Hozzászólás: Mi lenne az elég? http://kanadaihirlap.com/2015/09/25/mi-lenne-az-eleg/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Don Ovuz http://kanadaihirlap.com/2015/09/25/mi-lenne-az-eleg/#comment-183239 Fri, 25 Sep 2015 17:35:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=23403#comment-183239 Evés közben jön meg az étvágy.
Kiflicsücsök, szalámi plusz kipakolás a biztonsági kamerák kereszttüzében, most ez.
Ennek lélektana van. A szegény embernek csak a becsülete maradt, ameddig lehet, vigyáz rá. Van aki azon túl is, és belehal. Akinek sok van, nem a csak pénz miatt teszi. A saját szemében vagánynak tartja önnönmagát. Van aki viszont annyira a pénz bűvöletében él, hogy a sóherságig kicsinyes, vagy mint látjuk, akár törvényellenes.

]]>