Hozzászólás: Hoppá van! http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/ Fri, 08 Sep 2017 19:45:19 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: sebestyén eszter http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179560 Mon, 27 Jul 2015 09:49:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179560 @barlev,
miközben nekem, pl. nincs: nem az a gond, h neked van*, hanem az itt a lényeg szerintem, h riadalmat s egyben gyűlöletet kelt. e témában sokat gondolkoztam azon, h az eredeti oldalt és cikket linkeljem e, de úgy döntöttem, nem teszem. a videó megosztókon is rendszeresen látni ideig-óráig kiképzéseikről per “kiképzéseikről” filmeket, a lényeg itt is a megbotránkoztatás, riadalomkeltés.

a hatóságok hibásak sztem (vagy szar a trv.), mert fel kell tűnnie, h csoport (ok) és tömegével szerzik be, per se ez is csak szerintem van így.
*ide vág, hogy majd ha neked nem lesz (mert nem lehet), akkor egy belőlük kiinduló vagy rájuk hivatkozó módosítás miatt.
a ruha kérdése akkor is áll, pl. ahogyan az is, h ilyen oldalak (amit nem linkelek) működhetnek.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179539 Sun, 26 Jul 2015 21:22:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179539 Te Barlev.
Ez a Galil véletlenül nem a jó öreg Kalasnyikov AK47 unokája ?
( Apja meg a Suomi gépkarabély?)

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179537 Sun, 26 Jul 2015 21:20:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179537 Nekem is van fegyverem , az éles eszem.
Azzal szoktam ketté hasítani a mindenféle gordiuszi csomókat.

]]>
Szerző: barlev http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179521 Sun, 26 Jul 2015 16:53:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179521 Nagy kunszt!!
nekem is van fegyverem!!
egy igen szep klasszikus UZI es egy 9mm-es Galil gepkarabely!!

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179519 Sun, 26 Jul 2015 15:50:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179519 valamiért a kép csak a bal felső sarokban lévő ikonra kattintva jelenik meg 🙁

]]>
Szerző: Mária http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179517 Sun, 26 Jul 2015 14:43:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179517 Majd a választásra tartogatják ezek megregulázását ,mert látványosnak igérkezik a nép meg benyalja.Ami azt illeti én azt sajnálom ,hogy ezt a történelmi pillanatot elmulasztottuk úgy fognak ránk emlékezni mint azokra akik egyedül Európában megtagadták a menekültek megsegítését.Rárakták a többi EU-s országra a terhet miközben elvárjuk hogy a mi honfitársainkat szeressék szerte EU-ban.Szégyenlem magam az unokáim nevében akiknek az orra alá dörgölik ezt majd a jövőben azt hiszem elég sokszor ,bár ne lenne igazam.Elszalasztottuk a történelmi pillanatot,oszt itt vagyunk keresztények szerelmetes vezérünk imádott Viktorunk követői.

]]>
Szerző: sebestyén eszter http://kanadaihirlap.com/2015/07/26/hoppa-van/#comment-179510 Sun, 26 Jul 2015 14:09:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22254#comment-179510 Tragédia! Hát, igen, honnan van a fegyver és az egyebek?!?! Továbbá ki képzi ki őket…?
Egyébként — szerintem — a második, még kint lévő kép félelmetesebb, mint amit levettek, mert cselekményt ábrázol.
És igen, tök igaza van abban Istvánnak, tán ez is a lényeg, hogy ORBÁN EZEKET FOLYTON TÜZELI, ÉS IGEN, PITIÁNER SZAVAZATSZERZÉSI SZÁNDÉKKAL. És ennek valami nagyon komoly vége lesz, az elkövetőket esetleg majd elítélik, a felbujtó, Kedves Vezető haja szála se fog görbülni (jogilag). Aztán per se lehet, hogy fel fog támadni a tenger.

@István (Ille), a kép linkként (wp adminos) jelenik meg a KHM felületén.

]]>