befogták volna a szájukat.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176140 Mon, 01 Jun 2015 17:27:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176140 Eszter: de, tudják. Csakhogy ab ovo rááll a szájuk. Von Haus aus így működnek.

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176138 Mon, 01 Jun 2015 17:24:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176138 István

Nem lehet, hogy ezek ottan a nyugaton nem tudják mi az a seggnyalás?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176134 Mon, 01 Jun 2015 17:08:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176134 Kiss Eszter: valóban, a francba az ilyenekkel! Éljenek a Bayerek, az Obersovszkyk! Bocs, az utóbbi már sírgyalázás. 🙁

]]>
Szerző: Kiss Eszter http://kanadaihirlap.com/2015/06/01/adj-neki/#comment-176129 Mon, 01 Jun 2015 16:56:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21404#comment-176129 Ejnye már no! Hát hogy lehet ilyeneket leírni? Nem az MTI-től kapják az anyagot? Nem is értem én ezeket az újságírókat, hogy képesek rossz hírünket kelteni, fals információkkal félre tájékoztatni németeket, meg a sógorokat. Felháborító! Skandallum!

]]>