Hozzászólás: Balog elemet selejtez http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/ Sat, 09 Sep 2017 22:39:27 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235185 Wed, 19 Jul 2017 14:32:48 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235185 charlie,
itt a nyár.A kacsákat úsztassuk a tóban.A különböző újságok, köztük az izraeli”háárec”nevű UNESCO seggét nyaló is olyan kacsákat úsztatnak,hogy már a kórházakban sem marad a betegeknek mibe pisilni.Erdőbe vezetés nélkül:Natanjahu bejelentése szerint diplomáciai szövetséget köt a V-4 ekkel. Orbán már jóval a látogatás előtt visszalépett a kenderesi kaparék fényezésétől.Az izraeli nép nagyobbik,sokkal több,mint felének teljes bizalmát élvezi a miniszterelnök.Az újságok és a különböző nyilas-arab szövetséggel hablatyolók pedig nem hallatszanak az égbe.A”zsidó olimpiáról”szóló süketeléshez jó étvágyat kívánok,mert a MACCABIÁT mindig,minden alkalommal kizárólag Izraelben rendezzük 1948-óta,amióta a zsidó állam létezik.A világ minden országából zsidó és nem zsidó sportolók korlátlan számú részt vételével.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235110 Tue, 18 Jul 2017 18:51:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235110 Gyuri10 Teljesen felreertelmeztel. A zsido sportolot behelyettesitheted meg vagy 170 nemzet nevevel. Nem dobban meg a szivem a profi sporttol mar regen. De Charlie termeszetesen a zsido nemzetet emelte ki. Van aki sosem valtozik. ☺

]]>
Szerző: Bendeguz79 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235097 Tue, 18 Jul 2017 17:12:24 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235097 TISZTELHOLGYEIMESURAIM;

Igen olvastam mindet !!!
Sok a propaganda de a tenyek sehol.

A web-en csak tul sok BALOGH letezik. Sot meg a helyi rovarirtonk is Balogh itten. Akar a KISS, vagy az itteni SMITH, JONES, stb.

Lenne jo kozlni valami web-cimet ami adja teljes es megbizhato/ ellenorizheto adatokat arrol a maga BALOGH-jarol? Koszonom !

]]>
Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235093 Tue, 18 Jul 2017 16:14:06 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235093 Llanfair,
nem beszélek a sport vagy a sportolók társadalmi vetületéről. Mivel Te általánosan írtad a számodra ismeretlen fogalomként, hogy:zsidó sportolók.Képzeld el,hogy én még zsidó bányászokat is ismertem.(Hofival ellentétben.)Nos…Keleti Ági évtizedek alatt edzette az izraeli lányok olimpiai tornász csapatát.Nem kis sikerrel.Az idei olimpián izraeli érem született dzsudóban. A fiú nevére nem emlékszem,csak arra,hogy az egyiptomi versenyző nem fogott vele kezet.Persze ez érthető.Évekkel ezelőtt első olimpiai ezüstérmesünk, Kalganov kajakozónk volt. Jael Arad a női dzsudóban hozott olimpiai ezüstöt.Azóta teniszezőink és vitorlázó csónakosaink értek el nemzetközi eredményeket.A Wikipédiából is kivehető nevek Cipóra Obziler,Sachar Peer,Andi Ráám,Dudi Szela. Ez csak a”mellény zsebből”,mert nagy sport szakértő én sem vagyok.Sajnos a sport sérülésekkel is jár. Amikor aktív karatéző voltam nekem is eltörte egy hülye a lábam.Három hónap után folytattam tovább.Akkor még csak 51 éves voltam.Légyszíves ne mondd meg,hogy ki volt a hülye.Valódi velencei tükör van az előszobám falán.Egyébként 1956 szeptemberében magyar ifjúsági bajnokságot nyertünk kajak kettesben hosszú és rövid távon is a csepeli Duna-ágban. Ennyit erről a témáról. Üdv:Gyuri.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235059 Tue, 18 Jul 2017 09:16:18 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235059 Gyuri10 Elnezest reggel van, telefonon irok, es sok a hiba. Nem csak az izraeli sportolok nevet nem ismerem, a tobbi orszaget sem. Mark Spitzet nem lehet nem ismerni, de akkor meg engem is elvakitott a propaganda, hogy a jo elsport miatt jobb lesz az allampolgaroknak. Most mar tudom, pillanatnyi tunekeny elmenyek ezek, tobb negativummal mint pozitivummal.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235057 Tue, 18 Jul 2017 08:35:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235057 Gyuri10 Mar erosen merseklodott a figyelmem a sport iran, mikor kedvenc csapatom kozepcsataranak Eduardoak leszakadt a laba. Itt elszakadt bennem valami, nekem erre nincs szuksegem. Az elsport gladiatorkepzo, igy embertelen csak a penz szamit. Elveszett a lenyeg, a jatek. Azota nem nezek csak olyan sportesemenyeket, ahol nem tudjak egymast bantani (snooker).

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235054 Tue, 18 Jul 2017 08:26:16 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235054 Gyuri10 Felreertetesz. Nem a magyat vonatkozasu zsido sportolokat nem ismerem, szerinten abban eleg tajekozot vagyok. Izrael sportoloinak a nevet nem ismerem, mert nem foglalkozom a sporttol csak szuk keretek kozott. A meggyilkolt sportolok pedig csak mint a terror artatlan aldozatai vannak az emlekezetemben, teljesem mindegy, mi volt a foglalkozasuk.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235039 Mon, 17 Jul 2017 22:38:45 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235039 Orsós Elemér Eltűnt, kezdem előről. A turistaházakat sajnálom, itt mindenhol van teázó, jó dolog megpihenni kirándulás alatt. Fiatal koromban bejártam Magyarország összes hegységét, mozgótábor keretében. Nekem a Nagykevély volt a kedvencen, sokszor megmásztuk, de már gyermekkoromban megszűnt ott is a menedékház. Jó lenne ha divatba jönne a turisztika, mert nagyon jó dolog, Szerencsém van, hetente többször is tudok hódolni ennek a szórakozásnak. Itt nagyon sokat adnak erre a sportra, rengeteg kirándulóhely van, nagyon jól karbantartva, és vagy ingyenes, vagy nagyon olcsó (parkolódíj). A teázók is megfizethetők, és nagyon jó színvonalúak, az ország pedig tele van szórva piknikasztalokkal (Maci Laci nélkül).

]]>
Szerző: gyuri10 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235036 Mon, 17 Jul 2017 22:20:07 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235036 Kedves Llanfair,
mivel szerintem kulturált ember vagy,igyekszem csak egy igen kis névsorral kapásból hozzájárulni sportkultúrád ismereteinek bővítéséhez.A sport ágakat kikeresheted a gugliból,én csak neveket írok ide:Hajós Alfréd(született:Guttmann Arnold), Petschauer Attila,Gerevich Aladár,Elek Ilona,Elek Csibi,Temes Judit,Gyarmati Dezső,Gyarmati Andrea,Gyarmati Olga,Polgár Judit,a velem egy városban élő 93 éves háromszoros olimpiai bajnok Keleti Ági.Ez csak úgy hirtelen mellényzsebből kirántva a”magyar”zsidó sportolókról. Az amerikai, nem tudom hányszoros olimpiai bajnok Mark Spitzről ne is beszéljünk.A Münchenben 1972-ben meggyilkolt 11 izraeli sportolóról hallottál?Sajnos Ők már nem érhettek el világra szóló eredményeket.

]]>
Szerző: Orsós Elemér http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235033 Mon, 17 Jul 2017 21:57:54 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235033 Llanfair
2017 július 17
3:39 du.
Vau, vaúúú! Én már a vasalót sem merem bekapcsolni! 🙂
Nekem meg a Pilis a kedvencem, tele van barlanggal, forrással és volt pálos kolostor rommal, meg egy csomó rohadt szemetelővel és természetvédő motoros túristával, csak azt sajnálom hogy a bakancsosok, szemét gyűjtők és túrista házak meg kihaltak belőle.

]]>
Szerző: Llanfair http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-235016 Mon, 17 Jul 2017 19:39:21 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-235016 Orsós Elemér Bocsánat kedves Elemér, de elkezdhetsz ugatni. 🙂 Nem foglalkoztam a zsidó olimpiával, igazából nem is tudtam néhány hete még, hogy ilyen is van. Nem is tudom, minek, és nem érdekel annyira, hogy utánanézzek. Pont annyira nem érdekel, mint a “Vizes VB”, de mivel a “Vizes VB” még a csapból is folyt, így felfigyeltem rá. Inkább ma is kirándultam az Óceánnál, nagyobb élmény, mint nézni más lubickolását. Tudod, hogy sznob vagyok, ezért nagyon sok zsidó művészt tudok felsorolni, olvasom és hallgatom Őket, de zsidó sportolót egyet sem tudok. Mit írtam, nálunk amatőr alapokon van a sport, és ez nekem nagyon tetszik.

]]>
Szerző: Bendeguz79 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-234967 Mon, 17 Jul 2017 14:40:47 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-234967 Tobben a hozzaszollok vadoljak a politikusokat, s a kolrsegek hianyat az egeszseg-szolgaltatas eseten.

Mind ugy hangzanak mint ha az az egbol eredne.

Hat nem maguk fedezik, ill.fizetik mind azt a koltsegeket?

Vadolnak onmagukat hogy nem koltenek eleg penzt arra ?

Az allam NEM fedezi azt ! Az allamnak nincsen sajat penze !

Csupan amit maguk adnak nekik arra .

]]>
Szerző: Bendeguz79 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-234923 Sun, 16 Jul 2017 23:49:30 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-234923 Az elobbikben emlitett Charley Gard, az angol kifiu, akit az angol hatosagok nem engednek a US-ba sem Olaszba az egyedulli letezo “gyakorlati kezelesre”.

A ma esti his, hogy egy amerikai szakorvos megy Angliaba a jisfiu segitsegere. Remelve azt nem fogjak majd visszautasitani az Angol szocialis medicine hatosagai.
Az eset rendkivulli, de az egyedulli lehetoseg egy kiserleti probalkozas.

]]>
Szerző: Bendeguz79 http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-234922 Sun, 16 Jul 2017 23:45:25 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-234922 TISZTELTHOLGYEIMESURAIM soraira;

Lenne jo adni valami ertesitest hogy kire hivatkozik az SS naci Balogh egyen eseten aki allitolag gyilkolt egyeneket?

Az altalam emliekezett Balaogh pratert irtam, de az ketsegtelenul nem akirol maga beszel.

A cikk nem adott semmi ertelmes megjelzeset az Balogh nevu illetonek, csak ragalmazta.

Tudom letezik egy Balogh Zoltan ottan, aki az adminisztracio tagja. Az u.n. “human resources director-ra. Ami a letezo munkaero kepessegek alkalmazasaival foglalkoznak altalaban.

De az nem egeszsegugyi miniszter sem az egeszsegi ellatasok szervezesen letezo szakerto.
Eredetileg egy pap.
Tehat mi a kapcsolata a kisleany halalahoz ?
Az illeto nem orvos, sem egeszsegi szakerto, sem egeszsegugyek administratora.

Ami az CT esetet illeti remesen csodalkozom hoft a nem letezne meg egy sziv-korhaz-ban letezo.
Ma az nem tobb mint $ 5 millio koltsegu. Alig egy lopott romai ezust talca ertekevel egyenlo.

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2017/07/13/balog-elemet-selejtez/#comment-234888 Sun, 16 Jul 2017 19:41:58 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=31797#comment-234888 Zsófika!

Az értelmesek megértették a cáfolhatatlan tényeket,a gyengébbek
sajnos nem…
na szálljon magába,álljon le,mert árt a “maga által állított szépségének”…….nem ér annyit!

]]>