Hozzászólás: Ságvári a sátán? http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/sagvari-a-satan/ Fri, 08 Sep 2017 19:45:19 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/sagvari-a-satan/#comment-179602 Tue, 28 Jul 2015 07:36:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22278#comment-179602 Találó ez az asimovi hasonlat 😀 😀

]]>
Szerző: Andy http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/sagvari-a-satan/#comment-179601 Tue, 28 Jul 2015 06:20:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22278#comment-179601 Mi leszünk Mária és Muhammed országa, a nagy összeborulást megvalósítva, ahol a 2 Nagy – virtuális utódja 1. felkent Viktor fog uralkodni.
A Kazinczy, Síp utca, Dob utca vidékére áthúzzák a határokról a pengés szögesdrótokat és a renitenseket (mint a baloldaliakat, az európai demokratákat, a gyanús értelmiségieket) a helyi lakosok közé kitelepítik. A VII. ker körül felhúzzák a körbezáruló Siratófalat, és reaktiválják a Józsefvárosi Pályaudvart kipróbálva a nemrég kulturális emlékként kialakított letűnt idők emlékművét praktikussági oldalról.
Az Orbán-Putyin harapófogó segítségével Ukrajnától visszafoglalt területek kiterjesztését Csornobül-ig, ahová elindítják az első sárga -és vöröscsillagos próbajáratokat a gettóból a szociális foglalkoztató táborok kialakítása érdekében. Az áriamagyar felsőbbrendű faj vezetésével.
Tábori orvosként Kelemen-re magyarosított (Gele-men, Men-gele) orbán kormányzó úr házifogorvosát nevezik ki.
A tábor bejáratánál pedig narancssárga zászlócskákat rázogató erdélyi fizetett buszos statiszták fogadják a vagonokban érkezőket és eléneklik a narancs-sárgabarackfa dalt – mint orbánhimnuszt a nacionalista összetartozásról, a székelykapura rovásírással faragott nagytestvéri idézet alatt, miszerint ” A munka szabaddá tesz!”

]]>
Szerző: Andy http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/sagvari-a-satan/#comment-179599 Tue, 28 Jul 2015 05:33:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22278#comment-179599 Óriási potenciállal rendelkezik a bevándorlók, menekültek ügye.
Csak 2-t emelnék ki.
– esetleges választások előtt a határzárat megnyitva előttük, szavazati jogot adva nekik, a sokszázezres, akár milliós tömeg szavazata perdöntő lehet.
– Az Amerikai Polgárháború idején lelkesen várták az európai bevándorlókat N.Y cityben. Olyannyira, hogy megérkezésükkor azonnal katonazubbonyt kaptak és már vagonírozták őket, hogy az új hazájukért vérüket áldozhassák.
Lesz itt még nekünk Erdélyünk, Burgenlandunk, Burgerlandunk, Felvidékünk, Alvidékünk és Középföldénk.
Még a NATO is rettegni fog tőlünk!
Folyamatosan újrafeltöltődő 1 milliós reguláris sereg!
Benevezünk a Közép-afrikai fegyvermentesítési akcióba, a szíreknél is begyűjtjük a fegyvereket a béketeremtés nevében, ahogy a többi arab államban is, mint Tunéziában, Egyiptomban, Líbiában, Jemenben, Afganisztánban, Pakisztánban, ….
Mindenki csak nyer rajta, hiszen fegyvermentes békeövezetek keletkeznek, mi pedig ingyér tudjuk felfegyverezni az újmagyarokat.
Ennek egy továbbfejlesztett formája, ha a menekültek és bevándorlók egyből fegyverekkel érkeznek, a hónuk alatt néhány útközben felszedett taposóaknával.

]]>
Szerző: Sági Gábor http://kanadaihirlap.com/2015/07/27/sagvari-a-satan/#comment-179597 Mon, 27 Jul 2015 22:43:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22278#comment-179597 Egy rövid bejegyzés, amit több is követ. Szeretném, ha megosztanák.

Az ÚMÉP levele Orbán Viktor miniszterelnökhöz

Tisztelt Vezérünk,

örülünk, hogy rátalált az igazi magyar lélekre, és végre kiszabadította a rég lezárt szellemet a palackból, így a gyűlölet mámoros levegőjét korlátlan szabadsággal lélegezhetjük be- és ki. Várjuk újabb intézkedéseit, de volna néhány kérésünk is. Várjuk, hogy az Ön által elkezdett gyűlöletkeltés népi erőszakba forduljon, és a parlament visszatérhessen az 1938. évi XV. törvénycikkhez, amit aztán már törvényerőre is emelhetne. A Fidesz és a Jobbik összefogása lehet a garancia arra, hogy az anno Teleki Pál által benyújtott, Horthy és Imrédy miniszterelnök ellenjegyzésével ellátott régi, első zsidótörvény ismét életbe léphessen, kiegészítve egy új cigánytörvénnyel. Várjuk az ellenzék statáriális betiltását! Várjuk, hogy léptesse le Vona Gábort, aki hamis húrokat penget középutassá vált politikájával, ami immár elidegeníti tőle a kopasz, kigyúrt ősmagyarjainkat. Amit a legjobban várunk Öntől: mossa le a trianoni szégyent, fegyverezze fel a Betyársereget, a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalmat, és az Új Magyar (ifjú) Gárdát! Hozza vissza elveszett területeinket, akár úgy, hogy a kis hazánkon átvonuló menekülteket sorozza be közmunkás katonaként, hadd harcoljanak a szíriai, afgán és egyéb rongyosok a románok, északi és déli szlávok és az osztrákok ellen! Ütőképes hadsereget lehetne kiállítani belőlük, aminek mi már nevet is adtunk: Második Don-kanyari Hadsereg.
Mesterünk! Még két dolgot kérünk Öntől. Kérjük, hogy parancsolja vissza azt az ötszázezer hazaárulót, akik pénzért hagyták el az Országot, mert ugyan ki bérelte fel és pénzeli őket, ha nem a szabadkőműves zsidó-világbirodalom? Másodikként: becsületes tolvajai fizetését emelje fel a duplájára…sőt, akár a háromszorosára, elkerülve így a korrupció látszatát is. A szociális hálót meg még jobban szaggassa szét, nehogy már a plebsz (és a demokraták) azt gondolják, hogy övék az Ország, Mária és Viktor Országa!

Köszönjük megértését, várjuk újabb terveit,

alázattal: Új Magyar Élet Pártja

]]>