Hozzászólás: Rendőrtábornokok http://kanadaihirlap.com/2015/10/31/rendortabornokok/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: sebestyén eszter http://kanadaihirlap.com/2015/10/31/rendortabornokok/#comment-186237 Tue, 03 Nov 2015 15:02:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=24265#comment-186237 @”tisztelthölgyeimésuraim”,

orbán nem zseni, de a nép ezt eszi. a 2006-os izébe neki kellett volna belebuknia, önmagában, mint pártvezető. ehhez képest országvezető lett. ja, és nem mellesleg ellenzékben építkezett. miből?

]]>
Szerző: "tisztelthölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2015/10/31/rendortabornokok/#comment-186227 Tue, 03 Nov 2015 12:18:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=24265#comment-186227 A sokak által zseninek aposztrofált Orbanini komplex demokrácia szemlélete:

Tisztőtthöggyejimésurajim !
Hát, ha egyszer a gengszterek nincsenek bíróság által eltiltva a közélet gyakorlásától, akkor Ők is bármit megtehetnek, amit bármely más állampolgár megtenne a helyükben. Főtéve, ha az is szabadon futkosó gengszter lenne. Hogy nem azok? Hát nézzék meg magukat, gengszternek lenni csak egy >józan paraszt(i)ész<, elhatározás és szerencse kérdése. Sajnálom azokat, akik a helyzet varázsát nem ismerték föl még időben és nem lehettek gengszterek, vagy nem csatlakoztak hozzánk a Fiatal Genyókratákhoz. – Ámbár hülyének lenni is egy demokratikus jog…

]]>
Szerző: sebestyén eszter http://kanadaihirlap.com/2015/10/31/rendortabornokok/#comment-185921 Sat, 31 Oct 2015 08:25:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=24265#comment-185921 Megint igazad van. Gratu, Pupu!
BTW. a Zsanett ügy mint előzmény…? KKKöhhöm.

]]>