Hozzászólás: Felháborító! http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/ Fri, 08 Sep 2017 22:28:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193804 Thu, 18 Feb 2016 18:42:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193804 Nem mert nem a te kezed volt !
Nagytiszteleti Üdvölettel.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193550 Mon, 15 Feb 2016 21:33:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193550 Tothkám:
A fűrészgép túlélte ?
Nem kapott tőled vérmérgezést ?

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193540 Mon, 15 Feb 2016 20:18:41 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193540 G.: hát az nem fog menni! mindkét mutatóujjam hiányzik,fűrészgép levágta!
Bár biztos finom lenne! Mert mindig megnyaltam egy jó pörkölt után mikor kitöröltem kenyérrel a maradványt és arra is jutott.De hát most már nem megy.
Nagytiszteleti Üdvözlettel.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193424 Sun, 14 Feb 2016 18:19:03 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193424 Akkó vigyázz Tothkám, be ne kerülj az egésségügy mostani malmaiba..
Még a végén valakinek felszolgálják a TE mutatóujjadat prézliben, főnővér módjára elkészítve.
( ÉS még örülhetsz ha CSAK azt heheheheeehehe )

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193419 Sun, 14 Feb 2016 17:53:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193419 Életemben egyszer voltam 10 napig kórházban.Nem tudom,hogy hol vannak azok a rossz ételek?Ahol én voltam ott minden finom volt,minden ehető volt.Meg is ettem mindig mindent.Jól főztek,jó volt az adag,melegen kaptuk,kedvesek voltak a nővérek.Még olyat is megettem amit otthon soha sem,rájöttem,hogy az is jó-csak otthon ki lehet kerülni-mondván inkább egy “zsíros kenyér” mint ez vagy az az étel.
Egy nagy baj van ezen a vonalon : az emberek lelkivilága nem nyugodt állapotban van a kórházban.Ugyanazokat az ízeket ,ételeket keresi , várja mint amit otthon eszik,és mivel ezeket nem találja jön az hogy semmi sem jó.No meg a betegségnek a tudata,a jót is rossz színben hozza elő az emberekben.
Persze nem akarom én agyon dicsérni az egészségügyet,mert biztos nagyon sok rossz is van.Mint pl. amikor apám volt a kórházban : betegségére azt mondták csak gyomrának egy harmada fog megmaradni de ezzel is sokáig lehet élni.Valóban így élt a szomszéd férfi 15 évig.Amikor megoperálták a sebész kimondta az igazat ! kb.2.5 hónapra rá meghalt.Ez az orvosi diagnosztizálás melléfogása.Felvetődött bennem : és ezek az orvosok mennek nyugatra gyógyítani?,meg egyre magasabb fizetést akarnak? –Nahát ez pl. az árnyoldala.
Az indexet egyébként nem olvasom , mert egy szélsőséges oldal lett.
De az is igaz hogy városunkban hatalmas kórházépületeket építettek az elmúlt években ,a legújabb építési anyagokkal,orvosi műszerekkel,Az épületek kb.70-80 százaléka új épület.Két épülettömb a kádár rendszer vége felé épültek,tehát ezek is viszonylag fiatalok.A legrégebbi épületet teljesen felújították,emeletet építettek rá,modern berendezéseket tettek bele.Új gyermek kórházi tömb épült,új bejáratot építenek,sok földalatti garázzsal.Tehát jó úton halad a teljes átépítés,felújítás.
A problémákat mások ecsetelték .
Nagytiszteleti Üdvözlettel.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193218 Fri, 12 Feb 2016 22:09:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193218 terminus:
Én sem értem, de úgy gyön.
És hát..inkább ez gyöjjön ki mintsem a tűzoltók nemiga ?..;)

]]>
Szerző: terminus http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193208 Fri, 12 Feb 2016 20:59:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193208 Geyza, nem értem, miért kell alpárinak lenned.
Marcsival lassan olyanok lesztek, mint a rossz házasok!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193204 Fri, 12 Feb 2016 20:16:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193204 Marcsi:
eddig azthittem -saját elmondásod szerint- hogy valami anyagbeszerző voltál egy gimnáziumban.
Azt eddig nem említetted hogy a grammatika órákat is veled tartatták meg ott !
( Eléggé lepukant iskola lehetett ha idáig sűlyedtek. Hogy a kréta-felelőssel feleltessék a szerencsétleneket.)

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193203 Fri, 12 Feb 2016 20:13:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193203 Marcsi:
TE is iszol?
Kár , mert láthatóan megárt neked.

]]>
Szerző: terminus http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193197 Fri, 12 Feb 2016 19:15:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193197 Úgy gondolom, hogy nem az étel a magyar egészségügyi ellátás legnagyobb problémája, de tény, látványos tünete a széthulló állami kórházaknak.
Akinek idős rokona került már utógondozóba (ez a legextrémebb helyek egyike), de akár csak kórházba, az tudja, ha nem jár be hozzá rendszeresen, nem eteti, itatja, nem beszél a nővérrel, orvossal, nem kenegeti a rendszert, akkor a legegyszerűbb betegség is halállal fog végződni.
Mikor, diákként először szembesültem ezzel, egyszerűen nem hittem el, hogy ez megtörténhetett. Valaha, az idős embereket a közösség értékes tagjainak tekintették, ma már csak az “élt már eleget” címke kerül a kórlapjukra. Beteg ez a társadalom.
Egy társadalom egészségének fokmérője az, hogy hogyan bánik a legelesettebbekkel. A mi kormányunk, népünk, beléjük rúg a legnagyobbat (Fel ne hozd Marcsi a rezsicsökkentést!).
Tény azonban az, hogy egy túlterhelt nővérnek egyszerűen nincs ideje minden kis öregbe beletáplálni az ételt, rajta lenni, hogy ki ne száradjon, stb. Szinte csoda, ha valaki ember tud maradni ennyi embertelenség közepette.

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193083 Thu, 11 Feb 2016 17:42:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193083 Geyza!

Nem “iszok” hanem iszom,de ha ez lenne a legnagyobb hibád(azon kívűl,hogy bizony sokat…és egyfolytában!)nem szólnék semmit,de
alapjaidban egy primitív,tájékozatlan,hazug és elmebeteg,”emberszabású” vagy(bár ki tudja,nem láttalak?…)
aki szerencsére nem itthon rontja a levegőt!
Na pá,jó műsor van!
Be lehet venni…a gyógyszert!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-193003 Wed, 10 Feb 2016 20:07:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-193003 Marcsi:
Demég mennyire hogy iszok !
Egy-két korty jóféle hazai után még te is elviselhetővé válsz.
( Persze nem nagyon, szaal ne bízd el magad. )

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-192998 Wed, 10 Feb 2016 18:57:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-192998 Az meg Geyza elmeállapotát egyértelműen tükrözi,hogy ugyan ki köze az állításának”a gazdasági vezetők által oktatott mérnökök”(én lennék?)agyrém … a kórházi kajának? Egyre érthetetlenebb,szörnyűségesebb ….az ilyen emberek
megnyilvánulása!lehet, hogy ennyire beteg?…de az is elképzelhető,
még iszik is rá szerencsétlen,na halmozottan sérült!
Nagy szerencse,hogy messze van,itthon is van elég őrült,meg bajkeverő!

]]>
Szerző: Marcsi http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-192990 Wed, 10 Feb 2016 17:48:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-192990 Geyza!

Már megint elborult az egyébként sem normális elméd!
Miért kell neked mindenbe “belelefetyelni”?
Aztán én nem oktattam,hanem gazdasági igazgató voltam egy középiskolában,ahol a tanárok oktattak,de az ilyeneket mint te még
a kisegítő iskolákba sem biztos,hogy felvették volna itthon……
persze ettől még kint fényes karriert futhattál be…..(senki nem tudja hogy miben is?)mert ugye Amerika a lehetőségek hazája….
Izraelben meg a genetikai okokból sérülteket is jobban elviselik,
pláne ha nácizmus áldozatai….és kellően képesek ezt ecsetelni….

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/09/felhaborito/#comment-192974 Wed, 10 Feb 2016 15:53:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=25775#comment-192974 Látom Marcsi,
elégedett vagy a ” mutatóujj prézliben, főnővér-módra” fantázianevű kórházi főétkezéssel.

A hibák pedig VALÓBAN azzé vannak elvtársak, hogy kijavítsuk őket…
Vajh hol is hallottam én ezt folyton..hol is..MEGVAN :
Hülye vállalati értekezleteken , ahol gazdasági igazgatók és más hasonló senkik oktatták a mérnököket hogy mit kell csinálni.

(Olyan magadfajta túlbuzgó hátramozdítók.)

]]>