Hozzászólás: Kövér László és a genetika http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/ Fri, 08 Sep 2017 18:23:44 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Dyson http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-180697 Tue, 11 Aug 2015 21:51:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-180697 Magyar Narancs – Tudomany – Torteneti genetika es nyelvrokonsag – Kik vogymuk?

]]>
Szerző: Besancon http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179990 Mon, 03 Aug 2015 06:25:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179990 Kedves Falusi!

Úgy érted, hogy nem felel meg a valóságnak ami abban foglaltatik ?

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179909 Sun, 02 Aug 2015 05:33:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179909 falusi: cáfoljad meg. Esetleg mellékeld az eredetit – mivel kétségtelen, hogy volt neki.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179906 Sun, 02 Aug 2015 02:54:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179906 Egyetlen gondom van, Kövér belépője..Ti. hamiska..
A többi, az úgy ül, ahogy kell.

]]>
Szerző: Besancon http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179859 Sat, 01 Aug 2015 11:25:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179859 Kövér a született barbár !
Tehet bármit, kerülhet akármilyen polcra – akkor is a beszélni még nem igen tudó – az artikuláció teljes hiánya miatt! – de már a fáról leevickélt félig ember, félig állat ösztönlény ( bocsánat állatok)az első benyomásra!

A másodikra még rosszabb, akkor már a gonosz elvakultság az ostoba, sötét, és nagyon primitív indulatok élednek benne!

Valamiért kezdetektől fogva Móricz Zs. Barbárok c. novelláját idézi a személye, de míg az ott szereplő talpig barbárokat a teljes nincstelenség, kiszolgáltatottság és a a mérhetetlen butaságuk fordította ki emberi mivoltukból, az iskolázatlan tudatlanság, az a mérhetetlen ingerszegény környezet, melyet meg sem kísérlek M.Zs. után jellemezni, azt el kell, olvasni – addig a mi barbárunkat semmi ilyes behatás/kihatás nem érhette!

Hiszen sohasem éhezett, nem tudhatta mi az máról holnapra, a legteljesebb bizonytalanságban élni – kiszolgáltatva az időjárásnak, fagynak, forróságnak, uraságnak, közterheknek és csendőrségnek – a “betűvetést” már magas fokon tanulta/kellett volna tanulnia, az ingerszegény környezet sem rombolhatta személyiségét, hiszen ha nem elégítette ki az otthoni színvonal( családját és életútját tekintve erről nincs szó) tehetett volna ellene !

Igen, sajnos ő teljesen egyedül saját akaratából és saját ereje megfeszítésével küzdötte magát arra a szintre, ahol ma is tart, és – ne legyenek illúzióink – ez már csak rosszabb lesz!

Nézze meg bárki pl a testtartását – azt mondják a “testbeszéd” igazat mond – azt a magát gúzsba kötött görcsös kartartást ahogyan “bezárkózik”, azt az alulról felfelé néző sunyi, de vadállat módjára védekező, résen levő pillantást, mint aki állandóan az ostorcsattanását várja -féli, a vicsorításra kész állát és száját, a beszűkült,senkit rendesen fel nem mérő, és semmit be nem fogadó tekintetét, a résnyire nyitott szemet, és hozzá a beszédnek nem nevezhető ugatását, vagy inkább vakkantását!

Sűrűn van olyan érzésem őt látva/hallva, hogy mindjárt megüti a guta – akkor is, ha épp semmi oka nincs rá, mert csak megnyitja az ülést, vagy épp megadja a szót valakinek: a folyamatos ellenségkeresés és találás, az állandó gyűlölet, mellyel a szívében él – ez fogja kinyírni egyszer – feltéve, hogy Konok apuka és a többiek még sokáig tűrik….
Állítom, öt (5) pszichológusnak adna munkát – de ezzel a kutya sem foglalkozik….

Ja, és hát természetesen ő a Magyar Parlament házelnöke, közjogi méltóság, aki az országot, annak népét lakóit és hitvallását hivatott képviselni : a demokrácia, a szabadságjogok, az egyenlőség és alkotmányosság egyik fő képviselője – legalábbis papíron !

Az ország pedellusa – írta, mondta egyszer valaki, nem tudom ki, de majdnem talált – de csak majdnem : a pedellusok ugyanis gyakran zordságuk és szigoruk ellenére pozitív személyek, legalábbis van egy olyan oldaluk is!
Kövérnek nem valószínű.

De mennyire, hogy igaza van Kertésznek !

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179657 Wed, 29 Jul 2015 14:40:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179657 Don Golo:
Az NSDAP minekután lenyúlta a ” szocialista ” kifejzést az oroszoktól ( látván hogy az mennyire sikeres a nép körében )
megpróbálta lenyúlni a sarló-kalapácsot is. A NET-en lehet időnként találkozni korai náci rekvizitumokkal : olyan jelvényekkel például , amiken átszellemült tekintetű izmos Brünhilda néz a távolba , a jelvény két oldalán sarlóval és kalapáccsal.( Valami ifjúsági sport-jelvény volt.)
Aztán ezek úgy kikoptak a mindennapi nácizmusból.

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179647 Wed, 29 Jul 2015 11:40:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179647 ˙

Remek összeállítás.

Ezt kell a jobboldal (a FidSS) orra alá dörgölni, nem naponta, de percenként…

Egyébként minden náci balról indul és a szélsőjobban landol. Mussolini, Hitler is ezek közé tartozik.

Szociális demagógiájukhoz balról lopkodják össze az ötleteket
amelyhez habarcsként ba@ák hozzá az azzal ellentétes jobboldali rasszista és nacionalista katyvaszt… Ebből áll össze a nácizmus.

.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179646 Wed, 29 Jul 2015 11:36:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179646 Nakéremszépen.
Ha nem lett volna annó Kún Béla , akkor nagy valószínűséggel tizenkiences Vörös Hadsereg sem lett volna és akkor MA a Román Magyar határ valahol a Tisza vonalán lenne.
A Szlovák-Magyar határról már ne is beszéljünk…
EZT jó lenne ha végre felfogná a sok idióta történelem-analfabéta.
A tizenkilences szoc-demek és komunisták a vérüket adták a Hazáért , mire jöttek a román-francia-szlovák szuronyok árnyékában a kócsagtollasok és kibelezték őket. Gondolom hálából hogy megmentették Magyarországnak legalább a Trianoni Békedekrétumban kijelölt határait.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/07/29/kover-laszlo-es-a-genetika/#comment-179645 Wed, 29 Jul 2015 11:08:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22295#comment-179645 http://kettosmerce.blog.hu/2015/07/28/orban_viktor_kover_laszlo_a_genetikai_hulladek_es_a_sarki_zoldseges

]]>