Hozzászólás: Erdélyben, otthon http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/ Fri, 08 Sep 2017 18:23:44 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/#comment-179655 Wed, 29 Jul 2015 14:04:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22270#comment-179655 Megjegyzem, a montírozott fotó alapját a Gömbös kormány fényképe képezi, mely így még sokszorosan betalál, az ő lényegükbe…

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/#comment-179654 Wed, 29 Jul 2015 14:00:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22270#comment-179654 “Nem, nem a Kancsó aréna…”
Én inkább a kertvégi Midzsó arénát választanám becenévnek…- Igaz, ez érdemtelenül egy kissé pozitívabb képet festene Orbánfalva megítélését illetően.
.

– Nevetségesek ezek a Vezér által választott idegen nevek az általa épített légvárakon, mint. pl. a felcsúti aréna neve is…
Mint, amikor a paraszt dísz uniformist ölt; Mágnás Miska a parádés kocsis…
Lásd: a második csoportkép. Valójában ezek ők. Egy hányás… 🙁

.

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/#comment-179653 Wed, 29 Jul 2015 13:44:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22270#comment-179653 Sági Gábor !

Csúcs 😀 😀 😀 – sajnos 🙁

]]>
Szerző: Sági Gábor http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/#comment-179595 Mon, 27 Jul 2015 21:58:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22270#comment-179595 Egy gondolat, de van még több is. Nem az én írásaim, hanem inkább a válaszok érdekesek.

Az ÚMÉP levele Orbán Viktor miniszterelnökhöz

Tisztelt Vezérünk,

örülünk, hogy rátalált az igazi magyar lélekre, és végre kiszabadította a rég lezárt szellemet a palackból, így a gyűlölet mámoros levegőjét korlátlan szabadsággal lélegezhetjük be- és ki. Várjuk újabb intézkedéseit, de volna néhány kérésünk is. Várjuk, hogy az Ön által elkezdett gyűlöletkeltés népi erőszakba forduljon, és a parlament visszatérhessen az 1938. évi XV. törvénycikkhez, amit aztán már törvényerőre is emelhetne. A Fidesz és a Jobbik összefogása lehet a garancia arra, hogy az anno Teleki Pál által benyújtott, Horthy és Imrédy miniszterelnök ellenjegyzésével ellátott régi, első zsidótörvény ismét életbe léphessen, kiegészítve egy új cigánytörvénnyel. Várjuk az ellenzék statáriális betiltását! Várjuk, hogy léptesse le Vona Gábort, aki hamis húrokat penget középutassá vált politikájával, ami immár elidegeníti tőle a kopasz, kigyúrt ősmagyarjainkat. Amit a legjobban várunk Öntől: mossa le a trianoni szégyent, fegyverezze fel a Betyársereget, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalmat, és az Új Magyar (ifjú) Gárdát! Hozza vissza elveszett területeinket, akár úgy, hogy a kis hazánkon átvonuló menekülteket sorozza be közmunkás katonaként, hadd harcoljanak a szíriai, afgán és egyéb rongyosok a románok, északi és déli szlávok és az osztrákok ellen! Ütőképes hadsereget lehetne kiállítani belőlük, aminek mi már nevet is adtunk: Második Don-kanyari Hadsereg.
Mesterünk! Még két dolgot kérünk Öntől. Kérjük, hogy parancsolja vissza azt az ötszázezer hazaárulót, akik pénzért hagyták el az Országot, mert ugyan ki bérelte fel és pénzeli őket, ha nem a szabadkőműves zsidó-világbirodalom? Másodikként: becsületes tolvajai fizetését emelje fel a duplájára…sőt, akár a háromszorosára, elkerülve így a korrupció látszatát is. A szociális hálót meg még jobban szaggassa szét, nehogy már a plebsz (és a demokraták) azt gondolják, hogy övék az Ország, Mária és Viktor Országa!

Köszönjük megértését, várjuk újabb terveit,

alázattal: Új Magyar Élet Pártja

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/#comment-179588 Mon, 27 Jul 2015 19:49:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22270#comment-179588 “Olyan ez, mint amikor a házadban az albérlő tudatmódosult állapotban hőbörögni kezd, teleszarja az udvarodat és kijelenti, hogy ő van otthon, te meg húzd meg magad.”
…..
Ma már a második mondat a honlapon, amivel csak egyetérteni lehet még a magunkfajtáknak is.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/erdelyben-otthon/#comment-179586 Mon, 27 Jul 2015 19:00:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22270#comment-179586 Végül is némi alapja van annak, hogy a Nemzeti Átörökítő Sejt Erdélyben otthon érzi magát, hiszen az Orsós nagypapa még onnan vándorolt be Magyarországra, erősen gazdasági menekültként.

]]>