Hozzászólás: Lokális eset http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Vögelein http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226885 Fri, 07 Apr 2017 09:31:34 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226885 Mert – LOKÁLOK ÉS JÁTÉKKASZINÓK – ez az ő világuk.

]]>
Szerző: Aczél Gábor http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226776 Thu, 06 Apr 2017 00:23:32 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226776 Íme az állomány, amint a rendőrség biztosítási feladatait jog- és szakszerűen, a szükségesség és arányosság követelményének megfelelően végrehajtja. http://index.hu/belfold/2017/04/05/ceu_torveny_felsooktatas_tuntetes_parlament_rendorseg_civil_ruhas_rendor/

]]>
Szerző: Aczél Gábor http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226775 Wed, 05 Apr 2017 23:53:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226775 https://www.facebook.com/schillingarpad/videos/1821169358100872/?autoplay_reason=all_page_organic_allowed&video_container_type=0&video_creator_product_type=2&app_id=2392950137&live_video_guests=0

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226736 Wed, 05 Apr 2017 18:20:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226736 “””A Lokál szennyújságot””” a mi utcánkban is bedobálják.
Fertőzésről nem tudok,pedig laknak itt pár százan.a kórház
fertőző része nem vonult ki.bár a 10 15 sajtótermék amit bedobálnak–egy kicsit már sokk– ezért nem olvasom őket,szelektív kuka telik.
Nagyon kezdel bemérgesedni!
Nem fertőző üdvözlettel,egészségre vigyázva.

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226634 Tue, 04 Apr 2017 17:18:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226634 Ami a Lokál újságot illeti,a kisföldalatti tárolókon kívül az utcán is több helyen kiteszik,meg mi rendszeresen megkapjuk a levélszekrényünkbe bedobva!
Sokakat érdekel, olvassák…..na ennyi az igazság!

]]>
Szerző: Budai Ilona http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226606 Tue, 04 Apr 2017 14:36:37 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226606 Bánfi Miklós tette szóvá az új plakátot: állítsuk meg Brüsszelt!
Csakhogy ahhoz, hogy meg tudjuk állítani, utol is kellene érnünk!

]]>
Szerző: hazai lámpa http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226597 Tue, 04 Apr 2017 13:24:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226597 Pár napja még itt rettegett Földi S. L. egy cikkben, hogy senki nem áll ki a CEU mellett.

Ezt a részt kipipálhatjuk. A másik, hogy a törvényt vissza lehet-e csinálni a nemzetközi nyomásra, még nyitott.

Az biztos, hogy ebben nem a magyar emberek akarata fog dönteni. Ez egy nagyobb játszma része. Nyugati elemzők is tehetetlenül állnak a kérdés előtt, hogy mi okozta Oroszország utóbbi években való megerősödését? Orbán nagyon kis pont ebben a játszmában, esetleg egy gyalog.

]]>
Szerző: Vögelein http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226592 Tue, 04 Apr 2017 12:08:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226592 Poroszkay László a Jobbik álnok . a l e l n ö k e . követelte a CEU “beszántását és sóval való behintését”.

]]>
Szerző: Vögelein http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226590 Tue, 04 Apr 2017 12:05:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226590 Drizari 5:27

A lényegre tapintottál, amikor azt írtad, hogy fideszes és jobbikos képviselők megszavazzák a törvényt.
Ilyenkor mutatkozik meg a Jobbik valódi “ellenzékisége”, az hogy mekkora kutyakomédia is valójában az ő vitájuk, hisz amikor eljön parlamenti szavazás pillanata ők a régi fegyverbarátság jegyében összefogva együtt szavaznak.

Most hallom, hogy át is ment a a lex-CEU törvény a neogótikus bábszínházon.

🙁

]]>
Szerző: Almási Alma http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226585 Tue, 04 Apr 2017 11:42:51 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226585 Szerintem a bili hamarosan kiborul. Az persze más kérdés, hogy mit nyerünk egy Jobbikkal…
Tényleg, még mindig nyalják ők is Putyin se… izé… sej-haj, Rozi…

]]>
Szerző: charlie http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226583 Tue, 04 Apr 2017 10:55:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226583 Drizari, “Fogalmam nincs és találgatni sincs kedvem, hogy mi oka megszüntetni ezt az egyetemi képzést..”
Háború van a nemzetállamok ellen, a család szentsége ellen, egy ellenséges mozgalmár-képző az országon belül nem kívánatos.
Rosszul tudod, a jobbikosok nem szavazzák meg a törvényt, Soros utálatunk ellenére.
Amúgy neked miről van “fogalmad”?

]]>
Szerző: Drizari http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226580 Tue, 04 Apr 2017 09:27:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226580 Ezeket a sorokat akkor írom, amikor a pártok vezérszónokai mondják el pártjuk állásfoglalását a CEU magyarországi működésének megszüntetéséhez vezető törvény megszavazása előtt.

Fogalmam nincs és találgatni sincs kedvem, hogy mi oka megszüntetni ezt az egyetemi képzést a Fidesznek azon kívül, hogy ezt határozta el Orbán Viktor. Pontosabban fogalmazva, mi oka van erre a lépésre Orbán Viktornak? Hiszen ő maga is élvezte Soros György tanulmányi ösztöndíját.

Amibe viszont már most biztos vagyok (a vezérszónokok beszéde alatt), a Fideszes és a Jobbikos képviselők megszavazzák a törvényt, aminek következtében a CEU-nak el kell költözni Magyarországról.

]]>
Szerző: Miklos Banfi http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226577 Tue, 04 Apr 2017 08:22:23 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226577 A Lokál szennyújságot viszont már a lakásajtókon dobálják be, ami számomra vértlázító. Szép, színes drága kivitelű mocsok, ami fertőző. Annyit semmisítek meg, amennyit csak tudok, mint a gazt.
Aztán tegnap a metrón utazva a hányinger megint csúcsra hágott. Egy éjszaka “Állítsuk meg Brüsszelt!” plakátok lepték el az egészet. Készítettem róluk egy-két fényképet és elgondolkoztam, hogy meg kellene szervezni, hogy mindegyik aljára rá kellene ragasztani egy aláírást: Putyin és barátja vagy Kétfarkú kutyapárt, mert legalább annyira groteszk, mint ők, hadd gondolkoztassa el az agymosott tömeget, hogy akkor most mi is van?
Végülis én mostam barátnőm 16 éves fiának az agyát, hogy ne vegyen jegyet a BKK-ra, hanem ha elkapják a biztonságiak, akkor mondja nekik, hogy inkább takarítsák le a nép pénzén odaragasztott mocskot, mielőtt a jeggyel foglalkoznak. Miket váltanak ki belőlem ezek az indulatok, addig jó, amíg csak ennyit. Na de aztán rögtön felfedeztem a Jobbik igen kemény nagy plakát akcióját is, ami némi elégtétellel szolgált. Nem demagógabb a többinél, de igen durva:) Hallom nem is repdes kis diktátorunk csordája az örömtől.. Simicska hirtelen visszaköszönt régi barátjának:)

]]>
Szerző: sharapova2008 http://kanadaihirlap.com/2017/04/03/lokalis-eset/#comment-226568 Tue, 04 Apr 2017 04:34:40 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30914#comment-226568 A Fidesznek LÉTÉRDEKE a hatalom megtartása,mert gyalázatos tetteikért egy nemzetközi független bíróság szórná nekik a teljes vagyonelkobzást és a sok évtizedes börtönbüntetéseket!

]]>