Hozzászólás: Göllner András válasza Szigetvári Viktornak http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/ Sun, 10 Sep 2017 01:11:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204339 Sat, 25 Jun 2016 20:46:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204339 Figyelő na és akkor mivan?
100 Millió dollárt egy jobb mai magyar oligarcha a mellényzsebébők kifizet.
(Merthogy ott tartják az adófizezők pénzét, mintha a sajátjuk lenne.

A mai magyar államadósság körülbelül a GDP 75 százaléka , cirka 100 milliárd USA Dollár.
Ennmyit sikerült összelapátolnia imádottjaidnak azután, hogy ellopták a zemberek nyugdíjjmegtakarításait állítólag azért hogy azzal a kb. 10 milliárd USA Dollárral csökentsék az államadósságot.

De leginkábbcsak növekedett azután is.

Pedig még utojára az IMF-től is felvettek jó sokat, “kiebrudalásuk ” előtt közvetlenül.

Abból a pénzből Imádottad kicsit tözsdézett . Veszített is olyan 200 milliárd Forintot a MOL részvénypaketten( kb. 650 millió USA Dollár.)

Sakkó mivan ?
Semmi sem van. ú

Kanadában már ezért várfogságra itélték volna rég, itt meg ajnározzák a football-huligánok Városszerte , hogy Orb. felemelte a nemzetet 40 évnyi kommunista elnyomás után, ami a focit sújtotta.
Úgyhogy minden maximálisan OK.
Szebb jövőt elvtársak.

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204333 Sat, 25 Jun 2016 19:22:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204333 Itten müködött a cenzora

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204196 Thu, 23 Jun 2016 16:31:08 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204196 Tudjátok, engem nem döbbentenek meg az országok, kormányok adósságai, mint benneteket!
Kanada novemberben cserélt kormányt, ami 36 millió adósságot örökölt. Mostanában a média arról beszél, hogy k.b. 100 millió dolár adóssága van az új kormánynak.

]]>
Szerző: Nagy Gyula http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204090 Mon, 20 Jun 2016 20:52:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204090 Kedves Figyelő!

Darabolással, szétcímkézgetéssel sokmindent el lehet rejteni, sok nagy varázslatot lehet csinálni.
Ha az egészet nézzük, akkor azt látjuk, h hatalmas export aktívummal működtünk és országos szinten sokszorosa volt a tartalékunk, mint az az ominózus hitelcsomag.
A hitel felvételhez nyomatott propagandacsomagban még az is benne volt (megkereshetően benne van), h a kurva nyugatiak csak ebben a konstrukcióban hajlandók lazítani a COCOM embargón. Emellé ment az a szöveg, h így is remek buli, mert a hitelt az ebben a konstrukcióban megvett üzemek termékeivel lazán vissza fogjuk fizetni. A megkötött szerződésekben benne van a vásárlási garancia is.
A szerződésben rögzített vásárlási opció propagandát is többször eljátszotta a vezérkarunk. Többek között a Grippen bulinál is mondták, h barter üzletet kötöttek úgy, h ennek keretében röpcsi részegység gyártást is fogunk csinálni. A szerződésben pedig benne van, h az anyacég megveszi.
Sok jó tanulmány található a neten is a jelenlegi pénzrendszer konstrukcióról is.
Ezekben benne van, h a hitelpénz konstrukció egy számszaki nonszensz. Ez a konstrukció ahogy nő a rendszerben a pénz fedezetlenségi rátája, úgy már pusztán a fedezetlen rész kamat managementjével az időben hatványfüggvény szerint (kamatos kamat) szaporítja magát (a rendszerben levő pénzmérőszám mennyiséget), tovább növelve az össz pénzmérőszám mennyiség fedezetlenségi rátáját.
A vezérkarunk azért csatolt bennünket ehhez a konstrukcióhoz ADÓSOKKÉNT, mert a semmiből keletkeztetett pénzmérőszámot valós anyagi javak tulajdonjogára lehet cserélni.

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204087 Mon, 20 Jun 2016 20:44:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204087 Figyelő:
Az az érzésem több haszna van annak ha egy kőszobornak magyarázzuk a hazai államaddósság alakulását, mint tenéked.

Valszeg hamarább megértené miről van szó.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204078 Mon, 20 Jun 2016 18:06:09 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204078 Tudomásom szerint visszafizette a kormány AZT az adóságot! Az viszont lehetséges, hogy új kölcsönt kapott azóta…

]]>
Szerző: Geyza http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204056 Mon, 20 Jun 2016 12:40:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204056 HUNT*:
Ne röfögj ha nem érted mit írtam köszike.

*HUNT = Rövidítés. Jelentése: Humornélküli Tóth

]]>
Szerző: Nagy Gyula http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204042 Mon, 20 Jun 2016 03:17:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204042 Kedves Figyelő!
Attól, h ismételgetik a hamisságokat, azok max csak a hitvalósági felszínen válnak igazzá.
Ez is működik. Így lehet demagógiával valóságfelszíneket gyártani és ezekben tömegeket kényszerítve is mozgatni.
Azokat is, akik átlátnak a szitán, ha ehhez elegen vannak olyanok akiket a becsapással az ellenállókkal szembe lehet mozgatni.
Ellenőrizhető adatokat mondva egyértelműen bizonyítottam, h hamis a hitelből éltünk állítás.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204036 Sun, 19 Jun 2016 22:11:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204036 Figyelő Nagyszerű. Leírnád azt is, miért nem csökkent a magyar adósság, mikor ilyen nagyszerű dolgot vitt végbe a Fidesz? Azt nem olvastad?

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-204031 Sun, 19 Jun 2016 18:13:11 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-204031 Nagy Gyula
2016 június 17
2:40 du.
Sajnálom, de igaz! Kéne néha gondolkozni is. A békafeneke alatt volt Magyarország, és a külföldi kölcsönök segítették valahogy talpraállni. A m. kormány fizette vissza a kölcsönt, nem régiben olvastam, hogy sikerült ezt visszafizetni.Igen, az Orbán kormánynak!

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-203989 Sun, 19 Jun 2016 09:25:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-203989 G.: örülök,hogy gyuriferit rühelled!
Azt hittem azért ahogy a táncot lejtette –de hát nem!
De alapos az érvelésed.
Üdvözlettel!

]]>
Szerző: Nagy Gyula http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-203888 Fri, 17 Jun 2016 18:40:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-203888 Ez is egy máig is élő propaganda maszlag.
Nem volt szükségünk a hitelfelvételre.
Érdemes megnéznetek a háború a nemzet ellen című propaganda filmet.
És utána érdemes megnéznetek a nemrég elkészült privatizáció című mostani propaganda anyagot.
Jó megnézni, h miben módosítottak. Miben változtatott a vezérkarunk a propaganda műsoron. http://komlomedia.hu/mp4_presser.php?id=2016052301

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-203874 Fri, 17 Jun 2016 15:20:13 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-203874 mavtelep
2016 június 14
5:13 de.
Már ítrtam erről is.
Ha jól emlékszem, Kádár egy szép nagy kölcsönt kapott a gazdaság újjá fejlesztésére anno. Abból jött ki a szép termelés is.

]]>
Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-203746 Thu, 16 Jun 2016 13:04:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-203746 charlie,
a Feketéről írt szöveged jól hangzik.Ha a fele igaz lenne már be lennék csapva.A másik feléből pedig dől a rosszindulat.Valaki besegített neked a beírásban,mert egyedül ennyi szart összehordani Te képtelen vagy.A vitát folytathatjuk miután elolvasod a könyvet.De azt is minek?Én téged meggyőzni úgy sem akarlak vagy tudlak.Engem pedig az egész téma még kuriózumként sem érdekel.Fekete “regnálásakor”én már rég szabad ember voltam.

]]>
Szerző: Seres Róbert http://kanadaihirlap.com/2016/06/12/valasz-szigetvari-viktornak/#comment-203684 Wed, 15 Jun 2016 22:03:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=27287#comment-203684 Geyza
2016 június 15
12:56 du.
No Geyzám, ha ez szerinted blabla, akkor a szokásos kifinomult egyszavas válaszoddal mondd el nekem, de őszintén, mi lenne a véleményed, ha ugyanezen törvénnyel Ti nyertetek volna és valaki csalással merne vádolni benneteket: gyanítom hogy az egyszavas válaszod lóval kezdődne és a reprodukciójához szükséges alkatrészével folytatódna, tárgy raggal kibővítve!

]]>