Hozzászólás: Lacus bunkója http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/ Sat, 09 Sep 2017 21:43:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: málnaszőr http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227948 Mon, 17 Apr 2017 06:48:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227948 Jajj gyerekek!!
Hát a legeklatánsabb hagyományosan magyar nicknév e János számára a KELJFEL JANCSI lenne, amely minden madárkereskedés legkeresettebb árucikkeinek az egyike. Elsősorban a papagály-tartók látnak ebben a könnyű, kaucsuk-jellemű madáralkalmatosságban igen-gazdag fantáziát…
Namármost a Fid-SS már évtizedekkel ez előtt is papgálykommandót tartott, amely a Gazdi többségében hülye és primitív bölcssségeit, valamint az éppen kiszemelt, aktuális ellenséget pocskondiázó jelmondatatit volt (van) köteles szakadatlan hévvel szajkózni* a Kossuth-téri madárkalitkában.

.

* A Papagálykommandó köztük Áder is, legkedveltebb jelszavai közül a legismertebb rikács’, a végtelenségig ismételgetett “monnyonle, monnyonle, monnyonle, monnyonle…”, amelyet azóta már miniszteri és államtitkári széket elnyert kakaduk, arák és lórik mantráztak a gótikus mókuskerék küllői között.

]]>
Szerző: FORTIMBRAS http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227947 Mon, 17 Apr 2017 06:11:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227947 Bonhomme!

Köszönet e jellemző videóért, ahol a > h a d a r ó s . b u n k ó < tulképp. váteszi tehetséggel jósolja meg a sajátmaga majdani [mai] királyságára jellemző politikai rendszert. Ez is azt igazolja, hogy Orbanininek nem a rendszerrel volt baja, hanem csak azokkal, akik azt csinálták…

Megjegyzem:
A felvétel helyszíne, egy csöppet sem egy a diktatúrákra jellemző, nyomott hangulatú sikátor, hanem egy vidám, csicsergő, felszabadult lelkületű játszótér, ahol még ez az apjától roncsolt-lelkületű "fiatal demokrata" azt pofázott, amit csak akart. Az ilyen autokrata léleknek van elemi szüksége K Áderekre és K Ővérekre és ezekhez hasonló vazallusokra, akik éjt napallá téve, hatalmi eszközökkel az "Ő igazát" visszangozzák kelettől nyugatig…

]]>
Szerző: FORTIMBRAS http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227945 Mon, 17 Apr 2017 05:45:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227945 Olvasó és Kommenttársak

Hát nem Dobzse János lenne a hozzá legjobban illő melléknév ?

Válasz:

– Hát nem mert a-biza László° vótt.

– Pedig kár

– Na nembaj, akkó így . d o b z s e, ahogyan van.

.

° Dobzse László; II.Ulászló magyar király gúnyneve volt, akinek kegyencei bármit kérhettek tőle, ő azt válaszolta, hogy
d o b z s e .

]]>
Szerző: Auróra Boreálisz http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227944 Mon, 17 Apr 2017 05:31:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227944 lelszi

Tévedés !

Az én nevem Vitéz János

🙂

]]>
Szerző: Voronyezs http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227943 Mon, 17 Apr 2017 05:22:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227943 Auróra Boreálisz!

A legfontosabbat kihagytad minden sz@rra bólintó elnök mixnevei közül:

. . . K . Á D E R . J Á N O S . . . 😀

.

]]>
Szerző: bonhomme http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227885 Sun, 16 Apr 2017 18:03:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227885 Tóta W. Árpád a szombati buli kapcsán:
http://hvg.hu/itthon/20170416_Temetni_jottunk_es_rohogni

]]>
Szerző: bonhomme http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227884 Sun, 16 Apr 2017 17:56:28 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227884 Bizony, a tiszteletet ki kell érdemelni.
Áder erre már esélytelen, lásd a Sándor-palota és a parlament előtti skandálásokat:
“Bajszos szar!”
“Elvesztette elnök jellegét!”

]]>
Szerző: lelszi http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227815 Sat, 15 Apr 2017 20:36:53 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227815 Aurora Boreálisz
2017 április 15
9:39 de.

“A magyarban minden embertípusra van egy találó név.”
Amíg az ellenzék a saját humorosságán örömködik, egy valamire való program helyett csak elnevezgeti az ellenségeit, nevetgél a saját butaságán, addig nem sok félni valója van a Fidesznek a választásokon!
Az Ön találó magyar neve mi lenne? Szivárvány a sarkon, esetleg sok Tarka Bori?

]]>
Szerző: "tisztelthölgyeimésuraim" http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227785 Sat, 15 Apr 2017 13:44:10 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227785 Nagyon helyes:

A házmester megvédi a kollégiumi szobatársát, még a náluk nagyobb bűnözők között is ezt diktálja a betyárbecsület…

.

]]>
Szerző: Aurora Boreálisz http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227783 Sat, 15 Apr 2017 13:39:31 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227783 A magyarban minden embertípusra van egy találó név.

Így lett a mi állnokunk, ill. elnökünk beceneve a

.

B Ó L O G A T Ó . J Á N O S

.

– Ugyanez emberi jellem szempontjából: Borsszem Jankó

.

– Amikor pedig frakcióvezetőként, titkos szavazásnál a FidSS-esek szavazólapjait a szavazófülkében személyesen ellnőrízte és javította, akkor az Erős János dukált neki.

.

]]>
Szerző: Aurora Boreálisz http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227781 Sat, 15 Apr 2017 13:23:39 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227781 Andy Mage

Orbán a parlamentben szó szerint így mondta:

“Nekem nem a redszerrel volt bajom, csak azokkal akik csinálták.”

.

Ennek már vagy egy évtizede és ez a birkanép így is követi ezt a vezérkost.

]]>
Szerző: Andy Mage http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227743 Sat, 15 Apr 2017 08:59:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227743 slapaj
2017 április 14
10:32 de.

“Valóban a házelnök, ahelyett, hogy ismertette, volna az ilyenkor járó, büntit, mondott egy hülyeséget,”
Nézzük csak:
– A házelnök hülyeségeket beszél;
– Rezsi Szilárd életveszélyes baromságokkal szokott előállni;
– Kósa önmagának is képes ellentmondani perceken belül;
– Orbánon végig lehet pipálni a paranoid skizofrénia tüneteit (ld. internetes tünetleírások);

– Ezek mellé ott vannak azok a szakmai és korrupciós ügyek, ami miatt Selmeczit, Rogánt és jó pár figurát hónapok óta nem mernek mikrofon közlébe engedni.

S ezek után a sajtó a hibás?
Ne viccelj már

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227735 Sat, 15 Apr 2017 08:21:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227735 Ez is IDÉZET : …”””bársonyos módszerek”””… :
A provokáció,amit művelnek egyesek –ki akarja kényszeríteni azt a liberális gondolkodást : legyen kemény fellépés a tüntetőkkel szemben :::::::: ekkor ország-világ előtt rájuk lehet támadni,hogy mit művelnek az emberekkel ebben a ” rendőr” államban!
Először beszéljetek a provokátoraitokkal,hogy ne tegyék , akkor nem lesz fellépés,szerintem!
De ti gondoljátok,hogy normális dolog a parlamentbe betörni—???? ezt senki nem engedné meg—ha megengednék—ti lennétek a legjobban kiabálók,hogy nem védték meg a parlamentet,meg egyebet amit még ki tudtok ilyenkor találni.
Tehát szólni a provokátoraitoknak : pl.aki a másik cikknél a hírtv.tulajdonosának mondását emelte magasba.Nem a szájára vette a mondottakat —csak a kezébe.
üdvözlettel

]]>
Szerző: tóth péter http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227731 Sat, 15 Apr 2017 08:10:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227731 IDÉZET : …..”””Neki a személyi vezetővel volt problémája. Hogy nem ő az. Most ez is megtörtént.”””””…….
Ezek balos kombinációk–ebből már lehet azt a bizonyost kavarni,újabbakat hozzákölteni.
Lehet,hogy már születése előtt is így akarta—ez is kombináció.
A kombinátor üdvözletével

]]>
Szerző: Tüske Zsófia http://kanadaihirlap.com/2017/04/14/lacus-bunkoja/#comment-227686 Fri, 14 Apr 2017 15:19:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=30992#comment-227686 Drizari: pont ez volt a céljuk. és a bársonyos módszerek is csak – mondjuk – a tavalyi évben voltak bársonyosak.

]]>