Hozzászólás: Csiki-csuki http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/ Fri, 08 Sep 2017 21:39:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182351 Mon, 07 Sep 2015 13:49:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182351 charlie: a bevándorlókat egyetlen sem. Cserébe megkérem, sorolja már fel, milyen állami szervezetek támogatják a MENEKÜLTEKET?

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182345 Mon, 07 Sep 2015 13:01:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182345 Ille, megkérném, sorolja már fel milyen civil szervezetek támogatják a bevándorlókat.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182333 Mon, 07 Sep 2015 05:17:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182333 fakopács: ezek a hívatlan vendégek amit “felfalnak” – a maga empatikus kifejezésével élve – azt a civil szervezetek és civilek juttatják nekik. Ha lenne olyan bűbáj, és ide idézne bármilyen állami szervezetet – akik az adófizetők pénzéből léteznek – , amelyik az adófizetők pénzéből csak egyetlen szendvicset is letett az asztalra, nagyban javítana mondatainak komolyságán.
A menekülttáborokat nyugodtan felejtse el, az más tészta. Amúgy is ott csak 3.000 ember tartózkodik – átmenetileg. A börtönökben 16ezer, tartósan, napi háromszori étkezéssel, 6 féle menüből választva, ingyenes orvosi ellátással – ha a rabnak kedve van, megcsináltathatja a fogsorát, lúdtalpbetétet írathat, szemüveget készíttethet stb. – mindezt napi 8.000 huf rabtartásért, ami valóban az adófizetők pénzéből kerül ki. Ez nem zavarja?
Dubai tárgyában javaslom, olvassa el Moshe Akiva e tárgyú értekezését – már, ha ért angolul. Amúgy lennének nyelvi nehézségeik. Az afgánok egyáltalán nem, a szírek részben beszélnek arabul, az észak-afrikai menekültek se éppen az arab nyelvcsaládhoz tartoznak.

]]>
Szerző: fakopács http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182325 Sun, 06 Sep 2015 22:39:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182325 “Épült viszont egy nevetséges kerítés, az adófizetők pénzén, valamint egy hihetetlenül aljas plakátkampány indult, szintúgy az adófizetők pénzéből.”
És amennyit ezek a hívatlan vendégek felfalnak az adófizetők pénzéből, az nem zavarja magát Ille? Miért nem mennek a gazdag Dubajba ott nyelvi nehézségeik sem lennének.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182288 Sun, 06 Sep 2015 16:44:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182288 charlie: maga sehogy se tudja, nemhogy egyszerűbben. A HVG információi pontatlanok voltak, maga meg rárepült, mint tyúk a takonyra. Akkor én is segítek magának:
Az első diagnózis alapján a Bicskénél elhunyt menekülttel nem az eséskor szerzett sérülések, hanem tüdőembólia végzett. Az ötven éves pakisztáni férfi nek négy gyermeke volt, az elmúlt években Szaúd-Arábiában dolgozott, gyakorlatilag rabszolgaként.
Igaz, ez csak a Blikk jelentése, de ha gondolja: http://pestisracok.hu/futas-kozben-osszeesett-es-meghalt-egy-ferfi-a-bicskei-vasutallomason/ és http://www.168ora.hu/itthon/bicske-300-an-kitortek-a-vasutallomasrol-egy-embert-ujra-kellett-eleszteni-138819.html
Majd szóljon, melyik szót nem értette?
A francia nemzeti bohócegylethez: ők küldték a legtöbb képviselőt az EP-be. Na és?
Jobb, ha felhagy a segítéssel, mert egyre rosszabb helyzetbe kerül.

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182281 Sun, 06 Sep 2015 15:23:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182281 Ille, ennél már nem tudom egyszerűbben:
“Meghalt az a menekült férfi, akiről korábban megírtuk, hogy elesett Bicskén, a vasúti síneknél.
A mentőszolgálat korábban azt közölte a hvg.hu-val, hogy nem tud halálesetről, később azonban kiderült: valóban meghalt egy menekült férfi, aki Bicskén, a vasúti síneken elesett és beverte magát.” (Hvg)
…….
“Ja, meg hogy a legnépszerűbb francia párt a Nemzeti Front…érdekes…miért is nem ők kormányoznak, a franc se érti!”
Akkor ebben is segítek: mert 2012-ben nem ők nyerték a választást, de 2014-ben már ők küldhették a legtöbb képviselőt az Európa Parlamentbe, 2017-ben remélhetőleg övék lesz a siker otthon is.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182277 Sun, 06 Sep 2015 12:47:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182277 charlie: aha. Ez a nagyobb öröme. Ja, meg hogy a legnépszerűbb francia párt a Nemzeti Front…érdekes…miért is nem ők kormányoznak, a franc se érti! Itt meg együtt vonultak a táncba…Melyik kérte fel táncolni a másikat – vagyis ki volt a fiú? 😛
Amúgy még mindig nem nyilatkozott arról, hogy lát-e a tüdőembólia a vasúti sín között összefüggést, ugyanis a maga leiratában az állt, hogy beverte a fejét ÉS meghalt. Tudja, az ÉS kötöszó azonos értékű dolgok felsorolására szolgált, összefüggést jelöl. Fiacskám, az, hogy magyar az anyanyelve, még kevés, hogy azt helyesen használja is.

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182260 Sat, 05 Sep 2015 19:16:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182260 Hát van nagyobb örömöm is, a legnépszerűbb francia párt, a Nemzeti Front képviselői is megjelentek a mai Jobbik demonstráción.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182254 Sat, 05 Sep 2015 18:15:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182254 charlie: hát persze. Lófaszt a magyarságért, öcsi, a saját zsebéért!
De azért az megnyugtató, hogy a legnagyobb örömére szolgál. Soha ne legyen nagyobb öröme.

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182241 Sat, 05 Sep 2015 07:31:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182241 Ille
Z. Kárpát Dániel a legnagyobb örömömre tölt be egyre több pozíciót a magyarságért és keresi meg azt a pénzt, amit eddig mondjuk Steiner Pál tett zsebre. Tehetsége és munkája alapján alkalmas ezekre a pozíciókra. Akik ismerik, tudják mekkora erőfeszítéseket tett a rendszer üldözöttjeként is a nemzeti oldalért.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182227 Fri, 04 Sep 2015 18:12:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182227 charlie: jó szórakozást hozzá! Kijafasz is az a Z. Kárpát? Ja, a Zsiga-Kárpát! Az mindjárt más! Sima megélhetési politikus: a Jobbik alelnöke, az Országgyűlés jegyzője, frakcióvezető-helyettes, a Fogyasztóvédelmi albizottság elnöke, a Gazdasági bizottság alelnöke, ez, biza, szép kis summát jelent neki havonta.
charlie, vegyen maga mellé papírzsepit, mivel tuti, hogy el fog csöppenni, olyanokat fog mondani ez a Dani gyerek 😛
Mondjuk, én, amikor még 50 évesen a Lánchíd SE. kapuját védtem, a bemelegítést meglehetősen kiterjedt felületű Nikoflex-kenettel oldottam meg – fusson feleslegesen a rosseb. Magának nem ajánlom, rohadtul tud égni tőle az ember bőre (később elmúlik, és rendesen átmelegszik tőle az izom), és ahova maga kenné, ott, biza, meglehetősen vékony a nap nem látta bőre – hacsak nem látogatta a Lupa-szigeti bányatavakat 😀

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182224 Fri, 04 Sep 2015 17:18:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182224 Bemelegítésként megnézem az ATV-n Z.Kárpát Dánielt.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182219 Fri, 04 Sep 2015 16:29:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182219 charlie, a tényeket nem kell érteni, azt el kell fogadni. Luxemburg senkit nem oktatott ki, csak a külügyminisztere jelentette ki, hogy Orbán miatt szégyenkezni kell. Cáfolni tudja? Azon felül teljesen értelmetlen a más mezejével foglalkozni. Mit tudjuk, a szomszéd nője mindig zöldebb 😀
Mondjuk, ez az embertelennek való beállítás barokkos túlzás, max. a humanitás feltűnő hiányát lehet a szemükre vetni, de azért az se dicsekvésre méltó. Tudomásom szerint eddig még nem ütöttek arcul a menekültek egyetlen keresztényt sem.
Az pedig, hogy maguk mik, inkább ne firtassuk. Én még a maga kereszténységét is megkérdőjelezem, mert ha valami, akkor a keresztényi könyörület és a felebaráti szeretet – a humánumról nem is beszélve – teljesen hiányzik magából, pedig azok jeles keresztényi tulajdonságok!
Mielőtt kijelentené, jobb, ha után néz, mi is a lakosságcsere, pláne, az erőltetett.

De addig is tartson pihenőt, nyisson ki egy hideg sört, és hangolódjon rá a ma est mérkőzésre. Ha véletlenül nem nyernek az aranylábú fiúk, azért ne vágja fel az ereit, attól még nem lesz nemzethalál – habár, nem biztos, hogy bosszúból azonnali hatállyal vissza nem csatoljuk Erdélyt.

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182218 Fri, 04 Sep 2015 15:53:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182218 Ille csak a tények jobb érthetősége miatt érdemes lenne egy adatot közölni, hogy a másokat kioktató Luxemburg hány bevándorlót fogadott be.
A másik dolog, hogy a keresztényeket totál embertelennek állítják be, ha nem tartják oda a másik arcukat is. Keresztények vagyunk, nem hülyék.
…….
Ki kell jelenteni, Magyarország nem kér a rá erőltetett lakosságcseréből.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/03/csiki-csuki/#comment-182215 Fri, 04 Sep 2015 15:45:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22927#comment-182215 Mit Blick auf Ungarns Regierungschef sagte er: “Man muss sich für Viktor Orban schämen.”
Man empfängt einen Menschen, der die Barbarei des IS in Syrien erlebt hat, nicht mit Stacheldraht, sondern man macht ihm die Tür auf und gibt ihm eine Chance”, betonte Asselborn. Das müsse auch einer wie Orban sehen, der nur Christen ins Land lassen wolle. “Aber wenn Orban ein Christ ist, dann ist Kim Il Sung auch ein Christ.”
Jean Asselborn Luxemburgs Außenminister

A lényeg: a magyar miniszterelnököt illetően azt mondta ” az embernek Obán Viktor miatt szégyenkeznie kell.”

majd később: “Orbán csak a keresztényeket akarná Európába beengedni. Amennyiben Obán keresztény, akkor Kim Jong Il is az.”

http://www.heute.de/luxemburgs-aussenminister-asselborn-im-zdf-man-muss-sich-fuer-viktor-orban-schaemen-39958664.html#

roppant kínos!

]]>