Hozzászólás: Magyarország, ma http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: gizda gerzson http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182834 Tue, 15 Sep 2015 03:33:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182834 Sziasztok sajnos elengedték a figurát ennyit a magyar jogrendről

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182480 Wed, 09 Sep 2015 16:03:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182480 Kedves lelszi!
Személy szerint én nem tettem egyenlőségjelet Magyarország és a szlovák rendszámú mélymagyar érzelmű Porschés közé, és véleményem szerint a poszt hozzászólói sem általánosítottak…
Örömmel jelenthetem viszont, hogy az ügyben pozitív fejlemény következett be, és a TEK elfogta az erőszakoskodó mélymagyar Porschést.
http://24.hu/belfold/2015/09/09/elkaptak-a-menekultekkel-gyulolkodo-porsches-t/

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182455 Wed, 09 Sep 2015 08:03:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182455 Kedves Bogdán Géza! (és hozzászólók!)

Az eset tényleg felháborító, de ez csak annyiban Magyarország amennyiben minden magyar Porschéval jár, és annyira mélymagyar amennyire a magyarok többsége szlovák rendszámú kocsit használ!
Ettől függetlenül az egy is sok, remélhetőleg valóban megbüntetik!

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182438 Tue, 08 Sep 2015 15:51:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182438 Kedves Gizda Gerzson!
Értesüléseim szerint, azt a nagy arcú mélymagyar érzelmű Porsche tulajdonosát beazonosították és feljelentették.
Innentől kezdve ez az ügy már a magyar jogrend hatáskörébe került, s hogy annak mi lesz a végkifejlete, majd meglátjuk.
Vagy nem. 🙁

]]>
Szerző: gizda gerzson http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182362 Mon, 07 Sep 2015 15:19:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182362 Sziasztok !

Amióta lement a videó keresünk olyat aki kitudná tisztítani
az arcot és a rendszámot elég sokan segítenének megtalálni ezt a kis csíra-bóhóc nácit !
De a bátor férge csak a két nőnek mert ugatni ám

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182286 Sun, 06 Sep 2015 16:07:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182286 Spiró György: Jönnek
Jönnek a dúlt-keblű mélymagyarok megint,
fűzfapoéták, fűzfarajongók, jönnek a szarból,
csönd van. Senki se pisszen. Alantról
kevéske hűlt költő csontujja int.
Ó, ha gyilkolni szabadna újra,
csámcsogva, hersegve szívnák a vért –
miért is? ki tudja. Trianonért? –
mered pár utcanév pici csontujja.
Ez olyan klima: itt folyton beborul,
ez rendben van, de szégyen, szégyen, szégyen,
hogy mindenki kussol, hogy mindenki fél,
és nekünk kell jönnünk, pár csenevésznek,
hogy bebizonyítsuk:
nemcsak a szemetek tudnak magyarul.
1984

]]>
Szerző: málnaszőr http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182280 Sun, 06 Sep 2015 15:19:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182280 Bayer Zsóti is szlovák rendszámú kocsit használ, illetve használt régebben. Lehet, hogy egy Porschéja van ennek az 5.sz. fidSS parteigenosse-nak? Akkor hát, sieg heil Zsótt ! 🙁

Ui.
Azért érdekes az is, hogy az ilyen színmagyarok – persze Bayer is ilyen tipikus ősmagyar, a nevéből következtetve – akik folyton “az idegenek” ellen uszítanak, a kedvezményes lehetőségeket mindig két kézzel ragadják meg és fogadják el pl. a szlovákoktól,mint adókedvezményt, vagy az Unió adta helyzet-előnyt is.
Az csak természetes, hogy az uniós, kék alapon fehér-betűs “SK” – Szlovákia – felségjelzést véletlenül sem javítják ki az általuk a hétköznapi beszédben használatos “felvidék” jelzésre.

]]>
Szerző: Eleftheria http://kanadaihirlap.com/2015/09/06/magyarorszag-ma/#comment-182279 Sun, 06 Sep 2015 14:07:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=22973#comment-182279 Ezt a szlovák rendszámú porsés turulgecit kell azzal fenyegetni, amivel ő fenyegette a két hölgyet és a menekült családot. Hasonló vonatkozik a szegedi diáklány orvtámadóira is. Ez nem önbíráskodás, ugyanis ha megtámadnak, Neked kell erősebben ütnöd, ha nem akarod, hogy a koponyádból egyenek a “Totenkopf” SS brigádok szellemi utódai. “Amilyen az adjon isten”, ahogy a régi jó magyar mondás tartja… Nem szabad meghátrálni ezektől a férgektől, hogy tovább pofátlanodjanak; legjobb lenne egy polgárháborúban eltaposni ezeket. Ez az ország szellemileg semmivel nem áll előrébb Szíriánál, Iraknál, Afganisztánnál stb. A statáriális állapotok küszöbén is demokráciáról hazudozó kitartott álellenzékiek az ellenség segédcsapatait alkotják. De jelenleg demokratikus oldal nem lévén, úgy fest, hogy a legjobb amit remélhetünk, hogy úgy járnak, mint 1945 előtti szellemi elődeik; de ehhez attól tartok a végén még az őket szubvencionáló uniónak is buknia kell ( legalább is jelenlegi formájában ), tehát valószínűleg egy nagyobb méretű nemzetközi kataklizmára van szükség bukásukhoz, akárcsak 70 éve. Egyáltalán nem derűs a helyzet.

]]>