Hozzászólás: Micsoda este volt a tegnapi! http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/ Fri, 08 Sep 2017 22:28:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-196265 Tue, 15 Mar 2016 22:06:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-196265 Na azzé !

]]>
Szerző: hazai lámpa http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-196261 Tue, 15 Mar 2016 21:36:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-196261 :))))))

Friss hír a napi sajtóból, és nem kacsa:
“A Kossuth- és Oscar-díjas filmalkotók a március 15-i díjátadást követően csatlakoztak a pedagógusok, diákok és szülők tüntetéséhez a parlament mellett.”!!!!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195547 Tue, 08 Mar 2016 12:54:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195547 Figyelő:
Mostanra gyakorlatilag kiújult a háborús hisztéria.
Az orszok (és Kína is) gőzerővel fegyverkezik.
Az Internet az új és fantasztikus ruszki csodafegyverekkel van tele , amit mostanában “találtak” ki.
Holott kb. 10 éve az államcsőd szélén tántorogtak. Az egész pénzügyi világ összefogott hogy kihuzzák a szarból az orosz gazdaságot.
Nekem senki ne akarja bemesélni hogy 10 év alatt technológiában “túlszárnyalták” az USA.-t !
Mikor mindenki tudja hogy Amerika egymagában többet költ a haderejére mint a világ összes többi állama együttvéve.

Ezeket a hülyeségeket már jól ismerjük a Hruscsovi időkből,amikor is azt taláta üzenni az USA-nak hogy :
“Uraim , mi utólérjük és túl is szárnyaljuk Önöket a gazdaság területén.”

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195546 Tue, 08 Mar 2016 12:42:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195546 Hazzyaikám:
Mit csépeled már a szót ?? A nagyobb gazdasági erő nagyobb fegyverkezést is jelent.
A kapitalista termelés párosítva a demokratikus államberendezkedéssel jóval erősebb a sztálinizmusnál.
Akkor meg mit magyarázol már folyton ?

Mellékesen a kapitalista termelési mód , párosítva félfeudalista diktatúrával , szart sem ért a sztálini termelési móddal szemben.
Le is verte a Vörös Hadsereg a horthysta hadakat és a Duce szerencsétlen latinjait az első komolyabb üztözetekben.
Merthogy a diktatúra majdnemhogy fapuskákkal küldte a félrabszolgáit az oroszok ellen.
Voltak ilyen kétszemélyes törpe-tankjaik is hehehe.. meg olyan repülőgépeik , amit még a harmincas években fejlesztettek ki az USA-ban. A hirhedt Reggiane 2000. Ezt megvette gyártásra a megrohadt korrupt Magyar Állam a Ducétól , és Héjja néven gyártották tovább. Ezek a -amúgy nagyon harciasan kinéző- végletesen elavult gépek mentek aztán a JAK-1 ek és MIG-3 ak ellen.
Attól hirhedt ez a HÉJJA hogy egy ilyen szarral állt bele a földbe Horthy István.Pedig -mondják- jó pilóta és jó cimbora volt.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195545 Tue, 08 Mar 2016 12:23:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195545 Sztárcsild:ANNYIRA gusztustalan vagy ezzel az állatszexes beütéseddel ! Nejed tud róla ?

]]>
Szerző: voronyezs http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195536 Tue, 08 Mar 2016 10:49:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195536 Figyel Ő !

Mégiscsak, ennek a Putyinnak a se@@ét nyaljta fehérre a ti favoritotok Orbanini. Alighanem ő a példaképe is. 🙂

]]>
Szerző: voronyezs http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195535 Tue, 08 Mar 2016 10:45:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195535 Vögelein! 6:00

A biatorbágyi vasúti merénylet, mint módszer tökéletesen megfelelt a Reistag felgyujtásának – azok is csak nácik voltak, és ők is csak statáriumot hirdettek… A többi már, csak úgy jött magától – ti. a rendszertől…

]]>
Szerző: voronyezs http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195534 Tue, 08 Mar 2016 10:37:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195534 Hazay Lámpuska !

Nem csupán szenvedésről van szó, hanem a rokonaik meggyilkolásáról. Minden “panaszkodót” szorozz be legalább hárommal… Te kis nagylelkű és megértő humanista.

]]>
Szerző: Starchild http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195486 Mon, 07 Mar 2016 15:51:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195486 Gayza, boruljon veled össze a bábolnai csődör…

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195484 Mon, 07 Mar 2016 15:42:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195484 Géyza,
Valahgy így volt. De szerintem Putyin változatlanul hasonlit elődeire! Éppen úgy fegyverkezik ás a nép meg éhezik. Az nem számít, hogy Putyin a világ 10 leggazdagabb embere között szerepel!

]]>
Szerző: hazai lámpa http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195478 Mon, 07 Mar 2016 15:16:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195478 Geyza
2016 március 7
10:06 de.

Lehet, hogy szomorú leszel, de az SZU bukását nem a fegyverkezési verseny okozta, hanem hogy a vetélytárs gazdasága sikeresebb volt.
Az SZU-ban a lakosságnak semmi haszna nem származott a fejlett hadiiparból. Végső soron a demokrácia és a tőkés piacgazdaság legyőzte a proletárdiktatúrát és az állami tervutasításos rendszert.

]]>
Szerző: hazai lámpa http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195476 Mon, 07 Mar 2016 15:11:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195476 Geyza
2016 március 7
9:51 de.

Te a véleményedet nem az elvek mentén alakítod ki, hanem hogy neked tetsző dolgokat mond-e az illető.

Göncz Árpádot én szimpatikus embernek, béna politikusnak tartottam mindig. A végakaratával viszont annyira leégette a miniducét ország-világ előtt, hogy ezért mindent megbocsátok neki visszamenőleg is!

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195475 Mon, 07 Mar 2016 15:06:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195475 Figyelő:
Hát azért nem mondanám!
Gorbacsov idején kezdődőtt a Reageni “csillagháború”.
Gorbacsov belátta hogy alapjaiban kellene változtatni a Szovjetúnión.
(Kb úgy ahogy Gyurcsány Ferke is alapjaiban akart változtatni az MSzP.-n. Lásd “Öszdi Beszéd”.)
Gorbi is sok beszédet tartott.
Én pl. a saját fülemmel hallottam egy kisebb 8 órásat !
(Vonaton , Moszkvából az Északi Lőtérre , vagy ismertebb nevén a Pleszecki Űrrepülőtérre menet.)
Visszhangzott a vonat tőle mert minden háló-fülkében volt egy hangszóró.
Végül szólni kellett a Gyezsurnajának (Képzelj el egy hatalmas asszonyságot Kalasnyikovval hehe ) hogy halkítsa már le nem lehet aludni tőle.

Gorbacsov Szovjetúnióját szanaszéjjel szaggatta az USA “SDI” -ja , már alig lehetett kapni valamit a boltokban , mindenhol 100 méteres sorok álltak.

Valamit muszály volt csinálnia hogy talpra álljanak valahogyan.

Gorbacsov maga sem hitte (meg senki se ) hogy a Peresztrojka ekkora láncreakciót fog elindítani.

És látod mi van ? Kissé helyrerázódtak gazdaságilag (nemzetközi segítséggel) mire Genosse Putyin kezdi előlről ezt a kib…ott hidegháborút.
Pedig már nem is komcsik. Tehát még ideológiai alapja sincs rá.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195474 Mon, 07 Mar 2016 14:51:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195474 Hazzay:Kuvvául nem érdekelnek az elméleteid meg a szócséplésed.
Megvan a véleményem rólad és most ha küldesz nekem egy talyiga csokoládétortát tejszínhabbal , az akkor sem fog megváltozni.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/02/29/micsoda-este-volt-a-tegnapi/#comment-195473 Mon, 07 Mar 2016 14:49:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=26055#comment-195473 Nézzenek oda:
Az ordas eszmék szószólója össze akar borulni mindenkivel.
Agyam eldobja a gépszíjjat…

]]>