Hozzászólás: A fák ünnepéről http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/ Fri, 08 Sep 2017 22:28:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/#comment-191045 Fri, 22 Jan 2016 22:32:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25492#comment-191045 מרים,
Erre csak annyit tudok írni,hogy köszönöm,mert nehéz átnézni a könnyeken!

]]>
Szerző: izraeli http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/#comment-191007 Fri, 22 Jan 2016 13:59:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25492#comment-191007 Gyuri!
Neked es egesz Csaladodnak,
Sabat Salom.
Jo, hogy erted a trefat is.
Engesztelesul- meg egy szep dal,
mindenkinek aki velunk unnepel,
es aki szereti a dalokat.

]]>
Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/#comment-190985 Thu, 21 Jan 2016 22:35:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25492#comment-190985 מרים,izraeli,
ezt a béke mesét most komolyan gondoltad vagy békát akartál írni és mellé ütöttél?Amíg nálunk béke lesz nagyon sokszor kell(mellé)ütni. Nomi Semernek majd minden szerzeményét ismerem.Felérnek egy-egy himnusszal.Ez valahogy kiesett.Az ő dalai voltak vigaszom bejöméj Peresz haalizim.Köszönöm és csak azért is chag savuot száméách! !לכול עם ישראל

]]>
Szerző: izraeli http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/#comment-190979 Thu, 21 Jan 2016 21:00:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25492#comment-190979 Gyuri!
Koszonom, hogy elore kivantal nekunk-
chag savuot szameachot.
En egyelore megmaradok-tu bisvat-nal,
remelve, hogy savuotig-talan- a beke is eljon.
Mivel nagyon megertem a nagyszuloket es
a dedszuloket {en is nagymama vagyok}-
ezt a dalt a mi csodas szabreink- bennszulott
gyermekeink es unokaink tiszteletere kuldom.
“A fuvek dala”- Rabi Nachman szavaival-
Nomi Semer zeneje.

]]>
Szerző: barlev http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/#comment-190949 Thu, 21 Jan 2016 15:54:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25492#comment-190949 tessek iden profitalni israel gyumolcseibol!!!
jovore sabbath ev lesz!!akkor tilos!!

]]>
Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2016/01/21/a-fak-unneperol/#comment-190947 Thu, 21 Jan 2016 15:37:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25492#comment-190947 Gyönyörűen van leírva az ünnep lényege.Igyekszünk is e-szerint élni. A Teremtő megáldott gyerekekkel,unokákkal és dédunokával is. A gyökereink is JÓ talajban vannak.Kívánok mindenkinek: chág sávuout száméách-t.

]]>