Hozzászólás: Debrecen csatája http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/ Fri, 08 Sep 2017 17:39:08 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178508 Tue, 07 Jul 2015 20:28:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178508 Moshe Akiva

2015 július 5
3:44 du.

Szívemből beszélt……

]]>
Szerző: Moshe Akiva http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178386 Sun, 05 Jul 2015 19:44:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178386 A cikk megprobal gunyoskodni a magyarorszagi menekulttaborokat illetoen. Igaz, en nem ismerem oket, de annak idejen en is voltam egy menekulttaborban. Ausztriaban.
Az is tulzsufolt volt, az osztrak kormany, az osztrak kozalkalmazottak es hoteltulajdonosok ott is lenyultak az ENSZ altal adott penz nagy reszet, es ott is dult a haboru a kulonbozo nemzetisegu menekultek kozott.
Pl. egy szep napon 4-5 alban jol elvert egy magyar fiut. Masnap 10-12 magyar felkereste ezt a 4-5 albant es “megkerdeztek toluk, hogy hogy vannak”. Rakovetkezo nap mindket oldalon kb 100 fos sereg csepelte egymast mindenfele csodas dolgokkal, mint pl. vascsovek. Az osztrak rendorseg ki is jott rogvest (ott nem volt gyanus, hogy a rohamrendorseg gyorsan jott) meg hoztak kutyakat is boven, es szepen vegigneztek, ahogy a ket tabor eszmeletlenre veri egymast.

Szoval, draga magyar elvtarsak, meseljetek mar el nekem, hogy mitol rosszabb az “orbani menekulttabor” a vilag tobbi menekulttaboratol? (Akkor most nem is emlitem a horrortorteneteket, amiket vietnami es kambodzsai menekultektol hallottam, akiket elfogadott Kanada.)

Namost, en tudom, hogy elvtarsias korokben roppant modon terjed a konspiracios elmeletek halmaza (epp azert, mert az elvtarsak sajat magukat latjak az ellensegeikben, vagy velt ellensegeikben) de orbani provokacionak nevezni egy tipikusan muzulman “megmozdulast” mar az elmebetegseg hatarat surolja.
Ha igaz a tortenet, miszerint kukak egtek es az arra elhalado autokat dobaltak kovekkel, valamint pufoltek a kocsik szelvedoit es ablakait, akkor az jobb forensic bizonyitek, mint az ujjlenyomat es a DNS teszt egyutt. Tipikusan muzulman, amikoris a bekegalambok valamiert “elerzekenyulnek”.

Amugy meg csatlakozom ahhoz a hozzaszolohoz, aki valami ilyesmit irt: “ti akartatok oket, megerdemlitek oket”. En hozzatennem, hogy minden magyar FASZKOMUN (bolsi) kozvetlen szomszedsagaba betelepitenek 100 muzulman csaladot, hadd szokjak a multi-kultit veluk.

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178249 Thu, 02 Jul 2015 14:47:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178249 Charlie !

Ne hülyéskedjen ! A Jobbik mióta ellenzéki ? A fidSS-nek nincs is jobb szövetségese mint ők. Orbán legkedvesebb keresztgyereke – ha néha-néha vissza is beszél neki…

.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178233 Thu, 02 Jul 2015 12:18:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178233 Fenyvesi Glória: ócska duma, főleg a maga oldaláról!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178232 Thu, 02 Jul 2015 12:17:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178232 Fenyvesi Glória: ne nagyon beszéljen olyasmiről, amiről fogalma sincs 🙂

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178231 Thu, 02 Jul 2015 12:16:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178231 Fenyvesi Glória: ha maga is közéjük tartozik – meg az elvtársai – eszem ágában sincs.

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178223 Thu, 02 Jul 2015 06:48:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178223 Judith, Izlandon sokáig izlandiak éltek, közösen elfogadott szabályok szerint, a bűnözés, a hajléktalanság, szemét, kábítószerezés nulla %, a kirekesztés, a diszkrimináció teljesen ismeretlen fogalmak voltak. Turisták millióit vonzotta ez az idill, akik két hét után feltöltődve hazautaztak. Éldegélt boldogan ez a pozitívan rasszista Izland, amíg rájuk nem szakadt a neoliberalizmus. Van ott már multikulti, lengyel, csillei, litván cigánytól a hinduig, mindenféle náció. Lassan Jakarta-alsóvá silányul a tündérkert.
Persze, ha a silányulás a cél…mi inkább vigyázunk.

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178221 Thu, 02 Jul 2015 06:11:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178221 Az elvárható minimum: Egyenlő jogok, és KÖTELESSÉGEK!
És akkor még mindig nincs előjoga az “őslakosok”nak…

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178220 Thu, 02 Jul 2015 06:09:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178220 Ha a pólót meg kellene etetni az aláírásgyűjtővel,akkor a kukát,az azt felgyújtó bevándorlóval?
Ilyen logika mentén, Ille úr…
Sürgősen fel kell hagyni a kettős mércével, pláne, ha MAGYARországon élünk…

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178219 Thu, 02 Jul 2015 06:04:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178219 Akkor a jobboldali póló tulajdonosa, és a hozzá hasonlók megrugdossanak bátran olyanokat, akik rózsás szoknyában jönnek hozzák Romániából, és mondjuk kalapot viselnek,
Hol itt a tolerancia, amit mindenkitől elvár e fórum??????
Ráadásul, valószínűleg intelligensebb, szorgalmasabb az az egyetemista,mint a nem dolgozó, nem adózó agresszív verekedő…
Ki az értékesebb?

]]>
Szerző: Fenyvesi Glória http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178218 Thu, 02 Jul 2015 05:58:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178218 Ille István: Mi lenne, ha egyszer a magyarokat is védené, a helyi,törvénytisztelő lakosságot?
Nemcsak az idegeneket, és a kisebbségeket…

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178214 Thu, 02 Jul 2015 04:33:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178214 Don Ovuz: én úgy vélem, hogy a lobotómia hatékonyabb lenne mindkettőjüknél.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178211 Thu, 02 Jul 2015 04:14:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178211 Figyelő
2015 július 1
12:45 du.
Miről beszél jóasszony?
Amúgy nem nekem kellene bizonygatnia, mivel alapból nem érdekel Izrael etnikai összetétele, és a belső ellentétek. Mindössze Glórika akarta túlnyüzsögni a dolgot, neki jeleztem hogy egész másról beszélek itt. De látom, átvette a stafétabotot tőle.
Egy nyugtató, és minden rendben lesz.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178209 Thu, 02 Jul 2015 03:55:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178209 Gyuri10: nem, charlie ősei nem voltak bevándorlók. Azok itt születtek, persze, az is lehet, hogy a Szíriuszról teleportáltak ide. Pech, hofy charlie meg is ragadt ebben az ősállapotban. Mármint, neki pech.

]]>
Szerző: Judith Kopacsi http://kanadaihirlap.com/2015/06/30/debrecen-csataja/#comment-178205 Thu, 02 Jul 2015 00:23:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=21871#comment-178205 Charlie! Szóval hogy is van ez a dolog? Szerinted a rasszizmus egy pozitiv mentalitás, közösségerősitő tevékenység? Hüha! Téged komám melyik állatkertből szabaditottak ki véletlenűl? Mert hogy ilyen szemlélettel biztos, hogy akarattal nem engedtek EMBEREK közé. És én már csak maradok a régi jó, féltéglás módszer mellett. Pláne, ha ekkora marhaságokat akarnál velem bevetetni!

]]>