Hozzászólás: Köszönjük! http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/ Wed, 18 Oct 2017 01:02:19 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.2 Szerző: Christopher Adam http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240974 Tue, 19 Sep 2017 13:12:44 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240974 Kedves Almási Alma,

Nem láttam, de ajánlanám ezt az email címet: christopherpeteradam@gmail.com

]]>
Szerző: Almási Alma http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240972 Tue, 19 Sep 2017 13:00:19 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240972 Kedves Christopher Adam!

Múlt héten e-mailt küldtem a
editor@hungarianfreepress.com
címre. Nem tudom, megkapták-e, mert választ nem kaptam.

A freemail-os fiúk nemrég jelezték, hogy volt valami gond a fiókommal, talán azért… De lehet, hogy nem erre a címre kellett volna írnom?

Tisztelettel Almási Alma

]]>
Szerző: Bendeguz79 http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240723 Sat, 16 Sep 2017 18:41:43 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240723 MIKLOS meglatasara;

Igen Miklos, a “pokhalo-rendszer” mukodik.
Igy kibogozhatatlkan. Csupan az “al-nevek” sorai ahogy a penzt megtalalhatatlanna probaljak tenni.

Persze Mr.Adam “cenzura-koltsege” nem tulsok, 5,000 USD vagy CD elegendo azert. Hiszen csak harman vagyunk itten akik sorait cenzurazza, ill. eltunteti neha.

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240629 Thu, 14 Sep 2017 20:58:46 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240629 Én nem szégyellem magam….csak a valóban rászorulókat támogatom lehetőségeim szerint, ha lehetőségem van rá, az egyébként tisztességes nyugdíjamból,aminek van helye bőven….megdolgoztam érte!

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240610 Thu, 14 Sep 2017 18:46:38 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240610 https://mail.google.com/mail/#inbox/15e7ca4b2ec44be3

Felhívom Christopher és a többi magyar ottawai lakós figyelmét erre a magyar kiállitásra Ottawaban.

]]>
Szerző: Figyelő http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240596 Thu, 14 Sep 2017 15:53:57 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240596 Miklos Banfi
2017 szeptember 13
11:28 du.
Sajnos, én se fizetttem, bár “Klárika” vagyok! Én is nyugdíjból élek, ami nem nagyon sok.

]]>
Szerző: Almási Alma http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240576 Thu, 14 Sep 2017 08:04:33 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240576 Ilyenkor egy kicsit mindig szégyellem magam, hogy nekem nincs pénzem.

]]>
Szerző: Miklos http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240565 Thu, 14 Sep 2017 03:33:02 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240565 Marcsi,

Ha lenne penzem en is tamogatnam a KMH-t, vegulis elsoosztalyu vicclap.

]]>
Szerző: Miklos Banfi http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240564 Thu, 14 Sep 2017 03:28:59 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240564 Nyilván ez a három és Klárika volt az igazi oka, hogy fizettek. Mostantól fő fórumosaink biztos úgy érzik, hogy megilletné őket a szerzői jogdíj:)

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240557 Wed, 13 Sep 2017 20:05:36 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240557 Amúgy fején találtad a szöget….mi itthon eddig sem aggódtunk,féltünk..
sem ettől a “monumentális”fórumtól,sem Sorostól,sem az itthoni és kinti ellenzéktől,csak kissé…megvetjük az utóbbiakat,meg igyekszünk továbbra is hiteles tájékoztatást adni főleg a kintieknek az itthoni eseményekről,valós tényekről!

]]>
Szerző: ISTVAN Nagy http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240556 Wed, 13 Sep 2017 19:54:12 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240556 Értetlenkedem, hogyan lehet egy szinvonalas internetes újságot évi 5.000 CAD-ból (vagy akár USD-ből) fenntartani. Nincs valami nagyságrendi elírás? A sógoromnak ennyi a félhavi jövedelme Calgaryban.

]]>
Szerző: Boda Marcsi http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240555 Wed, 13 Sep 2017 19:53:05 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240555 MIKLÓS!

Hát megnyugodtam…nem kell tovább aggódnom a KMH jövőjéért…
így már nyugodtan alszom..!

]]>
Szerző: Miklos http://kanadaihirlap.com/2017/09/13/koszonjuk-2/#comment-240551 Wed, 13 Sep 2017 19:43:35 +0000 http://kanadaihirlap.com/?p=32441#comment-240551 ” Munkánkhoz nagylelkűen hozzájárult az Egyesült Államokban bejegyzett közhasznú Gallic Foundation nevű alapítvány. ”

Erdekes, nincs nekik website-juk. Csak nem a magyar ellenzek illegalis amerikai penzlerakata? Esetleg Soros elvtars egyik gittegylete a sokezerbol?

” Hálás köszönet az alapítványnak adományukért és támogató levelükért, melyben kiemelték a magyar és angol nyelvű lapjaink értékelvű újságírását és, hogy nehéz aktuálpolitikai és történelmi kérdésekre nyújtunk őszinte és nyilt reflekciót. ”

Szegenykeim, talan meg kene nekik tanulniuk magyarul es angolul is. Nehez lehet ma mar a gall nyelvvel boldogulni.

Bar meg kell hagyni, hogy az “értékelvűben” van valami, amig nem firtatjuk mi is pontosan az az ertek. 🙂

]]>