Hozzászólás: Polgár(h)idegháború http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234889 Sun, 16 Jul 2017 19:43:15 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234889 úgy tudom, hogy a lap, azaz a szerkesztője egy kitüntetést kapott kis hazánkban, azaz a nemzetközi médiában.

]]>
Szerző: Nagy Gyula http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234803 Sun, 16 Jul 2017 06:13:14 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234803 Sokat megmutat a házigazdánkat vezérlő szellemiségről az is, h minek ad teret, mit moderál ki. Az is, h milyen kommentárokat fűz hozzá.
Az értelmesség(é)ről az mutatja a legtöbbet, h az előzőek az időben hogyan változtak.
Ebben nyilván, nagy szerepe van annak is, h lap (média felület) tulajdonosként mit engedhet meg magának.
Nost olyan időszakban vagyunk amelyben ez is gyorsan változik.
Ebből a szempontból is érdemes visszanézni az elmúlt pár évet.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234769 Sat, 15 Jul 2017 19:15:20 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234769 Sajnálom Bánfi, hogy megkeserítem az életedet, de már bele kéne nyugodni, hogy vannak MÁS vélemények is mint a tiéd. Magam részéről soha nem bántottalak, sértegettelek, ha lehet elkerültelek. Amíg Christopher megtűr itt, addig maradok.
T.i. Biztos vagyok abban, hogy nem csak a balosokat akarja itt látni, hanem mindenféle véleményt!
Ha nem tudnád, ő egy intelligens ember.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234752 Sat, 15 Jul 2017 17:58:26 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234752 Bánfi, ne öregíts, annyi még nem vagyok.
Pontosan, amikor internetezni kezdtem,, 68 éves voltam. Az én génjeim igen jók. Anyám 1O5 éves volt, hogy elment., Apám 98. Egyik sem volt hülye mikor meghalt.
A bankban meséltem a kisasszonynak arról, hogy a banki műveleteimet az interneten csinálom. Nagyon meglepődött és ajánlotta, hogy nyilvánosan mutassak példát a többi öregasszonynak.
Az igaz, hogy általában az öregek, FÉLNEK a “gombokat” megnyomni.

]]>
Szerző: Miklos Bánfi http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234693 Sat, 15 Jul 2017 03:52:50 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234693 Nem semmi, hogy 73 éves korodban megpróbáltál felugrani egy ilyen rohanó, robogó vonatra:) Az biztos, hogy szám szerint all time első vagy a troll bejegyzések között. Így nem csoda, hogy a népszerűségi indexed is a csúcson van. Mindenki veled foglalkozik, fel se kell soha állnod a gép elől. Sok ezer ember csodálatát élvezed. Szerintem vehetünk napi 4-5 post-ot tőled… Az 5 év alatt kb 15 000 hozzászólás. Képzeljük csak el, hogy ez a töméntelen ostobaság hány ember hány óráját rabolta el az életükből. Az enyémből rengeteget, amit végtelenül bánok. Ha belegondolok, többet hallottam tőled, mint a veled majdnem egyidős szeretett anyámtól… Ez már meggyónandó bűn a szememben. Így lett a te betegséged mindannyiunk betegsége.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234639 Fri, 14 Jul 2017 14:48:55 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234639 Persze, olyan “értelmes” mondatokat ne várjon tőlem, senki. Én egy öreg magyar vagyok, akit nem szédített meg a kommunizmus és a “haladó” politika.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234608 Fri, 14 Jul 2017 01:39:27 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234608 Bánfi, különben, már 15 éve vagyok az interneten.Csak ez a lap kezdte szorgalmas és érdekes munkáját, talán 5 éve.

]]>
Szerző: Miklos Bánfi http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234591 Thu, 13 Jul 2017 20:23:49 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234591 Steve, ez így veszélyes:) Nem tudsz ellentmondani? Hisz 5 éves axióma, hogy egy értelmes gondolat még nem pottyant ki a reverse fejéből… Matematikailag nem tévedhetsz!

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234572 Thu, 13 Jul 2017 17:38:01 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234572 Figyelő Ebben nem tudok ellent mondani Neked, Kanadáról keveset tudok. Felvetődött célpontnak, de hamar elvetettük.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234562 Thu, 13 Jul 2017 16:29:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234562 Llanfair
2017 július 13
2:34 de.
Egy miniszterelnök arca nem annyira fontos NEKEM, mint az, hogy mit is tesz az ország érdekébe! Most pl, megint hülyeséget tesz a szép fiú. Elődje viszont, mindig az ország érdekét nézte és 1o évig sikeresen vezette!

]]>
Szerző: Besancon http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234529 Thu, 13 Jul 2017 10:34:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234529 LIanfair!

” Azért néha tekints le a földre is, nehogy pofára essél, és vedd be szépen a gyógyszeredet, mig nem késő.”

Már késő!

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234524 Thu, 13 Jul 2017 06:34:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234524 Figyelo. Tudom. Azert tettem oda a mosolygo arcot. A jokepuseg nem jelent sokat, igazad van, de azert jobb nezni, mint egy rosszindulatu, allandoan okolbe szorult arcu miniszterelnokot, aki allitolag Engem kepvisel.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234513 Wed, 12 Jul 2017 21:19:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234513 Llanfair
2017 július 12
8:35 de.
Köszönöm az infót!
Viszont én nem kedvelem a jóképű miniszterelnököt.
Már ebben sem értünk egyet.

]]>
Szerző: Nagy Gyula http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234488 Wed, 12 Jul 2017 13:58:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234488 Llanfair
2017 július 12
9:04 de.

Terep munkában is jó eredményességgel végzem a birkátlanítást.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/06/polgarhideghaboru/#comment-234484 Wed, 12 Jul 2017 13:04:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31701#comment-234484 Nagy Gyula Áldjuk is az Urat, hogy itt vagy nekünk, és irányt mutatsz. Azért néha tekints le a földre is, nehogy pofára essél, és vedd be szépen a gyógyszeredet, mig nem késő.

]]>