Hozzászólás: A Nagy Hívás http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/ Sat, 09 Sep 2017 14:49:39 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Alex Schlesinger http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-217218 Sun, 04 Dec 2016 00:11:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-217218 falusi
Ha nem akarod meglátni, hogy a gráftáblázaton a választás
után jóformán kiszaladt a tőzsde mutatója a felső sarokban akkor az a saját különbejáratú problémád. Itt nálunk mindenki elfogadja annak amire irányul, az pedig plusz a javábül.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-217205 Sat, 03 Dec 2016 20:13:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-217205 Alex Schlesinger
2016 november 28
2:06 du.
Fltttél egy linket, ami február és október vége közötti mozgást mutatja.
Hogy mikor jelent meg az adat, az huszandrangú.
Javaslom még, hogy nézz bele néha Wall Street számaiba, híreibe is..

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-217187 Sat, 03 Dec 2016 07:51:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-217187 .. ..”Mi úgy látjuk, Orbán Viktor nagyszerű vezető, világszerte az egyik legjobb. Olyan, aki a józan ész talaján áll – mondja Jeffrey D. Gordon, Donald Trump megválasztott amerikai elnök külpolitikai tanácsadója a Mandinernek. A korábban a Pentagon szóvivőjeként is dolgozó Gordon szerint Trump teljesen friss levegőt hoz a politikába, Európa katasztrofálisan kezelte a migrációs válságot, a kudarcos amerikai demokrácia-exportnak pedig vége lesz”…
Orbán Viktor elsőként mondta ki még nyáron: Európa számára Trump lenne jobb. Számít ez most Washingtonban, vagy teljesen mindegy, mikor mit mond egy tízmilliós ország kormányfője?

Egy barátom rögtön elküldte nekem Orbán Viktor Donald Trumpra vonatkozó mondatait nyáron. Elképesztően jó érzés volt olvasnom azokat a sorokat. Nyugodtan mondhatom: Mr. Trump csapatában mély csodálat és tisztelet van Orbán Viktor felé. Donald Trump is tudott tehát arról a nyilatkozatról. Múlt héten pedig beszéltek is telefonon.

Az igaz, hogy Trump akkor meghívta Washingtonba Orbánt? Ezt ugyanis nem erősítette meg senki amerikai részről.

Orbán Viktor mondta, úgyhogy nyugodtan készpénznek vehetik.”…

]]>
Szerző: Alex Schlesinger http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216856 Mon, 28 Nov 2016 19:06:00 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216856 Összekeverni októbert novemberrel ? Ejmye ejnye Falusi…!! Ez még ideológiai propaganda kedvéért sem fog sikerülni.Bármilyen fájdalmas az ellentábor részére, de itt nálunk az USA-ban a gazdasági mutatók szerint megvan a bizalom az új Államelnök irányában.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216852 Mon, 28 Nov 2016 18:25:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216852 falusi nézd meg a dátumot: november 25.
Kicsit figyelni kéne.

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216834 Mon, 28 Nov 2016 16:56:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216834 Alex Schlesinger
2016 november 28
8:39 de.
Alex- Egy októbri post ( végeredményb előtt) pozitív lehet, de autentikus semmiképpen..

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216819 Mon, 28 Nov 2016 15:43:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216819 A “telefonbeszélgetést” amit egyikünk sem hallott, a cikk írója jobban tudja. A pozitiv véleményem az, hogy jó a fantáziája.

]]>
Szerző: Alex Schlesinger http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216803 Mon, 28 Nov 2016 13:39:52 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216803 Falusi !

https://media.ycharts.com/charts/6514322533ca0f9581c53aaa91835e89.png
Ez bizony poziív akárhogy próbálnánk az ellenkezőjét elhitetni.

]]>
Szerző: Besancon http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216797 Mon, 28 Nov 2016 11:40:17 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216797 Figyelő kedves, még mi egyéb tartalmat hozna ki ebből a kis “telefonbeszélgetésből” ?

]]>
Szerző: falusi http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216702 Sun, 27 Nov 2016 01:31:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216702 Alex
2016 november 26
5:45 du.
Pozitív hatással? Hm.. Kiderül.

]]>
Szerző: Alex http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216694 Sat, 26 Nov 2016 22:45:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216694 A viccgyártók körében vége az uborka-szezónnak, amint látható. Trump 4 éve nemcsak a tőzsdére lesz pozitív hatással, hanem előreláthatólag a humoristáknak is fog kedvezni.

]]>
Szerző: rodeo36 http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216684 Sat, 26 Nov 2016 19:11:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216684 nedves @fidelő
rossz lukon teccett bekukucskálni

ott kijön a nyelve nem bemegy

]]>
Szerző: Gere Gábor http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216676 Sat, 26 Nov 2016 18:06:22 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216676 Nagyon vicces az amerikai!
Vigyázni kell velük! 🙂

]]>
Szerző: Ötvenhatos http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216673 Sat, 26 Nov 2016 17:20:04 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216673 Ludas Matyi…Krokogyil…Ici Paris
Azért Rejtő Jenőt még ezek után is visszasírjuk !

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2016/11/26/a-nagy-hivas/#comment-216663 Sat, 26 Nov 2016 14:42:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=29352#comment-216663 JÓ A FANTÁZIA, KEVÉS A TARTALOM.

]]>