Hozzászólás: Igazából no comment http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/ Fri, 08 Sep 2017 19:45:19 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Georgina Bojana http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179334 Thu, 23 Jul 2015 19:46:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179334 Kedves István,
bitang jó az írás, no meg a videó is.
Milyen és mennyire kár :(, hogy Kusza Szem ezt nem olvassa és nem is látja. Pedig “üdvözülhetne” utána, no meg közben is. Szinte várnám. :O
Igaz, ő megelégszik “főnöke” Ms.Döbrögi elismeréseivel. El is felejti Kusza Szem, fene nagy elfoglaltságában, hogy honnét és mennyi pénz vagy “lé” folyik be a kasszájába. Részünkre a megszorítás, a “felsőbb rendűeknek”, akik URALMON vannak pedig a dőzsölés, – a hazudozás(hun voltam, kivel voltam, mikor voltam, miért voltam? – Lázár, aki nem lázong, amikor költeni kell, a mi pénzünket).
A pénzhajhászás, -költés, -szórás… minden téren, ott és ahun lehet elvégre egymásnak elkenik a dolgaikat. Ő szerintük ez így rendjén van, szerintem? Szerinted? FELHÁBORÍTÓ… Többet nem írok, mert kigyullad(hat) a monitor az indulataimtól !
(( 🙁 ))
G.B.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179317 Thu, 23 Jul 2015 11:48:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179317 Aptyuka, köszönet a segítségért!
A beillesztéssel volt a gond (iframe)?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179316 Thu, 23 Jul 2015 11:47:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179316 veri a kis eszközét 😛

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179315 Thu, 23 Jul 2015 11:45:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179315 eszterlánc: egyesek meg átmentek bakterba, ott integettek neki, hogy rükverc, komám 😀

]]>
Szerző: sebestyén eszter http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179313 Thu, 23 Jul 2015 11:39:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179313 😀 zseniális! az a legjobb, hogy majd’ elfelejtette aláírni a kinevezési papírját! 😀
(ennél a résznél érdemes áder fejét is megnézni 🙂 )

]]>
Szerző: Aptyuka http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179311 Thu, 23 Jul 2015 11:24:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179311 Így sem megy?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179309 Thu, 23 Jul 2015 11:15:29 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179309 kedves Donom, ha nem is lehet beágyazni, de a link szerint elérhető.

]]>
Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179308 Thu, 23 Jul 2015 11:07:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179308 A videót eltávolították a yutubról.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179307 Thu, 23 Jul 2015 11:02:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179307 ránézek

]]>
Szerző: sebestyén eszter http://kanadaihirlap.com/2015/07/23/igazabol-no-comment/#comment-179303 Thu, 23 Jul 2015 08:57:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22189#comment-179303 nálam nem működik a videó

]]>