Hozzászólás: László Petra, a bűnös ember http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-183012 Sat, 19 Sep 2015 14:20:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-183012 Dobois, DonGolo, és “tisztelthölgyeimésuraim”!

Ez részemről nem bűnpártolás, hanem a hitemből fakadó értékrend tisztelete.

A náci háborús bűnöket elkövetők pedig más lapra tartoznak. Ők emberiesség ellen követtek el súlyos bűncselekményt, népirtást, ami nem bocsánatos, hanem égbekiáltó bűn, ami viszont megüti a jogi mércét.

Ha most László Petra tettét is velük azonos szintre emeljük, azzal véleményem szerint, s ezt többször is kifejtettem már, mártírt csinálunk belőle, amiből a Jobbik fog profitálni. Ha valaki, akkor pedig én, cigány emberként, nem szeretném őket hatalmon látni.

Ezt tessék megérteni, és nem keverni a szezont, a fazonnal.

]]>
Szerző: Dubois http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182999 Sat, 19 Sep 2015 11:27:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182999 Bogdán Géza !
Kérdezem, az őseidet deportáló hungarista bagázzsal, majd az őket elgázosító nácikkal is ennyire elnéző vagy – tisztán vallási alapon, hogy bízzuk ezt csak istenre ? Gondolod, jogod van ahhoz, hogy rokonaid holttestei, vagy pora fölött TE megbocsáss a gyilkosaiknak ? Nem egy cinikusan összekancsintó cinkosságot sejtet ez a megengedő magatartás ? De igen… Hacsak nem a megalázottság félelme diktálja, de ez akkor sem megbocsájtható…

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182997 Sat, 19 Sep 2015 11:13:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182997 Tisztelthölgyemés… és Bogdán Géza

Azt is tegyük hozzá, hogy a náci halálgyárosokat, a Katolikus egyház, akiket tudott ráadásul családostul mentette ki Európából.
Mengele, míg élt, ma is rejtélyes módon többször járt Nyugat-Németországban… Ma is létezik a róla /a családról/ elnevezett volt vállalata…
A Róm.Kat. egyház, ha akart volna annyi energiával amennyivel
az istenre bízott ítéletre hivatkozva nácikat mentett, zsidókat mentett volna, most nem kellene lesunyt szemmel és fejjel hallgatnia mindamellett, hogy nácik mentegetése már önmagában is főbenjáró bűn.

]]>
Szerző: "tisztelthölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182996 Sat, 19 Sep 2015 10:54:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182996 Ui!

Az egyháznak és az egyháziaknak ezért a bűnpártolásért kell számolnia az általad is nagyrabecsült Mindenható előtt…

]]>
Szerző: "tisztelthölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182995 Sat, 19 Sep 2015 10:52:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182995 Bogdán Géza ! 6,13 –> II.bek.

Ezen az alapon a teljes igazságszolgáltatás fölösleges találmány. Isten majd úgyis elintézi, ahogyan neki tetszik.
Sajnos “ezen az alapon” mentett és mentett meg a Római katolikus egyház 1945-ben náci tömeggyilkosok ezreit a háborús bűnösöket kutató szövetséges hatóságok és bíróságok “markából”, juttatta őket új, dél vagy észak-amerikai hazájukba… Pl. Eichmann, Mengele, Otto Skorzenit is, de az utólag lioni rémnek becézett tömeggyilkost is alig 40 évig rejtegette egy katolikus kolostor, hogy majd 100 évesen családja körében távozó hóhér fölött csak Isten ítélkezhessék…
Mondd, hát nem egy álságos gondolkodásmód ez? Nem akartam aljast írni…

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182994 Sat, 19 Sep 2015 10:46:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182994 Kedves bumburi!

Hogy tisztább legyen a kép, szeretnék még egy kiegészítést hozzáfűzni az Önnek címzett hozzászólásomhoz.

Nos, ha már Gyurcsány Ferencnek, akit én egyébként ezerszer jobb miniszterelnöknek tartottam Orbán Viktornál, mindenáron jogi útra kellett hogy terelje az ügyet, akkor véleményem szerint, neki nem László Petrát kellett volna feljelentenie, hanem Orbán Viktort.

László Petra ugyanis csak az ő, több héten keresztül tartó migránsok elleni gyűlöletpolitikájának a megtestesítője, tehát kvázi csak egyfajta okozat volt, amely megfertőzve a magyarok lelkületét, Orbán Viktor számlájára írandó.

Ok, és okozat. Ahhoz, hogy ne történhessenek magyarokat a világban erkölcsileg lejárató események, mindenképp az okot kellene megszüntetni. Ha ez nem történik meg, tartok tőle, hogy a migránsok kapcsán annyira elfognak fajulni az indulatok, hogy Orbán Viktort előbb, vagy utóbb, de Hágában fogják felelősségre vonni emberiesség elleni tetteiért.

]]>
Szerző: "tisztelthölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182993 Sat, 19 Sep 2015 10:35:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182993 Hál’isten a női egyenjogúság immár teljesen tért hódít a keresztény Európában is… Mégis, én a maradi, konzervatív mindig megütközöm, amikor a “gyengébb nemet” ilyen – eddig férfiaktól megszokott – brutális szerepekben látom. Ez a döbbenet ott van akkor is amikor az egyestés amerikai film női főszereplője egy bokszbajnokot is megszégyenítő jobb-egyenesével teríti le a természetesen a mindenkori gonoszt megtestesítő – na persze orosz, mi más is lehetne – kémnőt.
De megrökönyödök a bocs, de e férfi mentalitású és nem éppen női szerepben tetszelgő operatőrnő brutalitásán is… Egyszerűen hányinger fogott el a jelenet láttán, amikor hanyagul batartotta a lábát a gyerekével menekülő elé, vagy felé… Megvallom én abban reménykedtem, hogy az a sértett, kiáltozó apa megátkozta ezt a náci nő-utánzatot… Jobbat nem is érdemel a dög…
˙

Nem lehet véletlen, hogy nő létére őt állította a Jobbik arra posztra…

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182989 Sat, 19 Sep 2015 10:13:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182989 Kedves bumburi!

Ha Ön Isten létét tagadja, akkor eleve nem is értheti, hogy miről szólt ez a posztom.

Nos, én hívő keresztény vagyok, és hiszem, hogy László Petra bármit is tett, nekünk, bűnös és ítéletre váró embereknek, nincs jogunk ítélkezni felette.

Nincs jogunk Istent játszani és embertársaink felett pálcát törni, mert mi mindannyian csak eszközök vagyunk, ebben a bűnökkel teli rövid kis földi életünkben. László Petra is csak egy eszköz volt, aki Isten akaratát hajtotta végre. Ha ő azt nem teszi meg, akkor az általa elgáncsolt ember ma már nem lehetne Spanyolországban. Ahhoz tehát, hogy ő ott karriert futhasson be és megcsinálhassa a szerencséjét, kellett hozzá László Petra is, aki elgáncsolta őt. Ez az Isteni gondviselés.

Mivel Gyurcsány Ferenc ezt másként gondolja, én pedig nem értek egyet ezzel a cselekedetével, ezért kellett őt a témába bevonnom a hozzászólásaim során.

]]>
Szerző: endre http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182953 Fri, 18 Sep 2015 13:26:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182953 Én sem küldeném börtönbe Orbán Viktort.

A./ Zsigeri indoklás:
Nem ejtenék foglyot, mert még jön egy bíró meg egy ügyvéd, és elengedik a javíthatatlan rablógyilkost.

B./ Racionális indoklás:
Nem vagyok bíró, tehát nem tehetem. Viszont bíróság elé állítanám.

Megjegyzés:
Nem a Magyarország nevű fasiszta állam bírósága elé, és nem is a bukott Magyar Köztársaság bírósága elé állítanám, hanem vagy az újra felállított népbíróság elé, vagy népszavazásra bocsátanám, hogy bűnös-e, és milyen súlyos legyen a büntetése. Aki kitervelten bontja le a jogállami biztosítékokat, az nem érdemli meg a jogállam által biztosított védelmet.

]]>
Szerző: bumburi http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182940 Fri, 18 Sep 2015 09:32:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182940 Kedves Bogdán Géza!
Végigolvasva a hsz-okat, azt kell mondjam, hogy most meg van magyarázva még az is amit nem kellett volna. Az a nő bűntényt követett el, és nem Isten, hanem a földi igazságszolgáltatás dolga ezért elítélni.Az égiek büntetésével meg nem is értem miért foglalkozik,mert az vagy van, vagy nincs.(kinek hogy)Hogy a fociedző az égiektől nyerte volna el a jutalmát azt vitatom, mert az emberek játszottak szerepet benne.
Gyurcsányt belevonni ebbe a témába nagy hiba. Ténykedése, és megnyilatkozásai csak ambivalens érzéseket váltanak ki pártfüggetlen emberekből.Sok mindent idézhetnék tőle, ugyanakkor az ellenkezőjét is.Ennek ellenére úgy látom a felmentői nem hajlandóak tárgyilagosan megítélni a tetteit. Pedig Ő CSAK HOBBIBÓL politizál…És ha ez így van, márpedig el kell fogadnunk, hiszen Ő mondta, akkor ajánlanék neki egy makett Magyarországot, amin a hobbiját kiélheti.

]]>
Szerző: DonGolo http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182939 Fri, 18 Sep 2015 07:56:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182939 Tartalék állományban
˙

Ez a “megbélyegzettség” adott esetben, egyszer
még, nem is oly sokára ajánlólevél is lehet a számára.
Igaz, hogy pillanatnyilag a Jobbik nevű náci-különítmény egyelőre még imágó állapotban, mint egy illedelmes angyalka tetszeleg az újszülöttek, na meg az iránta (irántuk) rajongó, műveletlen és a történelmileg tapasztalatlan “ártatlan” fiatalokból álló népszerűségi 30% előtt… Őket nemcsak meg kell tartani, de a fidSS segedelmével még növelhető is az ilyen lebutított tömeglétszám…
Így aztán egyelőre még nyilvánosan nem dicsérhetik meg, hát látszólag elveszik a kenyerét Petruskának, de valójában – biztos vagyok benne – hogy csak tartalék állományba helyezték… Meddig is ?
Sajnos már nem kell sokat várni ’18-ig, amikor majd a Jobbik fúzióra lép Orbánnal. Ismétlem, nem a Fidesszel, hanem Orbánnal. Mert az benne van a titkos paktumban, hogy a Vezér, az nem bukhat…
Mindössze három év és jöhet az ő idejük, amikor az ilyen és hasonló tettrekész pártkatonákat, mint László Petra is már nem megróják a garázdaságért, hanem kitüntetik. Orbán a király pedig, akkorra már a Budai Várból gyönyörködik az ő bátor és harcos csürhéjében, persze Vona kancellár társaságában… És ki tudja mi történik majd lenn, a város utcáin ?

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182919 Thu, 17 Sep 2015 07:53:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182919 Kedves Gejza druszám!

Neki ehhez joga van, úgy morálisan, mint jogilag, mert Ő élte át azt a borzalmat, amit László Petra elkövetett ellene.

]]>
Szerző: Bogdán Géza http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182917 Thu, 17 Sep 2015 07:31:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182917 Kedves István Barátom!

Ennek a hírnek én csak örülni tudok, ez ugyanis az Isteni gondviselés tipikus jele. Erről szólt ez az írásom is. Ezt az embert elgáncsolták, elesett, Isten pedig, lám, felemelte Őt.

A bűnös László Petra szintén az Ő gyermeke, tehát mi, bűnös emberek ne ítélkezzünk felette, hanem a cselekedetének megítélését, bízzuk rá. Ő mindenkinek olyan mércével mér, és annyit, amennyit a tettének súlya szerint megérdemel.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182910 Wed, 16 Sep 2015 19:03:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182910 István : De azt is mondta az ipse , hogy egyáltalán nincs szándékában megbocsátani a náci nőszemélynek , a gyereke zúzódásokat szenvedett és sokkos állapotba került.
Tehát az ( esetleges ) hazai büntetőeljáráson kívül ( amit azért nem nagyon hiszek ) lesz még itt egy csinos kis polgári per is.Gondolom tekintélyes summát fog kiperelni az ügyvédje a nőböl. Ez így van rendjén.

]]>
Szerző: Ille István http://kanadaihirlap.com/2015/09/14/laszlo-petra-a-bunos-ember/#comment-182904 Wed, 16 Sep 2015 17:22:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23162#comment-182904 Egy jó hír, amit László Petrának köszönhetünk: az általa felrúgott futball-edző edzői felkérést kapott Spanyolországból, és családjával már útban van.

Minden idegengyűlölő kinyalhatja…

]]>